HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 02:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,51
24.316
797
30,50
30,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

zaboravimo na trenutak fondove i razmisljajmo kao investitori koji ulazu recimo i u okruzenje. Ja osobno i u Srbiju, Crnu Goru i Makedoniju. Da li bi kupili dionicu koja u startu ima P/E 9???????????????????? Ja da sam Slovenac primjerice bih je kupio i sigurno cu je dokupiti ako ne ode u nebo u samom startu.

Dobro su pojedine kolege konstatirale da je ovim potezom definitivno Vlada izigrala nale dioničare!
1. Velika količina dionica na tržištu
2. Mirovinski fondovi podmireni s dionicama!
3. Prevelika količina dionica za ostale fondove!
perspektiva:
Ako cijena bude do 280 kn, koliko toliko moguć lagani rast cca 30 – 40 %, što razdragano pučanstvo neće imati živaca čekati!
posljedica: Salamander gubi izbore!
U igri i JP Morgan koji će odrediti cijenu bez obzira što Vlada želi!, a samim time i sudbinu vlade!
Ne bi im bio u koži![smiley13]


zaboravimo na trenutak fondove i razmisljajmo kao investitori koji ulazu recimo i u okruzenje. Ja osobno i u Srbiju, Crnu Goru i Makedoniju. Da li bi kupili dionicu koja u startu ima P/E 9???????????????????? Ja da sam Slovenac primjerice bih je kupio i sigurno cu je dokupiti ako ne ode u nebo u samom startu.

Slažem se.

gospodo postavite si target i prodajte i ne osvrčite sekasnije na eventualni propušteni dobitak.
svi ćemonešto zaraditi.barem u početku.

Good artists copy. Great artists steal.


Dobro su pojedine kolege konstatirale da je ovim potezom definitivno Vlada izigrala nale dioničare!
1. Velika količina dionica na tržištu
2. Mirovinski fondovi podmireni s dionicama!
3. Prevelika količina dionica za ostale fondove!
perspektiva:
Ako cijena bude do 280 kn, koliko toliko moguć lagani rast cca 30 – 40 %, što razdragano pučanstvo neće imati živaca čekati!
posljedica: Salamander gubi izbore!
U igri i JP Morgan koji će odrediti cijenu bez obzira što Vlada želi!, a samim time i sudbinu vlade!
Ne bi im bio u koži![smiley13]

Količinu dionica je odredila veličina duga umirovljenicima, za što je novac i namijenjen. Osim toga, da je količina manja ne bi bilo dovoljno za sve i redovi za upis bi bili u stotinama metara, a građani bi se doslovce tukli po poslovnicama da dođu do dionica. Ovako je barem prošlo bez ljudskih žrtava [smiley2]

Ivo je prejak igrac da bi jednim netaktickim potezom kao sto je izigravanje malih dionicara sebi nanio stetu, a LJubi vodu mlin. Gospodo to je visoka politika, a u tim visinama nema mjesta takvim neracionalnim potezima u vrijeme prije izbora. Stoga nemojte biti naivni da ce Ivo na HTu gubiti glasove. Njemu je cilj dobiti glasove.

Takodjer neki ce reci “boli njega” on ce isto stavit lovu dzep i zatvorit ducan. Oni koji tako razmisljaju se varaju jer ducan koji je kod njega trenutno otvoren je mali market d.o.o., a ima tu jos potencijala da se pretvori u d.d. u narednim godinama koje nam slijede.

Eto, moje skormno misljenje[smiley2]

Cuore Sportivo

Zamislite ovaj scenarij, cijena ode na 400 kn a svi ljudi koji su kupili dionice na kredit predaju zahjev za skidanje zaloga (cca 7 radnih dana treba za skidanje) a cijena polagano klizi prema 300 kn ljude hvata panika jer u roku od 15 dana (od zahtjeva za skidanje zaloga) moraju banci vratiti kredit. Mislim da bi u tom scenariju ljudi mogli prodavati i po 250 kn uz određene gubitke.

Po meni najbolji period i najveća cijena će biti pred same izbore i to će biti najbolje vrijeme za prodaju.

Danas sam uplatio i piše OBVEZUJUĆA PONUDA BR.184XXX.
Je li moguće da je uplaćeno preko 184 tisuće.

Ne vjerujem da bi Sanader napravio grešku sa HTom jer to mu je jedini ozbiljan adut za izbore,a da bi to propustio,čisto sumnjam.[smiley1]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Uzmimo da smo mi na mjestu g. Ive i da imamo u slijdece 4 godine cca 500 milijardi kuna drzavnog proracuna, da li bismo dozvolili da izgubimo izbore na ovoj igri? Ignorirajmo ovaj put stvarnu vrijednost HT i posvetimo se ovoj cinjenici na trenutak. Vjerujem da je svima jasno da je ovo kljuc pobjede ili poraza na izborima.

Evo i ja bih se uključio s prognozom, jer mi se stvarno neda razbijat glavu s tim kako imamo neozbiljnu vladu, koja u pola ipoa promijeni uvjete…

Moja procjena je 320 i ako ne bude toliko apsolutno ne dolazi u obzir da glasam za ivu ni pod razno, ni za 100 godina jer najotvorenije što može radi protiv poreznih obveznika koje bi trebao zastupat, ako da cijenu ispod 320.

Dakle 320…

Evo i cijele liste pa nek se neko doda ako ga nema:

Klas optim – 299 kn
Blueman – 285 kn
Magare007 – 288 kn
Šanto – 278 kn
Bingo – 295 kn
Špancir – 290 kn
Popravni – 289 kn
Bubuleja – 280 kn
LookaBorna – 248 kn
Cule – 275 kn
Ahilej – 284 kn
Dado10 – 310 kn
Trubadur – 302 kn
Master33% – 253 kn
50 lipa – 282 kn
Matan nu – 260 kn
Pifkolekto – 269 kn
Biker77 – 282 kn
Alien – 292 kn
Buco – 295 kn
Mirko-444 – 286 kn
fin_čovjek – 320 kn

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Ja kažem 290


Sorry na ljenosti, ali ne mogu naći odgovor na pitanja uz ovoliko stranica. Dakle, da li se s istog računa za plaćanje preko interneta može uplatiti za više različitih osoba (naravno poštivajući poziv na plaćanje, tj. JMBG). P.S. Nemam mogućnost promijeniti naziv platitelja u opcijama na internet bankarstvu.

Pa dajte ljudi ak u nesto ulazite onda barem mozete tome posvetiti 15 minuta pa pogledati kakve su vam mogucnosti ,a ne samo napisati sory kak sam ljen!Pa na ovom forumu je o tome bilo rijeci vise puta tako da si prolistao barem zadnjih 15 stranica nasao bi odgovor,a taj je da se to moze bez ikakvih problema putem internet bankarstva cak sam i to sam cinio!Sto se tice promjene imena uplatitelja moras ga promjeniti da nebude tvoje ime na svakoj uplati.Znam da to nema u nikakvim opcijama u internet bankarstvu ali klikni na to polje i obrisi svoje ime pa upisi drugo,nista lakse!!Ak si vec toliko ljen onda odi na banku pa ce ti tamo sluzbenica uzeti 6kn za tvoju ljenost po uplati i nemas problema!!

ko te ima taj te nema

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=26988

New Report

Close