HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.05.2024. u 12:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,54
56.707
1,857
30,50
30,90
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Moje mišljenje je da ovakvo bombradiranje vijestima o enormonom broju gradjana koji su upisali je
priprema terena.Rezanja će biti to je očito.Ali zar nije logično napucat broj preko medija i uplašit nas da će rezanje biti na 16000 kuna,a onda lijepo sutra objavit da je rezanje recimo na 25000 kn i svi će biti prezadovoljni što bez ovakve pompe i napucavanja brjoa sigurno ne bi bilo.Barem bi ja koristio takvu taktiku.
Prvo nas se uplaši pa onda kad ispadne da nije baš tako crno onda smo svi zadovoljni i tješimo se moglo je biti i gore.Kako vam ovo zvuči?

deimos:

Postoji razlika izmedju upisanih ljudi i broja maksimalnih paketa. Nisu svi upisali 38.000 kn, a nisu svi ni uplatili sve sto su upisali.

13 000 000 000kn uplata, ljudi gledate li vi dnevnik?, imamo sve varijable, samo još čekamo cijenu. Raspon paketa od 15.500 do 19.000 kn.

Naravno da ne gledam. Anyway, 13G kn znaci 342 000 punih paketa.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

raspon cijene:

http://www.vecernji.hr/system/galleries/pics/070930/hrv_tht_graf.jpg

J* ih velicina paketa. Manja cijena je dobrodosla, veca nije [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Jel rezanje proporcionalo ili kao kod Magme? Svi po 16.000 kn?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


J* ih velicina paketa. Manja cijena je dobrodosla, veca nije [smiley1]

A manja cijena, manje para. [smiley2]

No respect

za vladu.. i vise za sve ostale..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Slažem se,
bolje je da je cijena manja.
Mislim da će se više zaraditi, a ostatak novaca se može kanalizirati na druge dionice na burzi.
Pitanje je jedino da li će se svi ti novopečeni dioničari usuditi ulagati dalje. Mislim ipak se radi o 6 mlrd kuna viška. Novac koji bi na burzi mogao napraviti čuda.


za vladu.. i vise za sve ostale..

Točno. Više love natrag na burzu.

No respect

Moze li netko objasniti kako ide proces dalje nakon objave vlade o cijeni i velicini paketa.
Naime interesira me sto ja trebam uciniti da bih svoje dionice mogao prodati.
Trenutno sam korisnik PG-e i PBZ Investora.

Pozdrav

Married, without money .

Kako su došli do cca 13 000 000 000. Tako što su brojku od cca 350 000 upisanih(koju su sigurno dobili od povjerljivih izvora, moš si mislit [smiley1]) pomnožili sa 38.000 kuna. Hoće reć da su svi upisali puni paket.

Prvi nisam upisao puni paket. A osobno znam hrpu ljudi koja nije upisivala puni paket. Dosta ovi ljudi koji nemaju veze s dionicama inače je upisivalo po 15 000 kn, bar oni koje ja znam. A čujem da ima i onih koji su još manje uplaćivali, a ima i onih koji su odustali. Dakle, ne vjerujem u priče o pustim milijardama koje su izvožene avionima iz države. Šta sve neće smislit majko mila.[smiley16]
A što se tiče gužvi, dok sam ja čekao, jedan lik je bio po 3. put, jedna žena je zbrisala, jednom liku nisu priznali indeks, bla…

Only God, Muammar and Libya!


Jel rezanje proporcionalo ili kao kod Magme? Svi po 16.000 kn?

proporcionalno je. a inače na novoj vele skoro 400k. prvo rečeno da je malo iznad 300. pa rekli između 300 i 400, pa je sad blizu 400. da su rekli između 300 i milijun, sad bi već objavili da je “skoro” milijun. ko da smo na placu [smiley7]. trebale su kladare zbilja otvorit ovo, na tome bi se dobro zaradilo!


Prvi nisam upisao puni paket. A osobno znam hrpu ljudi koja nije upisivala puni paket.

Nećeš vjerovat, ja znam jednog koji je upisao 2.000 kuna. [smiley16]
Kaže mi, ide vidjet kako to sve izgleda, broker, trgovanje…

No respect

New Report

Close