Sezonce za 2022. tražiti među studentima i ostatku domaćih, tek onda primati strance

Naslovnica Forum Komentari članaka Sezonce za 2022. tražiti među studentima i ostatku domaćih, tek onda primati strance

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

nebili mozda skole i fakulteti tribali biti zatvoreni do cca 20.09 ?

mozda bi onda poneki student i mogao radit i nesto zaradit ?

TEŠKO STANJE S PLAĆAMA U KONZUMU?

Radnici jednog supermarketa Konzum , ogorčeni su situacijom u KOnzumu s plaćama.

Naime, njihove plaće  NAVODNO  OD 6.MJ. iznose samo oko 4.000,00 kuna..tj.bitno su im smanjene  unatrag 4 mjeseca  -. točnije od 6, 7 , 8 i sada za 9 mjesec !

Za vrijeme trajanja godišnjih odmora Konzum je navodno  uzimao masu  STUDENATA

IZ  STUDENT SERVISA, koje je plaćao po nižim cijenama satnice, nego zaposlenicima,

pa Konzumovci sumnjaju ..da ih se KOnzum želi riješiti, i prihvatiti student – servis kao

jeftiniju opciju..

Ja osobno mislim- da je KOnzum -u dogovoru sa Vladom REP.Hrvatske,. putem POREZNE  UPRAVE –  predao  NETOČNE PODATKE o prometu , te je tako  izvukao

novac od potpora u visini 4000,00 kuna po zaposlenom,  dok je  novac koji ima na raspolaganju za plaće..iskoristio za plaćanje DOSPJELIH   KREDITNIH  OBAVEZA ..

To je samo moje mišljenje..

Kako drukčije objasniti činjenicu da su im plaće limitirane u visini potpora .Odnosno,

kako je moguće prevariti Poreznu upravu sa predajom netočnih izvješća  o visini

prihoda prijašnje godine ..? tj. razdoblja koje se promatra u tim slučajevima ?

Što opet mulja Konzum ..i što se događa ?  Hvala na odgovorima.

 

New Report

Close