HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 23:47
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,66
73.923
2,411
30,60
30,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


mark1: ” Ma biće to lakše upisat iza 16 h kada prestanu zvati koje kakvi tipovi iz ureda , a koji ništa ne rade u radno vrime pa zovu SDA za punice i babe……. ” Pa ja sam u uredu, al ne zovem SDA, nemoj tako…

Žabac reka sam oni koji ništa ne rade ti valjda radiš svoj posa…

Jel neko zna kad se mogu zadavati nalozi. Na HITI se mogu ali na webu piše da će nalozi zadani prije 5.10.u 00.00 biti poništeni.
Inače ja sam u CL, pa ako neko zna…[smiley11]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost


ŽABAC16: ” mark1: ” Ma biće to lakše upisat iza 16 h kada prestanu zvati koje kakvi tipovi iz ureda , a koji ništa ne rade u radno vrime pa zovu SDA za punice i babe……. ” Pa ja sam u uredu, al ne zovem SDA, nemoj tako… ” Žabac reka sam oni koji ništa ne rade ti valjda radiš svoj posa…

Ockej, pa šalio sam se, vidiš kak radim svoj posao, na forumu sam (kad imam vremena). Svima koji prodaju želim sutra sreću, ali ne dajte ju jeftino.

Knjige i kava

Sve ovo oko organizacije ovog IPO-a je velika blamaža i sramota za one koji su ga organizirali od vlade , HANFA-e do svih drugih osim brokera kojima pucaju glave od gužvi. Očito je da svi koji su upisali IPO nisu u istom položaju , e sad ako je to pravedno na čast prvo vladi , a onda svima drugima.[smiley5]

ŽABAC16:

mark1: ” Ma biće to lakše upisat iza 16 h kada prestanu zvati koje kakvi tipovi iz ureda , a koji ništa ne rade u radno vrime pa zovu SDA za punice i babe……. ” Pa ja sam u uredu, al ne zovem SDA, nemoj tako…

Žabac reka sam oni koji ništa ne rade ti valjda radiš svoj posa…

Na forumu????? [smiley1][smiley1][smiley1]

skype - ivek1234


Sve ovo oko organizacije ovog IPO-a je velika blamaža i sramota za one koji su ga organizirali od vlade , HANFA-e do svih drugih osim brokera kojima pucaju glave od gužvi. Očito je da svi koji su upisali IPO nisu u istom položaju , e sad ako je to pravedno na čast prvo vladi , a onda svima drugima.[smiley5]

A ti u buducnosti onda svakako preskoci ovakve evente……

skype - ivek1234


mark1: ” Sve ovo oko organizacije ovog IPO-a je velika blamaža i sramota za one koji su ga organizirali od vlade , HANFA-e do svih drugih osim brokera kojima pucaju glave od gužvi. Očito je da svi koji su upisali IPO nisu u istom položaju , e sad ako je to pravedno na čast prvo vladi , a onda svima drugima.[smiley5] ” A ti u buducnosti onda svakako preskoci ovakve evente……

Ako je tebi sve ovo OK svaka čast…………..


Jel neko zna kad se mogu zadavati nalozi. Na HITI se mogu ali na webu piše da će nalozi zadani prije 5.10.u 00.00 biti poništeni. Inače ja sam u CL, pa ako neko zna…[smiley11]

Ja sam u CLu, u meniju za zadavanj naloga ima HT-R-A,mislim da se može zadati,ali čemu,kada još nije izlistano na burzi.[smiley5]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

molio bih odgovor na pitanje dali je potrebno brokeru javiti da je registracija uspješno obavljena ili to ide automatski?
btw.sda sam dobio iz drugog pokušaja


Sve ovo oko organizacije ovog IPO-a je velika blamaža i sramota za one
koji su ga organizirali od vlade , HANFA-e do svih drugih osim brokera
kojima pucaju glave od gužvi. Očito je da svi koji su upisali IPO nisu
u istom položaju , e sad ako je to pravedno na čast prvo vladi , a onda
svima drugima.[smiley5]

Pravedno je, svi su imali jednake uvjete i dostupne informacije.
To što svi nemaju jednake mogućnosti i znanje ovisi ionako o svakom pojedincu i ni jedna vlada to ne može promijeniti.
Niti će ikad svi biti jednaki.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


molio bih odgovor na pitanje dali je potrebno brokeru javiti da je registracija uspješno obavljena ili to ide automatski? btw.sda sam dobio iz drugog pokušaja

Netreba. [smiley7][smiley7][smiley7]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


mark1: ” Sve ovo oko organizacije ovog IPO-a je velika blamaža i sramota za one koji su ga organizirali od vlade , HANFA-e do svih drugih osim brokera kojima pucaju glave od gužvi. Očito je da svi koji su upisali IPO nisu u istom položaju , e sad ako je to pravedno na čast prvo vladi , a onda svima drugima.[smiley5] ” Pravedno je, svi su imali jednake uvjete i dostupne informacije. To što svi nemaju jednake mogućnosti i znanje ovisi ionako o svakom pojedincu i ni jedna vlada to ne može promijeniti. Niti će ikad svi biti jednaki.

Mreich pravedno je da svi koji to žele sutra mogu svoje dionice ponudit na burzi…..


irokezi: ” molio bih odgovor na pitanje dali je potrebno brokeru javiti da je registracija uspješno obavljena ili to ide automatski? btw.sda sam dobio iz drugog pokušaja ” Netreba. [smiley7][smiley7][smiley7]

zahvaljujem na odgovoru[smiley2]

evo napokon, jutros od 08:30h sam pokušavao!

valjda su sada povećali propusnost, jer mi je i frend u isti trenutak dobio (13.30h)!

jupiii


lovac: ” irokezi: ” molio bih odgovor na pitanje dali je potrebno brokeru javiti da je registracija uspješno obavljena ili to ide automatski? btw.sda sam dobio iz drugog pokušaja ” Netreba. [smiley7][smiley7][smiley7] ” zahvaljujem na odgovoru[smiley2]

Nema na čemu kolega. [smiley5]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

New Report

Close