ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.06.2024. u 16:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
18,00
900
50
18,00
18,50
-2,70%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pa neka ide na 600. Sezona je bila dobra, čarapa je puna pa ćemo još dio uložit u dionice.
***obrisano***

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Tuna Brajković i ekipa su pametni ljudi koji godinama znaju iskoristiti opće interes za određene akcije. Stvoriti ovakvog brodara praktički iz ničega vrhunski je odrađen posao. Cepalo se i preko Liberije i ko zna svega ne. Malo smo i svi mi pomogli u tome. Ta ekipa je danas bogata kao malo ljudi u Hrvatskoj i bilo bi fer da određene užitke osiguraju i dioničarima ULPL.

Nadam se da će toliko biti fer.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Ode Baltic clean TNK još +1.47% jučer i danas.Odlična zelena serija!
http://www.naftemporiki.gr/markets/quote.asp?id=.BAIT
Graf govori sam za sebe [proud]

Scrapman

Ajde Brankice valjda si dosad skužila da index suhih tereta nema veze sa indexom tekućih [smiley]

crude oil 71$ UP…east – green.UP…..odoh i ja UP na kavicu..evo me odmah [thumbsup]

samo što nije...

Vec dugo pratim ovu dionicu i mislim da dolazi vasih 5min do petka ste na 800kn.
Nemam je u portfelju jer sam zarobljen u drugima i sad žalim zbog toga.
Sretno ekipa ! [thumbsup]

Dionicu ingre ruši Chuck Norris u dogovoru s Don Kaćunkom !

rekli bi na selu………
ovdi niti prdi niti smrdi,……
a meni paše……… [lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

ovo je stvarno gadno za gledat ovu rasprodaju


Vec dugo pratim ovu dionicu i mislim da dolazi vasih 5min do petka ste na 800kn.
Nemam je u portfelju jer sam zarobljen u drugima i sad žalim zbog toga.
Sretno ekipa ! [thumbsup]

kolega nemoj žalit samo bi gubio živce

1.Lipnja bili ste na 1000kn za 2 dana.
‘Kolo od sreće uokoli vrteći se ne pristaje; tko bi gori, eto je doli a tko doli gori ustaje"
Zato ne prodavati već čekati 1000kn
[thumbsup]

Dionicu ingre ruši Chuck Norris u dogovoru s Don Kaćunkom !


1.Lipnja bili ste na 1000kn za 2 dana.
‘Kolo od sreće uokoli vrteći se ne pristaje; tko bi gori, eto je doli a tko doli gori ustaje"
Zato ne prodavati već čekati 1000kn
[thumbsup]

je a koliko se zadržala na toj cijeni pogledaj JDPL ona je sa 90kn na 200kn i tu se drži pa ATPL isto sa nekih 600 na 1150 a ULPL je na tren bljesnila pa se zacimentirala na 700 mislim da je tu neki drugi razlog

Moramo se naoružati živcima i strpljenjem i dočekati ovo na 1400.

New Report

Close