ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.05.2024. u 03:01
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
17,47
1.223
70
17,00
17,50
2,94%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



eto nam na asku opet počinje kurbin pir

A jesi vidio ove majstore što stavljaju po 19 kom ispod glavnog majstora. Još jednom ponavljam da je ovo strogo kontrolirana dionica. [lol] [lol]
[/quote]

stvarno pretjerujete kolega… to naprosto nije istina… jos jednom ponavljam da je ovo jedna od najtransparentnijih dionica u hrvatskoj [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0




eto nam na asku opet počinje kurbin pir

A jesi vidio ove majstore što stavljaju po 19 kom ispod glavnog majstora. Još jednom ponavljam da je ovo strogo kontrolirana dionica. [lol] [lol]
[/quote]

stvarno pretjerujete kolega… to naprosto nije istina… jos jednom ponavljam da je ovo jedna od najtransparentnijih dionica u hrvatskoj [tongue]
[/quote]

Kolega vi stvarno ne razumijete o čemu govorim. [bye]


…Kolega vi stvarno ne razumijete o čemu govorim. [bye]

u pravu ste [wink] stotka [thumbsup]
[tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Važeći podaci za uredovni dan 20.08.2009 .
ULJANIK PLOVIDBA D.D./REDOVNA ULPL-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. ULJANIK PLOVIDBA D.D. (1/1) 35.314 6,09 Osnovni račun
2. PAVLETIĆ DRAGUTIN 35.188 6,07 Osnovni račun
3. ŠORC DARKO 34.185 5,89 Osnovni račun
4. BUDISAVLJEVIĆ IGOR 29.240 5,04 Osnovni račun
5. BRAJKOVIĆ ANTON 25.914 4,47 Osnovni račun
6. ZEVNIK JANEZ 25.448 4,39 Osnovni račun
7. RADOLOVIĆ KARLO 23.920 4,12 Osnovni račun
8. KERMAS ULAGANJA D.O.O. 23.561 4,06 Osnovni račun
9. FLORIČIĆ MARTINA 21.154 3,65 Osnovni račun
10. FONOVIĆ RENATO 14.800 2,55 Osnovni račun
Ukupno: 46,33

sta ovo treba da znaci ? [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

fali mi još samo jedan brodar u mom mini porfelju ali nisan još odlučija između ovog i onog drugog [undecid]

Obrij me, majko, motornom pilom...

Kolega 106 u pravu ste da je ovo jedna od transparentnijih dionica i tvrtki što se tiče obveza prema ZSE ali način na koji pojedinci s njom trguju je sve samo ne transparentan. [bye] [thumbsup]


Kolega 106 u pravu ste da je ovo jedna od transparentnijih dionica i tvrtki što se tiče obveza prema ZSE ali način na koji pojedinci s njom trguju je sve samo ne transparentan. [bye] [thumbsup]

zatekli ste me [rolleyes]
osim ako sad vi meni ne prodajete burek [lol]
ma opet stotka, bez obzira [thumbsup]

dakle, produzena misao bi isla ovako:
ovo je najtransparentnija dionica u hrvata jer se iz aeroplana vidi tko koga, gdje i koliko puta [wink] [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

U ovim uvjetima opće nelikvidnosti kako se za sekundu ovdje protrguje sa skoro milijun kuna. Veseli me što na asku nije nikoga impresionira faca s 1000 kom na 680,00 kn. [proud]

ja bi kupio ali se nema više s čim………
zadovoljan sa svojih 400 kom………. [lol]
ali će ovde frcati iskre…….
svi su napeti ko puška…pitam se zašto [lol] …….

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


ja bi kupio ali se nema više s čim………
zadovoljan sa svojih 400 kom………. [lol]
ali će ovde frcati iskre…….
svi su napeti ko puška…pitam se zašto [lol] …….

Zato sto je prejeftina dionica, ima ih dosta na ZSE ali ovo je po meni bomboncic i naravno JDPL-R-A


Kolega 106 u pravu ste da je ovo jedna od transparentnijih dionica i tvrtki što se tiče obveza prema ZSE ali način na koji pojedinci s njom trguju je sve samo ne transparentan. [bye] [thumbsup]

Daj molim te pogledaj koje su Izvješće o sjednici NOa poslalli na burzu i onda ponovo daj svoje mišljenje o transparentnosti. Ja bih čak rekao da su najNEtransparentniji od svih brodara. No zbog toga imaju još skrivenih potencijala. Nemojte me sad popljuvati jer imam malo više od ovih 400 komada s kojima se kolega prije bahati 🙂


Važeći podaci za uredovni dan 20.08.2009 .
ULJANIK PLOVIDBA D.D./REDOVNA ULPL-R-A

8. KERMAS ULAGANJA D.O.O. 23.561 4,06 Osnovni račun

sta ovo treba da znaci ? [tongue]

Gospodin Danko Končar glavom i bradom. Sad je i jasnije zašto ULPL stoji. Očito je gospodin Končar prepoznao gdje leži potencijal i kako se jeftino domoći i brodogradilišta i jednog od najjačih hrvatskih brodara. [thumbsup]

New Report

Close