KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KOEI (Končar-Elektroindustrija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.05.2024. u 01:03
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
KOEI
258,57
50.938
197
256,00
258,00
-0,77%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Pozdrav!
Molim upućenije da mi odgovore da li se sada isplati prodavati dionice Končara(koje posjedujem) i kakve su tendencije kretanja vrijednosti same dionice?U dva dana je skočila prodajna vrijednost sa 1079 kn na 1160.

Hvala!

HOLD

Sve više komuniciramo, sve se manje razumijemo

zašto prodavat dionice…ozbiljni investitori samo ulažu a dok izlaze zlaze u cjelosti…ovo sve drugo je tak…igranje…ozbiljne firme ozbiljna poduzeća i ,to je to…ne prodaješ i zaboraviš na dionicu dok ne uđemo u eu…ili dok se sektor u koji ulažeš..razvodni


Pozdrav!
Molim upućenije da mi odgovore da li se sada isplati prodavati dionice Končara(koje posjedujem) i kakve su tendencije kretanja vrijednosti same dionice?U dva dana je skočila prodajna vrijednost sa 1079 kn na 1160.

Hvala!

Ne prodavati , trebaš po mogućnosti i dokupljivati. K/P u prvih pet je 615/245 .


Pozdrav! Molim upućenije da mi odgovore da li se sada isplati prodavati dionice Končara(koje posjedujem) i kakve su tendencije kretanja vrijednosti same dionice?U dva dana je skočila prodajna vrijednost sa 1079 kn na 1160. Hvala!

Ovisi što češ s novcima. Ako se lijepo nagradiš onda oK, ako ne onda nam šapni gde češ pametnije uložiti.[smiley2]

danas mi je zadnji dan za prodaju dionica končara pa molim jedan savijet, a to je prodat li ih i kupiti tht ili to nije pametno


danas mi je zadnji dan za prodaju dionica končara pa molim jedan savijet, a to je prodat li ih i kupiti tht ili to nije pametno

Odgovor nije jednostavan. Šteta je KOEI prodati po 1160 kn iako ti se ti čini kao dobra cijena, a šteta je ne kupiti T-HT. Možda da uzmeš kredit , manje će te koštati nego što će ti donijeti KOEI.

Nema Pre(o)daje [smiley2][smiley2]

Cuore Sportivo


danas mi je zadnji dan za prodaju dionica končara pa molim jedan savijet, a to je prodat li ih i kupiti tht ili to nije pametno

ja sam rijesio problem lombardnim kreditom. KOEI stoji u portfelju do daljnjega.


danas mi je zadnji dan za prodaju dionica končara pa molim jedan savijet, a to je prodat li ih i kupiti tht ili to nije pametno

I šta si odlučila ?


danas mi je zadnji dan za prodaju dionica končara pa molim jedan savijet, a to je prodat li ih i kupiti tht ili to nije pametno

Da ti malo pomognem neznam dal imaš k/p

you think your special you do, i can see it in your eyes

Ma treba ga dokupiti.

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Ljudi nemaju strpljenja sa ovom dionicom , svi bi preko noći da dionica skoči.

New Report

Close