HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 12.05.2024. u 01:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,65
179.856
6,066
29,50
29,70
-3,57%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

U očekivanju većeg rasta cijene HT-a , ERSTE banka čini što može ! Analitičari banke , predviđaju skori
jači rast ove dionice…….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

[


” Svi fondovi u 2008 u minusu. U zadnjih 6 mjeseci njih 80% u minusu, a 20% u simboličnom plusu. Tko će u njih još stavljat pare, ako se ovako nastavi?! Pogledajte na http://www.hrportfolio.hr/ sve će vam biti jasno

Zar zbilja misliš da većina od tih 80% neće u 2008. ostvariti bar 10%-20% prinosa?

When speculation has done its worst, two and two still make four.


Vratih maxTV a dosta ljudi počelo vraćati svoje pakete sa probe. Svega 3 ugovora su potpisana kažu mi na šalteru HT-a. Znači od toga i nema baš neke profiti za HT.

[lol] [lol] [lol]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Ako se još malo nastavi ovaj trend, preći će nas Optima. Da nije smiješno bilo bi žalosno.[embarass]


Ako se još malo nastavi ovaj trend, preći će nas Optima. Da nije smiješno bilo bi žalosno.[embarass]

?[lol] [lol] [lol]


[
halo bing:

” Svi fondovi u 2008 u minusu. U zadnjih 6 mjeseci njih 80% u minusu, a 20% u simboličnom plusu. Tko će u njih još stavljat pare, ako se ovako nastavi?! Pogledajte na http://www.hrportfolio.hr/ sve će vam biti jasno

Zar zbilja misliš da većina od tih 80% neće u 2008. ostvariti bar 10%-20% prinosa?


Naravno da hoće samo je pitanje s kojim dionicama iz portfelja, jedna od njih bi trebao biti ht zar ne?

Surround all arround when it hits the ground

HT će mnoge koštati živaca…

Nov na forumu ali ne i na burzi...


sasha: ” Ako se još malo nastavi ovaj trend, preći će nas Optima. Da nije smiješno bilo bi žalosno.[embarass] ” ?[lol] [lol] [lol]

Dragi kolega , bez obzira na kvalitetu Vaaših komentara moram priznati da na jako prozaičan način skupljate zvijezdice, ili radite i nešto konstruktivnije na ovom forumu

ht ce najvise narasti ove godine a znate zakaj? zato kaj je zastupljena u najvise portfelja na temi top 10 2008[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9


HT će mnoge koštati živaca…

Razumljivo. Svaka čast onom tko može hladnokrvno promatrati kako gubi novce. Ja nisam taj[undecid]
Da kažem da sam za ova tri mjeseca, koliko sam na burzi, naučio da prognoze trenda na tovrsnim forumima nikako ne treba uzeti za ozbiljno. Uz časne izuzetke, koji znaju pustiti pravu informaciju, večina se samo zabavlja predstavljajući se za ozbiljne investitore i znalce. Njima pak ne pada na pamet gubiti vrijeme na forumima. Imaju pametnijeg posla.


HT će mnoge koštati živaca…

jako jako mnogo , vec ko zna koliko puta sam dosao u napast da prodam pa neka ide u pm , ali eto nisam i ocito necu do daljnjeg i opce ju ubuduce necu pratiti pa neka gori [cool]

najvrednije stvari u životu su besplatne

Analitičari Erstea: Kupujte HT, Ingru i Atlantsku plovidbu

Vaš link

Krivi link, sorry…Ovaj je tocan…

Analitičari Erstea: Kupujte HT, Ingru i Atlantsku plovidbu

Vaš link

Na HT-u se moglo zaraditi i 100% do sada, tko se igrao kupovine i prodaje tipa: 2kn gore -prodaj, 2kn dolje – kupi. Istina, malo je takvih. Meni je osobno žao što odmah nisam prodao pa išao u druge dionice, jer mi burza ne služi za štednju, već špekulativnu dobit. Ako mi je do štednje, ulažem u fondove i banku.

Kad će HT gore, teško je reći. Mislim da ga fondovi drže na “uzdi” kao asa u rukavu, dok se igraju s drugim dionicama. Tko želi štedjeti nek štedi, a tko hoće zaraditi, moja topla preporuka je – prodaj i idi dalje.
Ko je dokupljivao (kao npr. ja), treba procijeniti da li mu se više isplati, relativno mali gubitak pri izlazu ili strpljivo čekanje i neostvarena dobit na drugim dionicama. [cool]

Što se tiče preporuka da se čeka 10% bonusa, mislim da taj bonus niko na ovome forumu ne može ostvariti, jer ovdje su uglavnom ljudi koji su davno dionice registrirali na brokera i time izgubili pravo na dodatne.

Glas [b]PROTIV[/b] oporezivanja kapitalne dobiti


Razumljivo. Svaka čast onom tko može hladnokrvno promatrati kako gubi novce. Ja nisam taj[undecid]
Da kažem da sam za ova tri mjeseca, koliko sam na burzi, naučio da prognoze trenda na tovrsnim forumima nikako ne treba uzeti za ozbiljno. Uz časne izuzetke, koji znaju pustiti pravu informaciju, večina se samo zabavlja predstavljajući se za ozbiljne investitore i znalce. Njima pak ne pada na pamet gubiti vrijeme na forumima. Imaju pametnijeg posla.

Eto, to ti je prva lekcija. Ja bi te bitno nadopunio da su ti ti izuzeci u stohastickom okviru slucajno pogodjenih. Nitko ne moze ulagati za drugoga i tocka. Ne pitaj za savjete gdje uloziti, kada i izaci a jos manje ih slusaj.

New Report

Close