HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.05.2024. u 13:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,65
55.166
1,800
30,50
30,70
-0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ima nekoliko nelogičnosti:

zovem par brokera, dobijam bez problema, izlažem e-naloge, vrlo brzo ih stave na monitor, pitam se, gdje je tolika gužva i navala?
Ima li netko odgovor? Očito je da igru kroje veliki a ne mali, što je vidljivo iz današnjeg trgovanja s T-HT-om.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

okrece se trend… pocelo se lupat po prodaji[smiley2]
Najbolje ponude [ HT-R-A ] Kupnja Cijena
937 328,00
50 327,20
118 327,10
1000 327,02
20 327,01
Cijena Prodaja
330,00 772
331,00 126
332,00 277
333,00 491
333,80 63

Imamo otpor na 227+,
značajan promet i danas uz još značajniji pad cijene.

Da li je ovo donja granica?

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.


Ima nekoliko nelogičnosti: zovem par brokera, dobijam bez problema, izlažem e-naloge, vrlo brzo ih stave na monitor, pitam se, gdje je tolika gužva i navala? Ima li netko odgovor? Očito je da igru kroje veliki a ne mali, što je vidljivo iz današnjeg trgovanja s T-HT-om.

I meni se čini prvih dana trgovanja nisi mogao priči brokeru a sad telefon im jednom zazvoni i odmah se javljaju. Sve je to malo čudno. Inače krenulo je skidanje po bidu samo do kada tako.

Imamo branu na 345,pa na 340 330 325 … itd o čemu vi ljudi pričate,jeste li vi normalni,pada i gotovo i padaće će još mnogo mnogo,puna mi je kapa vaših prognoza

za danas bi mogla biti, a što donose slijedeći dani!psihologija mase!
g. avax10 i sampras što kažete kako će biti pred božićne blagdane?

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Netko svako malo lupi po asku, i ja bi da imam više love, ali zašto udaraju po asku kad na bidu dobiješ koliko hočeš…zadnji je čas da se cijena digne…. već sad vidim veliki naslov u novinama”Oni koji su uzimali kredite, i rasturali štednje,dizali životna u minusu”…ovaj je još bolji..”Vlada nasamarila građane.”[smiley3][smiley2]

Zaboravio reći, zovem SDA, također, za registraciju dobijem odmah, tko to tako žurno prodaje i nama maže oči o tobože velikom interesu za prodaju na ovim razinama. Isti oni koji su spustili ATGR ispod cijene IPO-a.

Lagati nije lijepo i od njih se dobiju bore.[smiley1]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Kod mene na poslu upisalo je min 70% ljudi.Do sada ih nitko nije prodao (da ih laže oko 10% -realno).
Tako da o nekom prevelikom pritisku novih dioničara nema govora,većinom fondovske igre.
Imam ih 300-tinjak i ne zanima me prodaja.
Baffet kaže:Dobru firmu ne ispuštaj iz ruke.

[url]http://[/url]


Imamo branu na 345,pa na 340 330 325 … itd o čemu vi ljudi pričate,jeste li vi normalni,pada i gotovo i padaće će još mnogo mnogo,puna mi je kapa vaših prognoza

O čemi ti pričaš, na 330 kn je bilo 10 dionica!
[smiley3]


za danas bi mogla biti, a što donose slijedeći dani!psihologija mase! g. avax10 i sampras što kažete kako će biti pred božićne blagdane?

Ništa gore nego sada, samo može biti bolje – tko je imao namjeru prodati HT prodao je u ovoj panici ili to upravo radi, a pravi ulagači sigurno neće prodavati HT da kupe odojka nego će si još dokupiti HT za blagdane. [smiley2]

Stanje:

Kupnja – HT-R-A
247 330,08
235 330,06
500 330,05
150 330,01
518 330,00

Prodaja – HT-R-A
83 331,00
169 331,99
607 332,00
351 332,97
383 333,00

Ignore: KressoM, delux

Oni su nas varali, gutali su među sobom, kao i na INI, a onda i mali krenuli, ali ne tako strašno kao što se čini.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

nokla:

za danas bi mogla biti, a što donose slijedeći dani!psihologija mase! g. avax10 i sampras što kažete kako će biti pred božićne blagdane? ”

Ništa gore nego sada, samo može biti bolje – tko je imao namjeru prodati HT prodao je u ovoj panici ili to upravo radi, a pravi ulagači sigurno neće prodavati HT da kupe odojka nego će si još dokupiti HT za blagdane. [smiley2]

Stanje:

Kupnja – HT-R-A
247 330,08
235 330,06
500 330,05
150 330,01
518 330,00

Kakvo je ovo liparenje! Što će ovaj na 500 komada zaraditi s tih 5 lipa,zašto ne lupe pola kune,kunu,ali par lipa… to je koma. [smiley7]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Postovani kolege , kada prognozirate oporavak trzista?

...Imperare sibi maximum imperium est...


tko je imao namjeru prodati HT prodao je u ovoj panici ili to upravo radi, a pravi ulagači sigurno neće prodavati HT da kupe odojka nego će si još dokupiti HT za blagdane. [smiley2]

A ja više naja casha…smrc, kakva šteta…
[smiley10]

[color=blue][b]Ferengi Rule of acqusition #37: Ask not what your profits can do for you, but what you can do for your profits.[/b][/color]

New Report

Close