KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.05.2024. u 18:44
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
267,87
12.590
47
264,00
266,00
-0,75%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

e,ovo izgleda lijepo…pogledao sam u ogledalo u buducnost- pa kaze: U iducih 20 dana ocekuje se rast u iznosu od 10-20 posto koei-a, no ono sto je bitno je da oni uistinu u 99 posto slucajeva pogode pribliznu cijenu dionica kratkorocno-to je program koji prognozira kretanje cijena u kracem periodu…isto kao sto je prije par mjeseci taj program pogodio pad cak do 30 posto, pa eto samo da kazem- ovu poruku shvatite kao poklon za blagdane…
iducih par dana cijena ce ostat na istom nivou a krajem tjedna odeeeee….

jooooj, momci kako bi se vi istovarali [proud]


e,ovo izgleda lijepo…pogledao sam u ogledalo u buducnost- pa kaze: U iducih 20 dana ocekuje se rast u iznosu od 10-20 posto koei-a, no ono sto je bitno je da oni uistinu u 99 posto slucajeva pogode pribliznu cijenu dionica kratkorocno-to je program koji prognozira kretanje cijena u kracem periodu…isto kao sto je prije par mjeseci taj program pogodio pad cak do 30 posto, pa eto samo da kazem- ovu poruku shvatite kao poklon za blagdane…
iducih par dana cijena ce ostat na istom nivou a krajem tjedna odeeeee….


Čuo sam za taj program zove se MS DRUKER 2009

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

aj da ja kao već dugoročno napaćeni dioničar KOEI-a probam nešto elaborirati. Mene ovakav masivan ulazak mirovinca navodi na misao da izlaze jedan ili više njih jačih igrača i to sve koordinirano s ERSTE (osim Kikija). Imam osjećaj da je cijena potpuno dirigirana svaki dan, a uz to i cementirana. Sjetite se kako je znao vući Končar u prijašnjem ciklusu volatilnosti tržišta. Pitanje je samo koliko će trajati taj pretovar, izgledno je da se ne želi, ili financijski ne može, to obaviti odjednom ili blok transakcijom van redovnog trgovanja. Mišljenja?

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Yes, osjeti se pritisak na prodaji, i dok god bude tako ne treba ocekivati znacajniji rast cijene. Povuci moze samo dobra vijest ili pak dosta dobro izrazen rast cijelokupnog trzista.
Sto se tice blokova, vjerojatno nece dati diskont na kolicinu ni jedna ni druga strana iz razlicitih razloga. [yawn]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

Ekipa, postavke (da nema rasta cijene) su pogresne.

Od pocetka 12. mjeseca KOEI je rastao oko 33% (2.12. je prosjecna dnevna cijena bila 300 kn, a jucer 400 kn), jedna od najboljih dionica po rastu u zadnje vrijeme. Crobex je rastao u tom razdoblju oko 17%, znaci KOEI dvostruko brze. Situacija se razvija lijepo, i ovo valjda znaci da nema nikog velikog koji bi izlazio (inace se ne bi cijena popela za 33%).


Yes, osjeti se pritisak na prodaji, i dok god bude tako ne treba ocekivati znacajniji rast cijene. Povuci moze samo dobra vijest ili pak dosta dobro izrazen rast cijelokupnog trzista.
Sto se tice blokova, vjerojatno nece dati diskont na kolicinu ni jedna ni druga strana iz razlicitih razloga. [yawn]


aj da ja kao već dugoročno napaćeni dioničar KOEI-a probam nešto elaborirati. Mene ovakav masivan ulazak mirovinca navodi na misao da izlaze jedan ili više njih jačih igrača i to sve koordinirano s ERSTE (osim Kikija). Imam osjećaj da je cijena potpuno dirigirana svaki dan, a uz to i cementirana. Sjetite se kako je znao vući Končar u prijašnjem ciklusu volatilnosti tržišta. Pitanje je samo koliko će trajati taj pretovar, izgledno je da se ne želi, ili financijski ne može, to obaviti odjednom ili blok transakcijom van redovnog trgovanja. Mišljenja?

Slažem se sa tim.

Preslagivanje se događa. Dogovoreno naravno.

Koliko Kiki ima utjecaj ne znam, ali je sigurno da sve zna.

Zagreb: U prometu 100. niskopodni tramvaj, u projektu još 100
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/zagreb-u-prometu-100.-niskopodni-tramvaj%2c-u-projektu-jos-100,34262.html

Nevažna vijest,jer svima je bitnije koja je u svijetu firma pred bankrotom [bye]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

dugogodišnji sam dioničar koei, nikad prodavao samo nadokupljivao i uvjeren sam kad krene bull jedna od rijekih kompanija na zse koja će u kraćem roku na ath.
[cool]


jer svima je bitnije koja je u svijetu firma pred bankrotom [bye]

meni je bitnije, koja je firma u hrvatskoj pred bankrotom (lista se počinje popunjavati…), Končar, za čudo Božje, iako je državni – nije među njima. Ako se još malo ozbiljnije "pokrene" u svom restrukturiranju… i prije prodaje državnog udjela, ovo će lijepo procvjetati 😉 Firma lijepo potencijala, trenutno vrlo jeftina… od države iako poslovično lošeg vlasnika, ipak bitno "ne ugrožavana"…

Zbunjuje me ovo, KOEI se među prvima dignuo nakon one provalije, ali već se dosta dugo drži oko 400kn i nikako da krene prema gore… [huh]


Zbunjuje me ovo, KOEI se među prvima dignuo nakon one provalije, ali već se dosta dugo drži oko 400kn i nikako da krene prema gore… [huh]

neka i sutra ostane na 400 i ja super zadovoljan [wink]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Svi končarevci koji ne mogu preko TV-a pogledati intervju da dir.Darinkom Bagom na Kapital Network-u, u emisiji "Novi Pravac" imate isti na:

Nadam se da su pred nama ljepši dani i da je dionica prešla u čvrste ruke (AZ mirovinac). Niti jedna mi dionica nije donijela toliko radosti i tuge, kamo sreće da sam prodao sve na 800 kuna. Ipak se ne žalim, dokupljivao sam na ispod 400 i sada čekam bolje dane.
Valjda će nešto biti sa onim novim tramvajima, pisalo je da su Rumunji zainteresirani za njih. Po specifikacijama tramvaji bi odgovarali Bukureštu koji se nalazi u nizini i nema uspona.

Jednostavno nema gore, novi veliki nalozi samo dolaze na prodaju!!! [undecid]

New Report

Close