LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.05.2024. u 01:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
LKRI
8,15
114
14
7,90
8,15
3,16%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Da li je zadnje vrijeme za ući? [sad]

http://www.jutarnji.hr/zoran-milanovic-za-jutarnji–linic-i-cacic-dobro-znaju-sto-rade/1047565/

"Koliko smo blizu raspisivanja natječaja za velike investicije?
– Očekujem da će sve početi ove godine. Veliki projekti su Plomin, Luka Rijeka, željeznice."

Optimist - loše informirani pesimist


Da li je zadnje vrijeme za ući? [sad]

vrijeme za ući ( u sve dionice) bit će iduća godina, kad nas 2013. kriza razvali do kraja….



Da li je zadnje vrijeme za ući? [sad]

vrijeme za ući ( u sve dionice) bit će iduća godina, kad nas 2013. kriza razvali do kraja….
[/quote]
pričaš o čemu…
1) nemaš dugove, imaš posao –> ti u krizi ne bi trebao biti
2) nemaš dugove, nemaš posao –> možda si lijen ili dobro situiran
3) imaš dugove, imaš posao –> možda si u krizi a možda i nisi … ovisi o input – output
4) imaš dugove, nemaš posao –> kriza te razvalila, a možda i nije … ovisi imaš li jamca

e sad, ovisi gdje se vidiš !

Optimist - loše informirani pesimist


Da li je zadnje vrijeme za ući? [sad]

Neeee. Evo Milanović najavljuje kapitalne stvari, a ZABINI fond manageri prodaju dionicu. Ni prvi, ni zadnji put, ali izlazak fondova je uvijek BUY signal, ulazak fondova čisti SELL [lol]

je

http://www.seebiz.eu/hz-cargo-i-luka-rijeka-zele-ozivjeti-prijevoz-tereta-na-relaciji-rijeka–zagreb–budimpesta/ar-42822/


http://www.seebiz.eu/hz-cargo-i-luka-rijeka-zele-ozivjeti-prijevoz-tereta-na-relaciji-rijeka–zagreb–budimpesta/ar-42822/

"…predsjednik Uprave Luke Rijeka, izrazio je potporu projektu i predstavio rezultate Luke koja u srpnju bilježi povećanje tereta za 9,5 posto."

Optimist - loše informirani pesimist


http://www.seebiz.eu/hz-cargo-i-luka-rijeka-zele-ozivjeti-prijevoz-tereta-na-relaciji-rijeka–zagreb–budimpesta/ar-42822/


Vedran Devčić, predsjednik Uprave Luke Rijeka, izrazio je potporu projektu i predstavio rezultate Luke koja u srpnju bilježi povećanje tereta za 9,5 posto.

ovdje zaista mogu samo reći mi gradimo prugu, pruga gradi nas!

BAUK KOMUNIZMA KRUŽI EUROPOM!!!!

Nadam se da ste kupili karte za Rijeku. Hu, hu…


Nadam se da ste kupili karte za Rijeku. Hu, hu…


imam i već sam dugo u minusu.
Sprema se delegacija u Kinu, valjda tražiti ou ekipu potencijalnih investitora.
Druga delegacija ide dalje žicat EU pare za most.
Možda oživi malo tržište.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Ma baš će Kinezi uložiti u LKRI jer im dolazi Maras [lol] ….Mi živimo 20 godina kapitalizam, a još nismo svladali najosnovnije operacije. U Luku Rijeka i sve ostale luke, hotele, autoceste….itd.itd. uložit će se samo ako se vidi prilika da se uloženo vrati u nekom razumnom roku. Ne dolaze u Hrvatsku turisti jer mi imamo dobrog ministra turizma i dobru turističku zajednicu…imamo čisto more, cijenovno smo prihvatljivi Česima, Poljacima…. Da se mene pita ukinuo bih pola ministarstva i agencija koje su same sebi svrha.
Što se tiče LKRI tu će biti jagma jer je potrašnja velika, a lukica jedna i jedina. Ministar Maras ide u Kinu da mu guzica vidi puta…ne treba on zbog LKRI ići tamo. Oni su bili ovdje na najvišoj razini, iskazali su svoj interes i sada se čeka samo natječaj. Strpite se još malo.

Pozdrav

Kad se sjetim LKRI pred 20 i više godina samo uzdahnem i sjetim se svih onih silnih brodova na sidrištu. Nekad deset, nekad trideset pa čak i više od pedeset. Kakva su to vremena bila.
A danas molimo sve svece da nam uplovi koji kontejneraš od CMA CGM-A i mislimo kako smo veeeeliki. I sam imam more njihovih dionica i čvrsto vjerujem u njen rad i rast. Samo ima jedna stvar što mnogi ne razumiju. Mala je to lučica i nikad ona neće biti velika luka jer ima stvari koje su jače od naše male, slabe ,rascjepkane,rasprodane i izdane Hrvatske. Nikad crna Evropa neće dozvolit neke velike zahvate na širenju LKRI jer oni su gazde. LKRI će ostajati samo mrvice. Da se Božjim čudom proširi deset puta i na sami otok Krk sve bi bilo uzalud. Nema tu pruge, nema jakih lokomotiva a par tisuća kontejnera minimalno treba izvući svaki dan u brdo i dalje u Evropu. Tu nesmije bit kašnjenja ni minute jer samo tako se radi u velikim svjetskim lukama. Mi smo od toga milijun godina daleko i sve ovo je samo jedno obično krparenje. A Kinezi, Kinezi su igrači, malo jači. S njima samo treba znati odigrati utakmicu i biti gazda. Ali nismo mi za to, nemamo mi igrača. Mi ćemo radije za par milijuna prodati LKRI, otok Krk, Dinu i sve tako do ravne zlatne Slavonije. A onda se veselit kad napokon za pet godina skoči na 200 kn i djeci pričati kako smo napravili veeeeeeeliku stvar u životu.
[bye]

@Harpija

Sve što si napisao stoji, ali Kinezi neće pitati EU jer polako postaju njezini vlasnici. E sad ja iskreno očekujem i vjerujem da je ova vlada svijesna da u tijeku rujna i listopada moraju napraviti "nešto" revolucionarno u RH inače padaju sa vlasti, a onda nam svima jadna majka. Nažalost nemamo više koga za postaviti na vlast.

New Report

Close