HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,96
297.171
9,598
31,00
31,10
1,97%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Slušam danas na radiu da nam je HDZ pretekao SDP, tako da nema bojazni da će ova dionica ispod 385, što dokazuje i čišćenje jučer

prirodni procesi su paralelni - moramo ih slijediti

decki pa mudrinic je kupio 1000 komada po 376 kuna.. pitanje je samo oce li do 500, 600 ili vise..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


decki pa mudrinic je kupio 1000 komada po 376 kuna.. pitanje je samo oce li do 500, 600 ili vise..

Kolega mislim da moj potpis pridonosi toj tvrdnji[smiley1][smiley1]

prirodni procesi su paralelni - moramo ih slijediti

pa šta njemu znači 1000 komada HT-a, znaš kolika mu je plaća…..???

ne znam.. znas ti?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Slušam danas na radiu da nam je HDZ pretekao SDP, tako da nema bojazni da će ova dionica ispod 385, što dokazuje i čišćenje jučer

Mislim da je jucerasnji dan pokazao najdonju granicu na 399[smiley1]
Ovo što fondovi na nekoliko sati zamrznu na kupnji ne znaći da sve što se postavi do spomenutih 399 neće biti kupljeno ako ne u ponedjeljak sigurno u petak.
To opet ne znaći da neće biti prometa na nižim razinama ali poslije 10 ili 11 Londonskih dana trgovanja stvari se polaganini stabiliziraju…
SDP ak pobjedi na izborima ja sve prepisujem na baku i idem u proletere na Socijalnu skrb pa nek se Ljubo-Robin brine za mene kad je toliko socijalno osjetljiv [smiley1][smiley1][smiley1]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Ivica Mudrinić – 4.000.000 kuna prošle godine


Ivica Mudrinić – 4.000.000 kuna prošle godine

nadam se da će 07 završiti na 4,9 milje jer će i dobit sukladno njegovom povecanju porasti[smiley1]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Zašto nitko ne spominje strane fondove?

Neuzimanje u obzir zakonskih ograničenja glede maksimalnog udjela dionica istog izdavatelja u ukupnom portfelju? A i misteriozni pbz skrbnički sa ca 3 mil komada (sigurno je iza njega Sanader glavom i bradom)?

Trend is your friend.

ipak je on institucionalni ulagatelj [smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



Neuzimanje u obzir zakonskih ograničenja glede maksimalnog udjela dionica istog izdavatelja u ukupnom portfelju? A i misteriozni pbz skrbnički sa ca 3 mil komada (sigurno je iza njega Sanader glavom i bradom)?

Pod tim skrbnickim su GDR-ovi koji kotiraju na LSE. I na jednom zabinom, ali taj je ispao iz top 10. Znaci kupuju na LSE i prebacuju na ZSE.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Znaci kupuju na LSE i prebacuju na ZSE.

Deimos nije mi ovo jasno? Zar nisu pod tim računom zajedno i gdrovi sa lse i dionice za zse? Ne znam kako to ide sa gdrovima, daj pojasni.

Trend is your friend.

New Report

Close