HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 13:04
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,96
297.171
9,598
31,00
31,10
1,97%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ZA SVE ONE KOJI NEZNAJU KAKO CE SE REZATI PAKET, REZATI CE SE BAS VAMA KOJI PITATE 90% A MENI NISTA.
0.002% vas ej procitao prospekt.

Kupujete je..ni udjel u firmi a ne jabuke pa procitajte prospekt.
Sve pise kako ce se rezati prospekt.
Jeli ti to dovoljno sluzbeno??

Trazi na kojoj je strani, potrudi se, inace nmoras niti upisivati nista.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Razljutili ste bluemena.
Sav je čovjek poplavio[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Pardon, malo sam posizdio ali dajte ljdi procitajte abrem nesto, nije burza lutrija.
NAkon HT-a i zadnjeg bull run-a povlacim se i sa burze i sa foruma jer je ovo postalo katastrofa.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Naravno da sam popizdio.
I poceo se sikirati.

Pitanje da li postoji nesto sluzbeno gdje se vidi gdje ce rezati paket?

Ne, ne postoji, prospekt koji se radi je tek tako za budale, da se ima sto printati.

Ovo su pitanja u rangu, joj moram se pozuriti u HPB jer samo prvih 100,000 ljudi ce dobiti dionice.
A bilo je i takvih (cuo dok sam cekao u redu)

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ima se čovjek i pravo ljutit. Kad ideš mehaničaru raspitaš se koji je dobar i jeftin, kad ideš na operaciju saznaš koji je doktor dobar, ali kad kupuješ HT – ne zanima me ništa osim gdje je najmanja gužva za uplati. Ja osobno nisam postavio niti jedno pitanje jer koje god mi je palo na pamet piše već odgovor na ovom ili na nekom drugom forumu. Ljudi su lijeni – svi bi htjeli kruha bez motike ili u prijevodu zaradu na burzi, a da nemora čak niti nekoliko stranica na forumu pročitati. KATASTROFA. I samo da se zna blueman je potpuno u pravu. Ljudima fali malo obzira i samokritičnosti (”Dobar dan, ja bih htjela oročiti novce u HT-U!!!!!!”). Na kraju – cijena će biti 280, a bit će i prisutno PROPORCIONALNO rezanje paketa od cca 10-15%. Do narednog pisanja

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

luemen:Pardon, malo sam posizdio ali dajte ljdi procitajte abrem nesto, nije burza lutrija.

Mislim da si u krivu, doslovno, burza nije lutrija,ali u nekom djelu čista lutrija(zbog politike i političara)i njihovog kratkotrajnog uticaja na burzu.

građani: 20 mil. dio. x 300 kn= 6 mlrd kn.
barem 60% građana će htjeti+ moći prodati dionice do izbora, po cijeni recimo 400 kn. dakle, ponuda =4,8 mlrd kn.

hrv. fondovi će dobiti 7,5%(?) tj, cca 6 mil dionica. ako ih dobiju po 300 kn= 1,8mlrd kn.
hrv. fondovi (mirovinski+dionički+mješoviti) mogu kupiti max 3 mlrd kuna (vjerojatno manje!). dakle, dodatna potražnja =cca1 mlrd kuna.

ponuda 4,8 mlrd
potražnja hrv. fondova cca 1 mlrd

hoće li potražnja individualnih hr + svih stranih investitora biti barem 3 mlrd kuna radi ravnoteže na tržištu?

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Hehe. Sutra… [smiley2]

ZAGREB – Sudsko ročište u povodu prijedloga društvo Potrošač za donošenjem privremene mjere zabrane prikupljanja ponuda za kupnju dionica HT-a. U društvu Potrošač tvrde da u prospektu za javnu ponudu dionica koji je odobrila HANFA, nije naveden podatak da je HT od Potrošača izgubio prvostupanjski sudski postupak, pa su stoga dovedeni u zabludu svi kupci dionica HT-a, odnosno potrošači koji zbog toga mogu pretrpiti značajne gubitke (Općinski sud, Vukovarska 84, sutkinja Mirela Mioč, u 9 sati).

Jaooo, neka vrate sve pare i pakete, pa nek se sliju milijarde na burzu. [smiley2]

No respect


Pardon, malo sam posizdio ali dajte ljdi procitajte abrem nesto, nije burza lutrija. NAkon HT-a i zadnjeg bull run-a povlacim se i sa burze i sa foruma jer je ovo postalo katastrofa.

You ll not walk alone……[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Evo i moje skromne prognoze- dobroćudnih 275 Kn


Hehe. Sutra… [smiley2] ZAGREB – Sudsko ročište u povodu prijedloga društvo Potrošač za donošenjem privremene mjere zabrane prikupljanja za kupnju dionica HT-a. U društvu Potrošač tvrde da u prospektu za javnu ponudu dionica koji je odobrila HANFA, nije naveden podatak da je HT od Potrošača izgubio prvostupanjski sudski postupak, pa su stoga dovedeni u zabludu svi kupci dionica HT-a, odnosno potrošači koji zbog toga mogu pretrpiti značajne gubitke (Općinski sud, Vukovarska 84, sutkinja Mirela Mioč, u 9 sati).

Ma neka oni nama vrate pare i nek se j..u oni i njihov HT Zašto ga prodaju kad im je dividenda svaku govinu skoro 20% imovine u dionicama….

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

bok kolege……
moram nesto podjeliti s vama, vjerujem da ce se mnogi od vas nasmijati

dosao mi je danas stari doma sav u frci, jer kao, po firmi se priča da je dionica HTa na londonskoj burzi 150kn……………. pa covjek ne moze vjerovati kakve se sve patke stvaraju oko ovog HTa, paketa i svega ostalog……… a jadnog covjeka koji ne visi na burzi cijeli dan tako lako zbuniti………

lp [smiley2] [smiley2]

New Report

Close