PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 17:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
158,00
183.912
1,164
157,50
158,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

danas ona, sutra netko drugi, cudnom ping pong demokracijom, bas je nju zapalo da u ime gradjana RH obidje malo tvornicu da vidi kako ljudi rade. Tako oni obilaze i gledaju kako drugi rade i o cemu se tu radi, a eto nije ni to lako..treba zaraditi plaću.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/jurcic-strani-investitori-ce-mirovincima-parirati-za-dionice-podravke,103512.html

shefsale, 20.01.2011. u 20:27
S OTP-om Podravka (ZSE:PODR-R-A) je spremna na bilo koju soluciju, prodaja 10,6 posto dionica će ići na burzu.

– Dionice ne mogu pokriti kredit, a Podravka je preuzela obvezu da pokrije kredit. Kolika god bude razlika između prodajne cijene i cijene od 490 kuna koja stoji u ugovoru, mi smo je spremni pokriti i to neće biti strašna stvar za Podravku, kaže Jurčić.

Jurčić potvrđuje kako za taj paket ima interesa svjetskih investitora. Naravno, zainteresirani su i domaći mirovinci, no Jurčić to ne želi dalje elaborirati. SEEbiz doznaje kako mirovinci računaju s cijenom dionica oko 380 kuna kao "povoljnom". Ako Podravka nastavi ovakvim trendom, dionice će svakako rasti, kaže Jurčić koji je uvjeren kako su dionice koprivničke kompanije sada dobra investicija.

Zanimljivo…

Novi sam na burzi i ulazem manje od godinu dana pa imam par pitanja.

Dali i zbog cega bi se mogao dogoditi efekt INA-R-A na dionici PODR-R-A?

Dali ce zbog prodaje tih 10,64% dionica cijena porasti ili pasti?

Mozete mi odgovoriti i na privatnu poruku hvala.

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Ova Jurciceva izjava je jos jedna patka da se napumpa cijena, jer sto je cijena visa na burzi, to ce Podravka morati manje naknaditi Otp-u. Ocito je da investitori ne padaju na te fore, iako bi i ja volio da smo danas na cca 340 kn…
Lp

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

ljubo je visoko moralan covjek i ne vjerujem da laze (to je moje misljenje i ne zelim ga drugima nametati)

ljubo je prije svega nesposoban kadar iz socijalizma. to što je moralan to bi se trebalo podrazumijevat, a dovoljno je da ne zna pa ti dođe na isto kao i da laže šta se tiče rezultata poslovanja. jedino te manje boli šta te nije lagao

Lucky, o… u skokovima.

Ljubo je prije svega sposoban kadar. Amen.

tako je

http://www.tportal.hr/ResourceManager/FileDownload.aspx?rId=167972&rType=1

http://www.poslovni.hr/vijesti/norvezani-nudili-izdasne-nagrade-ako-osvoje-podravku-tvrdi-obrana-170057.aspx

podravka se mogla braniti likvidnoscu na burzi, kvalitetnim radom kompanije koja bi opravdala cijenu investitorima..dakle, tko bi jos isao citati ove price za malu djecu..pogledajte kako su fondovi uluplai novac u INA-u…pa sto sto je neki norveski fond htio preuzeti podravku?? neprijateljski??? a sto je ovdje bilo prijateljski??? ja da imam novac, ja bih je odmah preuzeo po 500 kn, jer se moze dovuci da ekipa zaluje sto je ne mogu kupiti za 1000 kn. BELUPO, STUDENA, VEGETA, ČOKOLINO,….:-)…nema čega nema u toj podravci. A kad Blanka dolazi na proglasenje naj sportasice Evrope a vrti se skok sa STUDENOM na dresu….to se zove promocija.

ALO!!!?? neko je zaboravio stavit onaj velki nalog na 325 na prodaju. Stari pojedose sitnozubi.

New Report

Close