HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 19:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,96
297.171
9,598
31,00
31,10
1,97%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Meni su u cijeloj priči ključne dvije stvari:
1. vrijednost firme raste iako cijena stagnira,što me ne zabrinjava
2. broj burzovnih sudionika će rasti a skupa s njima i dotok novca

Novac je kisik burze!

target moj 43x,44x..

INU sam prodao na 3200.. nisam pohlepan, 20-25% u 3-4 mjeseca je jako dobro za sidro u portfelju..

dionice s IPO-a nisam lud da diram.. niti radnicke od starog se nece prodavati.. taman svake godine za more par tisuca dividende..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

A tko bi trebao kupovati od nas dionice po cijenama od + 400 i više kuna. Mislim svi su stavili svoje targete ali čemu to vrijedi pa ovako trgovanje može trajati u nedogled.

sampras:

tenkista: ” Da bi nekim čudom došla do 265 kuna onda bi prodavao. Sad sam još uvijek u plusu i ne gubim svoje novce. Dakle prodajem po cijeni koja prije dođe. Ili 265 ili 500kn. Ova druga je puno, puno izglednija. Isplati se rizik jer se može puno zaraditi a malo “izgubiti” i to ne svoje novce. I zato sam miran. ” Hmm. a zasto ne s tim novcima na drugoj strani zaraditi vise? Baš me zanima koju, si to dionicu ti kupio a dati je donjela prinos kad si prodao tht, mislim da takva ne postiji.

VDKT? JDPL?
Vazno za napomenuti. Izasao na vrijeme i s dobiti naravno.


To mi više liči na bajku za djecu već na istinit događaj.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


A tko bi trebao kupovati od nas dionice po cijenama od + 400 i više kuna. Mislim svi su stavili svoje targete ali čemu to vrijedi pa ovako trgovanje može trajati u nedogled.

razmisljas ko zlatna ribica.. mjesec dana ne raste a ti vec u depresiji..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Evo ja sam npr. mišljenja da zahvaljujući ovoj stagnaciji cijene i blagom padu da su sad već mnogi promjenili svoje targete u budućnosti tj. da su mnogi snizili svoj TARGET. Mada opet,kad cijena bude malo jače poetgnula prema gore,opet će se TARGET dizati jer ipak emocije upravljaju kod većine. Teško je donijeti neki čisti zaključak!!!

kada će HT isplaćivati dividendu 2008. godine, ima li nekog nepisanog pravila , i da li ponekad preskaču dividendu , a trpaju u rezerve

kolika će ona biti otprilike( ako prihodi, profiti, ROE itd ostanu sični 2007),
kolika je dividenda po dionici bila sada-2007 kad su dijelili 2,4 mlrd kn dividende
pa , ako sve to donosi preko 420-450 kn ima smisla čekati podjelu dividende i bonus-gratis dionice


Opet ovaj da ne kažem što da me ne bi moderator brisao: Vaš link

ma ne vredi tih novaca i ja se slažem da je HT precjenjena dionica , razmisljam da prodam par pekeđa pa kupim LEDO dok još ima da ne zakasnim na 19k ili možda DLKV na 1800
Za jedan pekeđ (63 HT-a) 1 LEDO ili 10 DLKV kaj je bolje? DLKV bolje rase a kakvo su pno imali FI za 3 Q?nešto su s 20 milja podbacili 50% ali ima za njih vremena , ako bude dividenda barem 500 kn po dionici vredi razmislit[smiley1]
LEDO ne zaostaje sad će i oni sa izvješćem pa se nadamo barem plusu[smiley1]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


To mi više liči na bajku za djecu već na istinit događaj.

Trebas kopirane izvjestaje iz SDA?

JDPL ulaz 660, prodaja 790.
VDKT ulaz 4350, prodaja 4599.

Mea parvitas.


A tko bi trebao kupovati od nas dionice po cijenama od + 400 i više kuna. Mislim svi su stavili svoje targete ali čemu to vrijedi pa ovako trgovanje može trajati u nedogled.

po vama ova dionica ne vrijedi više od 400 kuna…tj. vrijedi 360 kuna…da je išao IPO po 320 kuna…siguran sam da bi neovisno o toj cijeni kupili na njemu dionice…
HT vrijedi puno više nego što se trenutno trži…

Naš prijatelj, Tomica Petrov sa najnovijeg teksta u businessu druka na gore sad je već između 375 i 390 dovoljno, štovani se nagrabio između 360 i 365

Surround all arround when it hits the ground


target moj 43x,44x.. INU sam prodao na 3200.. nisam pohlepan, 20-25% u 3-4 mjeseca je jako dobro za sidro u portfelju.. dionice s IPO-a nisam lud da diram.. niti radnicke od starog se nece prodavati.. taman svake godine za more par tisuca dividende..

tako i ja razmišljam samo druge firme će isto isplacivat dividende
primjerice LEDO će najmanje nekoliko postotaka dobiti isplatit tak da bi bilo za sladoled ako si vlasnik 10 dionica ilti 50 iljada marki….
možda zbog vjere u dionicu budu djelili sladolede, evo Tody dobre inicijative[smiley1]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

I danas će biti manji volumen nego što je bio jučer. Sve manje ljudi trži po toj cijeni. Prodali su samo oni koji su trebali za odojak. Mi vegetarijanci i dalje ćvrsto držimo dionicu.[smiley2]

New Report

Close