ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.05.2024. u 14:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ZABA
16,86
22.403
1,329
16,85
16,90
1,20%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

prodavala sam i kupovala u petak i nista dodatnog nije na to upisano u skdd.

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford


Ne znam zakaj svi šute. Puno je onih koji su prodali u petak a i onih koji su kupili. Oni koji su prodali, srame se reći da su popušili grdnu lovu, dok oni koji su kupili boje se da im netko ne uzme zaradu od 400%. No najgore je kaj nema nikakvih službenih obavijesti. Netko je pobrao grdnu lovu, bio je veliki promet u petak, sada se čeka da sve po malo prođe u zaborav. E jesmo specijalci za mučke, Delboy i Rodney su amateri za nas.

***baš tako makar je cak i Rodney Einstein za sve vas… proda vam foru tip koji valjda radi na govornim automatima i zaradjuje na pozivanju istog kod skdd-a pa na toj lazi napravite cijelu znanstvenu disciplinu… nikome nisu upisane dodatne dionice tko je kupio u petak osim onih kupljenih u petak… ajde sad jos desetak postova o toj temi

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

ZABA kupila vlastite dionice: 366.487 kom po 56 KN…


ZABA kupila vlastite dionice: 366.487 kom po 56 KN…

znači ništa od rasta cijene na 60 kn [angry]
kako je krenulo, idući tjedan smo na 50 kn??? [angry]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje


ZABA kupila vlastite dionice: 366.487 kom po 56 KN…

prodavatelj PBZ-ov fond još prošli tjedan.

auuuuuuu [shocked]

http://www.zse.hr/default.aspx?id=37038

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje!

znamo il neznamo što i zašto od sutra slijedi… [rolleyes]


znamo il neznamo što i zašto od sutra slijedi… [rolleyes]

***zašto bi slijedilo od sutra? pa dionice su svima na raspolaganju još od prošlog utorka ili srijede, već sam ih dvaput prodao pa kupio

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!


znamo il neznamo što i zašto od sutra slijedi… [rolleyes]

nije teško pogoditi, uvrštenje u Redovito tržište novog bloka od 256.193.564 dionica nastupa DANAS, a velik dio toga počet će se slijevati na burzu. Jasno je da će slijediti dani padanja jer:

1. 256.193.564 novih dionica je OOOOOGROMAN broj dionica pa da dođe i 30% toga na burzu bit će potop
2. ZABA je jučer po 56 kn kupila 366.487 dionica i time potrošila sredstva najavljena za kupnju. sad će te dionice podijeliti zapsoelnima koji će ih također prodavati na burzi
3. kriza koja zadnjih dana drma svjestkim burzama ne može ZSE ostaviti na ovim razinama, znači i kod nas će uskoro, možda već danas krenuti padovi dionica -5 do -10% ili više

suma sumarum: nikome ne bih sad poželio biti u dionicama ZABE, tj. osobno bih nastojao što prije izaći van….a svatko neka sam odluči za sebe

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Veci broj dionica ne igra neku bitnu ulugo jer je proporcionalno povecanju broja dionica smanjena njihova vrijednost. Druga stvar bi bila da je broj dionica povecan a cijena ostala na 300 kn.

Nije bolest sve što boli

Upravo se o tome i radi.
Povečan je temeljni kapital tvrtke što može samo koristit u daljnjem poslovanju. Što se tiče novih poslova tu bi trebalo FI za 2011 biti jako dobro (uzimam u obzir nedavno kvartalno).
Dionica je pala ali volumen prodaje je podosta nizak s obzirom da je na tržište puno više dionica. Mišljenja sam da ulagače više zabrinjava makro ekonomska situacija u zemlji i svijetu pa tako i one koji prodaju zbog bojaznosti od gubitaka investiranog-uloženog. [sealed]

Navodi u tekstu su isključivo osobni stavovi autora

http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/vlastite_dionice/307/2011-08-19-9552.pdf

ZABA lagano tone sve niže i niže…tko zna gdje će pad stati? 40 kn? ili niže? [undecid]

forumsko pisanje nije investicijsko savjetovanje niti preporuka za kupnju ili prodaju dionica !!!


ZABA lagano tone sve niže i niže…tko zna gdje će pad stati? 40 kn? ili niže? [undecid]

***nemoj kupovat prije 17 lipa da nebi previše platio [kiss]

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Rasprodaju ljudi koji su dobili za 75 kuna 5 dionica. [cool]

New Report

Close