LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.05.2024. u 19:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
LKRI
8,15
114
14
7,90
8,15
3,16%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Zašto bi bilo više od 115 na kupnji ako ima prodavača, ja se mislim popstaviti i niže od toga ako bude prodavača.Pozdrav.


A što sad ? Došle dizalice divota boje, fale samo petokrake. Dionica za nagradu ode u minus. Ako sad Lkri nije porasla bogami dugo neće. Obuzela me neka sumnja da će ove komunjare uništit sve ovo do kraja.
Još jučer sam skinuo ružičaste naoćale jer precrveno mi sve ovo što vidim čak i kroz njih.

da nisu pogriješili, pa naručili spuštalice ?



A što sad ? Došle dizalice divota boje, fale samo petokrake. Dionica za nagradu ode u minus. Ako sad Lkri nije porasla bogami dugo neće. Obuzela me neka sumnja da će ove komunjare uništit sve ovo do kraja.
Još jučer sam skinuo ružičaste naoćale jer precrveno mi sve ovo što vidim čak i kroz njih.

da nisu pogriješili, pa naručili spuštalice ?
[/quote]

Što više ulažu, dionica više pada, ja ne vidim ovdje ništa loše,osim što se treba samo spustiti još niže ako bude prodavača, zar ne, a ako ne bude opet dobro.



Ovo na Lkri je za ne vjerovati. Di su te drhtave ručice danas ?
Stojim kao Velebit i čekam, come on !

evo sad su te natrpali, zadnja 118,xx kuna [emo_palacg]
[/quote]cekaj polako..dokupljivat ce on itekako..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Inverter

Samo je bitno da nastave dolaziti dobre vijesti i dalje, pa možda bude i niže od ove cijene što nije loše zar ne.

lacoste10 hvala na odgovoru 🙂

Stvarno se svega piše tu po forumu, čitajući dolazimo do zaključka da će LKRI rasti samo ako napadnemo (sa ova dva MIG-a što su nam još ostala) Italiju i Sloveniju, otmemo im more i sravnamo sa zemljom Trst i Koper. Strašno…

Svaka cast Ezelu, ali Semir Gerkhan je ipak najbolji Turcin :)

Poštovani kolege ja sam Lkri branio i jučer a sad više do 114 kuna ne izdajem ni jedan nalog. Ne ne !
Branite je Vi i slatkorječivi Milanović sa svojim fondovima.
Ugodan dan svima a ja odoh na plažu [emo_smijesak]

A šta je sa dividendom kod ove dionice?

nigdje ne piše da sam ih prodao danas [emo_namigusa]


Poštovani kolege ja sam Lkri branio i jučer a sad više do 114 kuna ne izdajem ni jedan nalog. Ne ne !
Branite je Vi i slatkorječivi Milanović sa svojim fondovima.
Ugodan dan svima a ja odoh na plažu [emo_smijesak]

jesu vas to digli s plaže ranije, niš’ ne brinite, dizaličar je povukao krivu ručicu, znate, strojevi su novi i kineske komande su suprotne od naših, naši bi gore, a kinezi dolje [emo_smijesak]

Kakva će to eksplozija bit na dionici Lkri uskoro. Nema veze što svi vi mene kritizirate, dapače. Ja ću je kupovati pomalo i do 80 kn ako treba a onda ću kupit i paket radničih dionica. Jednom će valjda i ona nešto vrijedit.
Šteta je samo što godinama ne daju dividendu.
I danas će zlobnici uživati i trljati ruke dok Lkri i sve ostalo pada.
A ja ću vam samo reći da samo neuk čovjek priziva pad i Lkri i sveg ostalog dok sve svjetske burze probijaju povjesne rekorde.
Toliko od mene za danas i najljepše molim moderatora da mi ne obriše ovo.

@kerub
prvo pravilo na burzi ,ne ruši cijenu dionice koju posijeduješ bez veze, sam ćeš pretrpiti gubitak ,sve što si prodao na 120 -125-130 -132 kn mogao si prodati bez problema i oko 150 kn.

Drugi puta budi pažljiviji do sebe i svojih novaca..

Hvala na savjetu kolega lacoste [emo_smijesak]
Da nema ovakvih kao ja naša burza bi se pretvorila u pustinju.
Ja sam i danas na obrani Lkri i samo čekam drhtave ručice da mi poklone
barem 50-ak komada.
U svakom slučaju hvala ti još jednom na iskrenom mišljenju.

Ima li uskoro kakvo ulaganje ovdje, delegacija ili posao za luku, treba to pričekati većinom onda pada, danas neće da prodaju, treba ovdje biti strpljiv i čekati dobre vijesti i postavljati se na niže to je ovdje dobitna formula do sada.

Ma šta ovo bi danas na Lkri !
Gdje su drhtave ručice ???
Od sto glasa, glasa čuti nije [emo_smijesak]

New Report

Close