LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.05.2024. u 05:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
LKRI
8,15
114
14
7,90
8,15
3,16%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Nitko da komentira 119.000.000 kn dobiti!!!
da je gubit rekli bi da nema veze zbog čega, da je gubit gubit. E pa ova dobit je dobit. Koliko je ono lani bilo..oko 135 milja dobiti. pa kud sa tom svom lovom!!! [kiss]

kao i obicno…lupetanje…jos si ostao duzan FA objasnjenje cjene lkri 1000 kn ,objasni ljudima i meni po kojim parametrima lkri vrijedi 1000 kn ?????? [sad]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

1000 kN ?

Neki se još sjećaju :

http://www.rast.hr/hr/trziste/grafikoni.html?f%5Bticker%5D=LKRI-R-A%3AZSE&f%5Btip%5D=3

jednostavno objašnjenje,

KONSENZUS [wink]

Svatko na burzi želi zaraditi, ako je moguće kupiti jeftino na dnu i prodati x10. Svugdje je tako, u Zagrebu, New Yorku , Frankfurtu….svi smo krvavi ispod kože i to je to. Svi također tražimo neki novi Apple, Google ili u nasim okvirima novu …što li već, da se nitko ne uvrijedi. Dakle tražimo crnog konja, nekog tajnog favorita koji će na kraju odnijeti pobjedu. Ako gledamo samo na ZSE onda je po mom sudu LKRI taj dark horse. Kompanije iz drugih sektora imaju veliku konkurenciju u okruženju, sve što ima kod nas postoji i u Srbiji, Mađarskoj, Češkoj…sve je već izmišljeno…teško npr. da će Končar ili Đuro ili bilo koja HR kompanija postati naša Nokija, nažalost. S druge strane LKRI ima ono što nema nitko u okruženju, a što joj je dao dragi Bog kad je stvarao ovi balotu zemaljsku…duboki gaz i prirodni položaj koji jamči kraću plovidbu i manje operativne troškove za svakog brodara koji prevozi teret s istoka prema Europi. E sad, reći će netko pa to već imamo godinama, a nismo iskoristili tu prednost, zašto bi budućnost bila drugačija? E pa zato što je ova kriza promijenila puno toga, kako kod nas tako i u svijetu. Režu se troškovi, gleda se svaka kuna…..ops i neki su progledali. Pa ima tu tamo jedna luka, na sjeveru Jadranskog mora, skraćuje nam put iz Kine za nekoliko tjedana, što nam pak donosi uštedu milijune dolara godišnje….
Btw. Ulazak COSCOa u LKRI bilo bi isto kao kad bi United Airlines rekao da bira zagrebacku zracnu luku za svog partnera u Europi te da to vise nije Frankfurt. Sada ZL Pleso ne vrijedi nista, kolika bi mu tada bila cijena!? Isto je sa LKRI…danas 140, a za 5 godina puno, puno više.

Konačno neki dugoročni. [thumbsup]
Ja sam vam već reko da je Rijeka samo jedna i da se neće samo kinezi grebst za luku!!! [tongue]

Kolega Cadilac…ne brkajte geografski pojam rijecke luke i firme luka rijeka d.d. cijih smo dionica oboje vlasnici. Nazalost ulaganja u rijecku luku ne moraju znacit istovremeno i rast dobiti ili vrijednosti same firme koja je samo trenutni koncesionar i nosi isti naziv. Ne sudite me..samo sam realno iskren.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ovdje se nešto mora ubrzo pokrenuti, inače će lova otići dalje.

http://www.poslovni.hr/vijesti/s-ponudom-za-rijeku-kinezi-nece-cekati-203215.aspx

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Ova kineska raketa počela je nešto jako dimiti…..nebu dobro [undecid]. Moj target od 110 je možda i pre optimističan [undecid]??

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

target je 600kn do kraja godine kako neki ovdje pišu [lol]


Ova kineska raketa počela je nešto jako dimiti…..nebu dobro [undecid]. Moj target od 110 je možda i pre optimističan [undecid]??

I ja mislim da vam je target preoptimističan.
Evo ti ga i proročanstvo (pa dodaj zarez):
"Na 110 kupiti nećeš čekati bezveze"

"Što se babi htilo, to se babi snilo"
[tongue]

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.


Ova kineska raketa počela je nešto jako dimiti…..nebu dobro [undecid]. Moj target od 110 je možda i pre optimističan [undecid]??

Ovo je još dobro kako dimi ona vaša raketa od KSTT ipak tamo je NATO u igri a ovdje tek neki Kinezi [lol]

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

http://www.business.hr/ulaganja/eu-smislja-200-milijardi-eura-investicija

ako otpadne Kina imamo zamjensku opciju EU [smiley]


Ova kineska raketa počela je nešto jako dimiti…..nebu dobro [undecid]. Moj target od 110 je možda i pre optimitičan [undecid]??

ovdje se ne radi o nikakvoj raketi, to je jasno,
to je mali balon koji je punjen običnim zrakom,

(za razliku od PTKM koji je bio punjen helijem, tako da je tek na intervenciju HRZ probušen raketama i crvenim strelicama, te sada lagano ide prema zemlji, gdje će se vjerojatno ovaj puta puniti zemnim plinom niske cijene i ponovno se vinuti u visine),

koji je potrebno svako malo udariti prema gore i opet dočekati, dok jednom ne stigne i nama helij, te ga kineski zmaj svojom vatrom ne pošalje u neslućene visine [lol]

ako otpadne Kina, neka vlada odmah podnese ostavku zbog nesposobnosti

ova investicija bi pokrenula cjelokupno gospodarstvo, a kineski radnici su dobrodošli jer je Hrvatska dovoljno velika da primi još 2 mil. radnika
pa neka im i rodbina dođe na ljetovanje, a neki požele i ostati živjeti

Kina daje kapital i radnu snagu, a Hrvatska brda i doline.
Na kraju Hrvatska biva izgrađena, a kineska roba još jeftinija.

Dobitnici: Kina, Hrvatska i potrošaći
Gubitnici: Strane luke, nekonkurentni europski proizvođači

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.


ako otpadne Kina, neka vlada odmah podnese ostavku zbog nesposobnosti

ova investicija bi pokrenula cjelokupno gospodarstvo, a kineski radnici su dobrodošli jer je Hrvatska dovoljno velika da primi još 2 mil. radnika
pa neka im i rodbina dođe na ljetovanje, a neki požele i ostati živjeti

Kina daje kapital i radnu snagu, a Hrvatska brda i doline.
Na kraju Hrvatska biva izgrađena, a kineska roba još jeftinija.

Dobitnici: Kina, Hrvatska i potrošaći
Gubitnici: Strane luke, nekonkurentni europski proizvođači


Dobitnici: Kina i Sina
Gubitnici: Hrvatski radnici kojima je jeftina kineska radna snaga uzela posao

Kolega, ja bih rado da Kinezi ulože u LKRI, u željeznicu itd. ali neka svoju radnu snagu ostave doma, molim lijepo.
Kinezi su jeftina radna snaga jer ih izrabljuju i zadovoljavaju se s mizerijom. Ne želimo takvu nelojalnu konkurenciju u svojoj kući.

New Report

Close