HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.05.2024. u 03:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,54
56.707
1,857
30,50
30,90
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kad se ocekuje da Dr. Ivo iznese radosnu vijest?

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Kad se ocekuje da Dr. Ivo iznese radosnu vijest?

u 17h je sjednica Vlade….

mene samo zanima kad se ocekuje povrat sredstava

Blago siromašnima duhom...


Kad se ocekuje da Dr. Ivo iznese radosnu vijest?

toliko je radosna da se fondovi cerekaju naveliko, a mali ljudi čudom čude zar još jedamput druže Ivo da nas prevari![smiley1]

dan je pametniji od noći


A vidi ovo: Cijena u sferi politike J. P. Morgan i domaći aranžeri javne ponude T-HT-a već su jučer odradili posao. Vladina sjednica održat će se danas kasno popodne zbog toga što javna ponuda za institucionalne investitore koji se kandidiraju za 7,5 posto dionica završava danas u 14 sati. Raspodjela dionica među velikim ulagačima već je navodno unaprijed dogovorena: polovina kapitala stranim fondovima, a druga polovina će se ravnomjerno raspodijeliti između domaćih mirovinskih i investicijskih fondova. (S. Ml.) [smiley2] http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/2924820/index.do

bravo kolega na podatku
pretpostavljao sam da će biti fifti-fifti alkokacija strancima i nama
kod OINE je bilo 65% za strance, ali ipak nafta, plin je strateška roba i puno je veća privlačnost ininih dionica , nego tht-a strancima!

ali dobro za znati
[smiley2]


mene samo zanima kad se ocekuje povrat sredstava

kažu u roku 10 dana – tamo oko 12.10.

kod ine je bilo 7 dana čini mi se


…ne rušiti SAMI realnu cijenu od 400-450 kn , davanjem od samog poćetka
jako niske ponude za prodaju
[smiley1]

Nek se iskrcaju ovi “kladioničari” da im pokupimo to dok je još jeftino. Mislim na prvi dan trgovine.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

nikako da skužima da li sam jako glup ili ne daj bože opet prevaren. vjerojatno je istina negdje između s velikim naglaskom na ovo drugo. tko mi je kriv? nitko. kriv sam sam što sam opet vjerovao da od tamo može doći nešto dobro za nas male. .sam pao – sam se ubio. sada baš neću prodati dionoice . možda glupo, nema veze, već sam pokazao da sam glup. možda samog sebe iznenadim. in spe!

Rok vraćanja 7 dana

Čuo jutros na radiju da je Ivo odredio cijenu na 280 a pakete srezao na 16000.
Jel tko to još čuo? Jel to službeno?


Čemu ovo tješenje samoga sebe?
Ljudi, nemojte se iznenaditi ako su nižu cijenu paket padne i ispod 14-14k.

Ne radi se o tješenju samoga sebe, već samo komentiram rad naših novinara koji glasine ne provjeravaju, a objavljuju ih kao vijesti.
Nebitno je da li je za HT uplaćeno 10 ili 13 milijardi, jer je u svakom slučaju uplaćeno više od duplo u odnosu na ponuđeno, što nam znači i debelo rezanje paketa.
Paket 14k kn? Pretjerano pesimistično[smiley10]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Rok 7 dana

New Report

Close