KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.05.2024. u 13:44
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
258,75
20.700
80
258,00
262,00
-0,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Da imam 1-2 mil kn sve bi kupio sad po ovim cijenama i za 2 godine bi imao cc 250 %.
Bez imalo straha.Ovo su j…… igre na Končaru.

A tko ne bi to napravio da ima dovoljno sredstava… ne znam baš jel bi prinos bio 250 %, ali sigurno bi se onome tko bi to napravio vrlo lijepo isplatila takva investicija [cool].

You either do it right or you get eliminated!

Opet nastavak iskrcavanja na KOEI. Još skoro nama neće [cool] zasjati sunce na ovoj dionici.[bye]

ovo je vec smijesno …
ma da je koei uvjek malo inertna dinonca usporeno raste a i usporeno pada …
mislim da

[yawn][yawn]

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]

http://www.poslovni.hr/74691.aspx

Evo posla sve više, a investitori bježe iz ove dionice kao da ništa ne vrijedi.

okvirni rezultati i predviđanja za 2008. su već objavljeni krajem prošle godine:
Vaš link

Procijenjena neto dobit Končara za ovu godinu je 71 milijun kuna, što je za 49 posto više nego 2006. godine, rekao je Bago. Prihodi od prodaje procjenjuju se na 2,6 milijardi kuna, što je za dva posto više nego prethodne godine.

Za 2008. godinu Darinko Bago je najavio prihode od prodaje u iznosu od 2,8 milijardi kuna ili 8,7 posto više nego ove godine. Neto dobit planira se u iznosu od 78,5 milijuna kuna ili 10 posto više nego ove godine.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

otkud tako mala dobit s tolkim prihodima?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


okvirni rezultati i predviđanja za 2008. su već objavljeni krajem prošle godine:
Vaš link

Procijenjena neto dobit Končara za ovu godinu je 71 milijun kuna, što je za 49 posto više nego 2006. godine, rekao je Bago. Prihodi od prodaje procjenjuju se na 2,6 milijardi kuna, što je za dva posto više nego prethodne godine.

Za 2008. godinu Darinko Bago je najavio prihode od prodaje u iznosu od 2,8 milijardi kuna ili 8,7 posto više nego ove godine. Neto dobit planira se u iznosu od 78,5 milijuna kuna ili 10 posto više nego ove godine.

To znači da je preporuka BUY !

na 4300 sve prodajem...


otkud tako mala dobit s tolkim prihodima?

popapala maca …
a, tk ti naše firme rade … male marže … jednom u budućnosti će se morati popraviti. od tih očekivanja ti i dođe relativno veliki P/E.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

pa tramvaji npr. im i nisu baš jeftini.. da nemaju puno administrativnog osoblja kojim slučajem? sekretarica u minjacima i tako, puno službenih putovanja i dnevnica?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

da nije riječ o parama prodao bi je za 600

Novi sam u ovoj dionici pa neka mi neko pojasni,bolje nego što ja znam kojih je sve tvrtki kćeri končar većinski ili djelomični vlasnik i kako se pribraja i kada dobit tih tvrtki končaru[[tongue]


pa tramvaji npr. im i nisu baš jeftini.. da nemaju puno administrativnog osoblja kojim slučajem? sekretarica u minjacima i tako, puno službenih putovanja i dnevnica?

Sigurno je previše administracije,….. tajnica u minicama baš i ne[sad], uglavnom su iz prošlog sistema..

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

New Report

Close