LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 02:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
LKRI
8,15
114
14
7,90
8,15
3,16%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Osim toga zbog toga je neopravdano pala sa 270 na 135 kn…a igrači ju sad drže na toj cijeni. Lijepa šansa za dokup.
trgovanje ovdje a i na vecini dionica vec 2 godine se uglavnom svodi na famozni "DOKUP"
ja ne vidim da se negdje spominje "KAPITALIZACIJA DOBITI " [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Osim toga zbog toga je neopravdano pala sa 270 na 135 kn…a igrači ju sad drže na toj cijeni. Lijepa šansa za dokup.
trgovanje ovdje a i na vecini dionica vec 2 godine se uglavnom svodi na famozni "DOKUP"
ja ne vidim da se negdje spominje "KAPITALIZACIJA DOBITI " [undecid]
[/quote]

kapitalizacija dobiti ide nakon rasta, a obzirom da je LKRI sad na dnu, jasno da sad nije vrijeme za prodaju nego za kupnju. tko kupuje na ovoj razini teško da će pogriješiti

moje pisanje nije investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

http://www.business.hr/hr/B.HR-danas/Aktualni-broj/Broj-1016/KINEZI-ODABRALI-Hrvatska-im-idealna-za-ulazak-u-Europu
Prije će Kinezi do dionica nego radnici.

I zar nije scenarij kao i INA i MOL’?????????????

peyo




Osim toga zbog toga je neopravdano pala sa 270 na 135 kn…a igrači ju sad drže na toj cijeni. Lijepa šansa za dokup.
trgovanje ovdje a i na vecini dionica vec 2 godine se uglavnom svodi na famozni "DOKUP"
ja ne vidim da se negdje spominje "KAPITALIZACIJA DOBITI " [undecid]
[/quote]

kapitalizacija dobiti ide nakon rasta, a obzirom da je LKRI sad na dnu, jasno da sad nije vrijeme za prodaju nego za kupnju. tko kupuje na ovoj razini teško da će pogriješiti
[/quote]
nakon RASTA di je rast ? [huh] 2 godine je samo DOKUP ,,ja mislim da ipak bolja strategija ČEKATI ,al svatko za sebe najbolje…
ovo silno drukanje i stavljanje milion clanaka [bye] [bye] [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


nakon RASTA di je rast ? [huh] 2 godine je samo DOKUP ,,ja mislim da ipak bolja strategija ČEKATI ,al svatko za sebe najbolje…

rast je bio npr. u ožujku ove godine kad se npr. 07.03.2011. godine po prosječno 255 kuna protrgovalo oko 8000 komada LKRI.
sasvim je jasno da je ovaj pad ispod 200 kn uzrokovan otpuštanjem dionica od strane države te potom prodajom istih na burzi, a to je sada iza nas, lupanja po bidu gotovo više da i nema
LKRI sad ima strateškog partnera koji upravo vrši ogromna ulaganja u lučke kapacitete radi povećanja prometa luke, a to će se reflektirati na poslovne rezultate kroz FI i rast cijene dionice
meni je svejedno hoćeš li ti kupovati ili ne…ja sam kupovao jučer, a bio bih i danas na bidu, samo mi se ne da mi se više lipariti za par komada.

moje pisanje nije investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Da li ste svjesni da država Hrvatska mora osloboditi,oli ti prodati sve šta je u njezinu vlasništvu te da je to jedan od uvjeta EU,i da smo već dobili opomenu zbog toga.Može prodati,može dati u koncesiju,a Kinezi su tu na vratima,a za njih se grebu svi,cijeli svijet.Ne zbog ljepote i pameti nego zato šta imaju KEŠ,KEŠ,KEŠ.A Kinezi su odabrali baš našu malu zemlju…………dalje procijenite sami.

peyo


Da li ste svjesni da država Hrvatska mora osloboditi,oli ti prodati sve šta je u njezinu vlasništvu te da je to jedan od uvjeta EU,i da smo već dobili opomenu zbog toga.Može prodati,može dati u koncesiju,a Kinezi su tu na vratima,a za njih se grebu svi,cijeli svijet.Ne zbog ljepote i pameti nego zato šta imaju KEŠ,KEŠ,KEŠ.A Kinezi su odabrali baš našu malu zemlju…………dalje procijenite sami.

Aha, zato cijena već mjesecima pada i prometi se penju na vrtoglavih 36 000 kuna. Ako već mislite da se razumijete u investiranje kupujte i trošite, a nemojte piskarati svaštarije i puniti glave ljudima sa nemuštim fikcijama i bezvezarijama.
Na KSST imaju već NATO, Arape i vanzemljake možete li bolje od toga. [lol] [lol] [lol]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Navodno ekspedicija žutih, nakon kupovine luke i izgradnje nizinske pruge, planira izgraditi bazu za lansiranje raketa te, koristeći nanotehnologiju, izgraditi portal za prelazak u druge dimenzije.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

VUKOVAR-današnje sjećanje na umiranje,patnje Hrvatskog naroda………….na mom balkonu gore svijeće zadnjih 10 dana.Zašto pišem ovo-zato šta uspoređujem Vukovar sa LKRI i svim, ali baš svim dionicama na ZSE.Da li se uskoro samo budemo pitali ili sjećali NAŠIH HRVATSKIH dionica koje su kao i banke i sve ostalo otišle u nečije tuđe ruke,a sami smo krivi za sve.U sve i jednom postu koji sam napisao u zadnjih godinu i kusur koliko sam sa vama poštovani kolege uvijek sam navijao za up,up,up….nikada,ali baš nikada za down.Ako ostavimo na milost i nemilost naše firme ,kao šta smo ostavili Vukovar………….ostat ćemo i bez Hrvatske.Oni koji se sjećaju tog vremena prije 20 godina,i oni koji su bili dio toga pakla,znaju o čemu govorim.Probajte si zamisliti dijete bez osjećaja za nečiji život,ubiti ili biti ubijen.Govorim o sebi.Bio sam na straži kad je došla vijest- pao Vukovar…………ali bez suza ,samo puno gorčine i nemoći.Ne znam zašto ovo pišem ,ali to je dio mene i u to vrijeme bio sam na banijskom ratištu,branili smo sisak……………….I OBRANILI NA KRAJU.Ali VUKOVAR……………………………………….
Gledajte ,ono šta se puškom osvoji ili obrani nikad nije tvoje.Zašto -zato jer je to neko KUPIO.A mi idemo u jedno nemilosrdno društvo koje ne prašta pogreške.SVE ŠTA PRODAMO VIŠE NIKAD NEĆE BITI HRVATSKO.Zato poštovani kolege barem danas ne govorite da je LKRI precijenjena,i da su sve naše dionice precijenjene,i to samo zato šta ćete zaraditi koju kunu na padu.
To nisu obični papirići,to su HRVATSKE DIONICE,HRVATSKE FIRME,koje će na ovakav način podcjenjivanja otići u nepovrat…………….kao i svi naši mrtvi,iranjeni od 91-do95.DA LI SU ZASLUŽILI DA RASPRODAMO SVE ,A ZA ŠTA -ZA NIŠTA.
SLAVA IM.

peyo

Izgleda da su žuti zabranili trgovanje dionicom…
Prometa nema [shocked] [shocked] [shocked]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Evo ovdje je postalo neka vrsta zezancije sa najavljenim ulaganjem Kineza,a promjenom vlasti to postaje broj jedan prioritet,jer Rijeka kao bastion SDP dugo i predugo je bila zapostavljena,a mogućnosti su ogromne da postane najveća Kineska uvozno izvozna destinacija,samo treBA POGLEDATI DVA KORAKA UNAZAD,ŠTA JE VEĆ NAPRAVLJENO I JEDAN KORAK UNAPRIJED,STA SE JOŠ SPREMA..

jučer na terminalu opet Berlioz, primjertio sam i nešto novih "vozila" za razvoz kontejnera unutar terminala, radovi na novoj upravnoj zgradi i ulazu idu punom parom….doći će i rezultati svega toga….

ma kakav cash-r-a, 100% in

Nitko ne komentira jučerašnju vožnju vlakom "KUKURIKU"koalicije i izjavu ZORANA MILANOVIĆA ?


Spremam se nešto ubost…al nije LKRI i nije dionica [smiley]

-onda, jel bilo kaj?

New Report

Close