HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 09:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,64
10.173
332
30,70
30,80
0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ne usudim se ni pomisliti što će biti do kraja ovog tjedna jer ovo je kataklizmično.
neću prodavati, pa malar sve završilo na 0,00. Kako ova, tako i druge dionice

Ovo se zove šišanje ovaca! I sad umjesto da drže dionice pametnjakovići prodaju i doljevaju ulje na vatru!

Počinje totalna frka. Sada treba sačuvati mirnu glavu. Jer sve je u njoj. Samo hladnokrvno i u kupovinu.

bojim se sada rekacije tržišta i na Sanaderovu prikirivenu najavu uvođenja poreza na kapitalnu dobit.
ljudi opet neće shvatiti ništa, pa bi opet mogao krenuti tsunami rasprodaje

Ovi što sad prodaju pakete stvarno imaju dobru zaradu….[smiley1]


Ovi što sad prodaju pakete stvarno imaju dobru zaradu….[smiley1]

Oni više ne gledaju zaradu već bježe od gubitka…[smiley5]

Kruha i dionica.....


Počinje totalna frka. Sada treba sačuvati mirnu glavu. Jer sve je u njoj. Samo hladnokrvno i u kupovinu.

Čini mi se, ako nastavi ovakvim tempom da ćemo biti jedno od najpodcijenjenijih tržišta u regiji. Ili se varam, a T-HT jedna od najpodcijenjenih firmi na ZSE.[smiley2]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


rijeka: ” Počinje totalna frka. Sada treba sačuvati mirnu glavu. Jer sve je u njoj. Samo hladnokrvno i u kupovinu. ” Čini mi se, ako nastavi ovakvim tempom da ćemo biti jedno od najpodcijenjenijih tržišta u regiji. Ili se varam, a T-HT jedna od najpodcijenjenih firmi na ZSE.[smiley2]

Sada samo strpljivo i ako se ima love u dokup. Stampedo jeftine rasprodaje je tek počeo kao da je Božić ili N. Godina.


Počinje totalna frka. Sada treba sačuvati mirnu glavu. Jer sve je u njoj. Samo hladnokrvno i u kupovinu.

dosta hrabar savjet u ovom trenu, takvi savjeti su bili i kod Enrona kad se strmopi…dio (premda nije usporedivo)…
a tko ti kaze da sutra nece biti 310kn, a preksutra 295?? pogotovo ako kazes da pocinje totalna frka

“Please, God, Just One More Bubble.”

Mi smo već neko vrijeme jedno od precjenjenijih tržišta, a da ima podcjnjenih dionica…… ima.

Svima kad tad svane, samo se treba probuditi.

A ja sam mislio da je dokup na 346,00 super. Ha-ha [smiley10][smiley10]

kupovat cemo mi ovo po 265

Novi moment u prici

Trenutno je nesto manje od 700 naloga na prodaju. Dosad je uvijek bilo puno vise od 1000 naloga. ukupno trenutno 43000 dionica na prodaju.

329,01 1000 11:29:15
329,00 63 11:28:38
329,00 63 11:28:37
329,00 2796 11:28:31
329,00 108 11:28:31
329,01 50 11:28:29
329,01 2000 11:28:29 329,02 15 11:28:27
Pa tko sad ovo prodaje, ako rekoste da se nalozi zbrajaju ovo tak ne izgleda

Ştvar je što se T-HT jasna- dok su pikzibneri pokupili PIN-ove pa našli brokere, pa skužili kako to ide itd… a dolazi Božić, vrijeme darivanja… treba prodati paket po daj-što-daš.
Zato će zadnja linija obrane biti upravo 300 kuna.

The Road To Hell Is Paved With Good Intentions and Plastic!

New Report

Close