HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 10.05.2024. u 05:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,79
808.493
26,261
30,80
30,90
0,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kaže Mirjana Hrga: Šta, sad za prodaju treba uzet brokera?

Ne, Mirjana, daj ih u Plavi oglasnik.

Strani fondovi imaju potražnju u iznosu od 20 milijardi Kn od toga 7.2 milijarde samo od američkih
Domaći fondovi 4 milijardi
Dakle fondovi 24 milijardi Kn
Domaći ulagači 6 milijardi Kn
Dakle ukupno 34 milijarde Kn potražnja

Velika potražnja stvarno velika

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Najbolje je uloziti u portfelj!? [smiley7]

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

ajme meni ova novatv je genijalna… a kome će sad svi ti koji žele prodat prodati? a di? a što da kupim? ŠTA ŠTA? ŠTAAAAAAAAA? trebali su hloverku ostavit bar bi se nasmijo ovak sam ispadnu glupi.

Što je ovom Galinecu [smiley1]

sta je rekao galincek?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ajme meni ova novatv je genijalna… a kome će sad svi ti koji žele prodat prodati? a di? a što da kupim? ŠTA ŠTA? ŠTAAAAAAAAA? trebali su hloverku ostavit bar bi se nasmijo ovak sam ispadnu glupi.

Hloverka je na HRT-u!

My God, it's full of stars!!

Dionice T-HT-a po 265 kn, a paket umjesto 38.000 – 16.855 kn

Dionice T-HT-a upisalo je 358.406 građana koji su platili 12,201.000.000 kuna. Potražnja stranih institucionalnih ulagača bile je u visini 20 milijardi i 240 milijuna kuna, što je bilo 20,7 puta više od raspoloživog paketa

Domaći institucionalni ulagači dali su zahtjev za dionicama T-HT-a u vrijednosti od četiri milijarde i 764 milijuna kuna, što je devet puta više od ponuđenog paketa.

Sveukupna potražnja ulagača veća je za 37,477 milijardi kuna, pa će prema tome i biti smanjen paket od 38 tisuća kuna po osobi za oko 55%. Tako će, primjerice, osoba koja je uplatila 38.000 kuna u konačnici imati paket od 16.855 kuna, a tko je uplatio 34.043 kuna, što je bila prosječna uplata, paket će mu biti u visini 15.100 kuna.

Stranim institucionalnim ulagačima pripast će 65% predviđenog udjela dionica, a 35% domaćim institucionalnim ulagačima.

Državni proračun će ovom prodajom zaraditi sedam milijardi kuna, od čega će pet milijardi biti usmjereno u umirovljenički fond, za isplatu duga umiorovljenicima do 2009., a sa preostale dvije milijarde financirat će se proračunski deficit.

Kroz potražnju za dionicu T-HT-a u Središnjoj depozitarnoj agenciji otvoreno je novih 245.000 računa, od toga je četvrtina od svih otvorenih računa u SDA

izvor: http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=27498

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

Strani fondovi imaju potražnju u iznosu od 20 milijardi Kn
Domaći fondovi 4 milijardi
Dakle fondovi 24 milijardi Kn
Domaći ulagači 6 milijardi Kn
Dakle ukupno 34 milijarde Kn potražnja

Velika potražnja stvarno velika

Vlada.hr

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Opet Galinac na korekciju navlaci.
A je se udebljo..
KOpljar, Hrga, koma, nemam rijeci koji sarlatani..
Teski idiotizam

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Interes za IPO imaju i američki fondovi…….. SANADER rekao na sjednici

Ne prodajem ispod 530 kn tj. 100% od 265 kn !
I dokupljujem na burzi dok je još jeftino!

[smiley2]

Tako je, osim što mi se diže želudac, diže mi se i target!
Sad kad razmislim, želim istu apsolutnu zaradu koju sam planirao i na puni paket, a želim i da mi par dionica stagnira do povrata sredstava!

Zanimaju me mišljenja, koliko je realno 100-150% do Božića , s obzirom na ovoliku potražnju? Naravno…kad većina malih proda sa +15, 20 %!

on ne strepi previse od korekcije [smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Predviđanja koliko će cijena ići gore prvi dan?moje oko 60% tamo do 430max do kraja dana stabilizacija na oko 390-400kn

MARI[center][/center][color=black][/color][b][/b]


Kažu na Novoj da dionica vrijedi 450 kn. Onda ja nedam ispod 500 kn, pošto skupo cijenim i ostale svoje dionice.[smiley2]

Da,da… na Novoj TV sve sami investicijski strucnjaci. Majko moja…

[i][b]Carpe Diem[/b][/i]

luki007:

Interes za IPO imaju i američki fondovi…….. SANADER rekao na sjednici

Ne prodajem ispod 530 kn tj. 100% od 265 kn !
I dokupljujem na burzi dok je još jeftino!

[smiley2]

Tako je, osim što mi se diže želudac, diže mi se i target!
Sad kad razmislim, želim istu apsolutnu zaradu koju sam planirao i na puni paket, a želim i da mi par dionica stagnira do povrata sredstava!

Zanimaju me mišljenja, koliko je realno 100-150% do Božića , s obzirom na ovoliku potražnju? Naravno…kad većina malih proda sa +15, 20 %!


Buco, šta pričaš tu pred svim ovim penzionerima i sobaricama…

New Report

Close