HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.04.2024. u 18:01
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,51
24.316
797
30,50
30,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Jel znate možda kak se kreće cijena drugih telekomunikacijskih tvrtki u regiji? Jesu skuplje ili jeftinije? Koji su im prihodi u odnosu na t-ht? Kolika im je dobit? Jel ima možda neko ko i to prati?

..........................................................................................


Jel znate možda kak se kreće cijena drugih telekomunikacijskih tvrtki u regiji? Jesu skuplje ili jeftinije? Koji su im prihodi u odnosu na t-ht? Kolika im je dobit? Jel ima možda neko ko i to prati?

je – ima. sve ti je u ovom topicu.

potrabbb:

Jel znate možda kak se kreće cijena drugih telekomunikacijskih tvrtki u regiji? Jesu skuplje ili jeftinije? Koji su im prihodi u odnosu na t-ht? Kolika im je dobit? Jel ima možda neko ko i to prati?

je – ima. sve ti je u ovom topicu.

Samo treba pročitati ovih 939 poučnih stranica. Evo meni je uspjelo

24.10.2007
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun
2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 7.779.412 9,50 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 5.732.197 7,00 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 3.302.316 4,03 Skrb. račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 336.675 0,41 Skrb. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 291.065 0,36 Skrb. račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 260.460 0,32 Skrb. račun +1759
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 207.691 0,25 Skrb. račun
9. PBZ D.D. 194.831 0,24 Skrb. račun
10. PBZ D.D. 177.614 0,22 Skrb. račun -1180
Ukupno: 73,33

Heaven or Las Vegas

i kakva su Vaša predviđanja oko rezultata izbora na cijenu ove i drugih dionica u HR?


i kakva su Vaša predviđanja oko rezultata izbora na cijenu ove i drugih dionica u HR?

Za sada se malo predviđanja na ovim stranicama pokazalo točnima. Prije bismo mogli govoriti o nagađanjima.

Mirovinci samo kupuju,očito im nije bilo dovoljno vlada osigurala!!!
Naravno da se ne žure kako nebi cijenu podigli.

Kad je dobar vjetar i purani lete!


Jel znate možda kak se kreće cijena drugih telekomunikacijskih tvrtki u regiji? Jesu skuplje ili jeftinije? Koji su im prihodi u odnosu na t-ht? Kolika im je dobit? Jel ima možda neko ko i to prati?

imas telekom u bih tocnije u R.S. koji je fundamentalno slican nasem daju dividendu, a cijena mu je kao da je nas 250kn, pao sa 370 zbog politickih igara ali vrijedi bez daljnjeg[smiley2]

ne mari za male stvari i ostat ce male


jinx: ” i kakva su Vaša predviđanja oko rezultata izbora na cijenu ove i drugih dionica u HR? ” Za sada se malo predviđanja na ovim stranicama pokazalo točnima. Prije bismo mogli govoriti o nagađanjima.

kako cija. Naime ljudi vole ignorirati postove koji im se ne svidjaju jer bi to znacilo da u kratkom periodu nece dobiti 100 % zarade kako su ocekivali.

Evo, cisto da ponovim ukratko sto sam napisao nedavno:

1. cijena HT pred izbore nece rapidno narasti, mozda do/oko 400 kn
2. cijena HT ce stagnirati/lagano rasti u iducih mjesec, dva, tri… fondovima se ne zuri. Oni znaju koliko HT vrijedi a to sto ta vrijednost nece biti prikazana realno, jos bolje… potegnut ce ju gore kad iscjede sve male dionicare – pri tome ne mislim na ‘dijonicare’ nego i na iskusne investitore koji ce u visemjesecnom periodu izgubiti zivce s tom stagnacijom i rijesiti se HTja…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

u londonu završna prodaja 75,50 $ cca 389,70 kuna[smiley2]

dan je pametniji od noći


pa dajte, ne vjerujete valjda da ce itko ponuditi trzisnu cijenu za tu njihovu zicaru.. jedino ako im daju u pol cijene..

Slovenski telekom bar nema problema sa DTK mrežom.Par metara ‘žice’ uvjek se može položit u zemlju [smiley2]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Slovenski telekom bar nema problema sa DTK mrežom.Par metara ‘žice’ uvjek se može položit u zemlju

Njihov glavni problem je taj da kod iskopa zemlje za polaganje kabela moraju zemlju bacat u drugu državu…

[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Dobit će biti enormna i trećeg i četvrtog kvartala. Ljudi su danima telefonirali tražeći savjete o dionicama. kako se kupuje, prodaje, traženje brokera, registriranje. Zvalo se iz svih pozicija, iz fiksnog na mobitel(naravnao 098), iz mobitela na fiksni. Nije se šparalo, jer u pitanju su veliki novci od dionica. Da ne kažem koliko ih je prvi put uvelo internet i to mnogi spojeni na modem su trošili po 20, 30 kuna na dan. I još troše. I oni koji su dosad bili na drugim mrežama prelaze na 098 jer su svjesni da time povećavaju vrijednodt dionice, itd.itd. Sorry na gramatici, žurim ali ponavljam dobit bi mogla biti 100 % veća i za 3 i 4 kvartal u odnosu na lani.
Pa vi prodajte po ovim cijenama. Pozdrav![smiley1][smiley1][smiley1]

Moji računi za 9. mjesec su bili duplo veći i plus toga sam kupio još 2 mobitela da lakše dođem do brokera. I promijenio opciju na internetu na maksimum. [smiley2]

jutro drugovi,

moze li k/p

zafaljujem[smiley2]

[code][/code]Nije kupovao dionice, već slagao ‘lanac sreće’[url]http://jutarnji.hr/crna_kronika/clanak/art-2007,10,23,cevizovic_dionice,95316.jl[/url]

New Report

Close