HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.05.2024. u 17:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,56
96.192
3,148
30,60
30,70
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Od početka osmog mjeseca Zagrebačka i Privredna banka ( 7.,9.,10.) smanjili broj dionica cca 115.000, odnosno cca 20.000.000,a u tom periodu ukupni promet dionicom cca 50.000.000

Znači Vlada danas najavila 10% novog poreza na mobilne usluge …….

25.9 biti će prvi radni dan nove stare kancelarke u Berlin toga dan odvojiti će 1 minutu svojeg vremena na RH Što će biti dovoljno da Andrej naglo odustane od novih poreza

a što bi Njemce moglo drugo zanimati nego kako što više novaca iz HT i zemlje u Njemačku izvuči ?

Novi član uprave HT-a dolazi iz središnjice Deutsche Telekoma


a što bi Njemce moglo drugo zanimati nego kako što više novaca iz HT i zemlje u Njemačku izvuči ?

Novi član uprave HT-a dolazi iz središnjice Deutsche Telekoma



Da trebali su staviti nekog našeg stručnjaka pa da ih odvede u stečaj dobar CV ima bivši ministar Škegro 😂🤣



a što bi Njemce moglo drugo zanimati nego kako što više novaca iz HT i zemlje u Njemačku izvuči ?

Novi član uprave HT-a dolazi iz središnjice Deutsche Telekoma



Da trebali su staviti nekog našeg stručnjaka pa da ih odvede u stečaj dobar CV ima bivši ministar Škegro 😂🤣

[/quote]

mislim da ga već imaju, CDU stručnjaka, za izvalčenje love
http://www.seebiz.eu/hrvatska-na-svjetskom-dnu-prema-brzini-interneta/ar-163053/

Da li će HT gore ili dole? Cijena i dalje varira rasponu od par kuna, a u prodaju iz top 10 u zadnjih par dana uključio se i br 3. Splitska banka sa 17.000 komada, a 9. i 10. dodatno su pojačali prodaju, tako da je sad od početka osmog mjeseca smanjeno cca 183.000 dionica, odnosno cca 32.500.000 kn.
Čini mi se da se čeka početak trgovanja sa Todexom i čini se testiranje crobexa na 16xx.

Nakon godine dana probijena potpora. promet od skoro 5 mio.

@dentice
Po mojoj procjeni, mislim da će HT tek u 2018 godini, i to pred kraj početi stabilizirati svoj market share u fiksnoj, da više neće biti tolikih gubitaka. Po meni mislim da moraju krenuti jače surađivati sa start up-ovima i tu tražiti priliku u budućnosti. I moja procjena je da će cijena ići ispod 165 kn.

Ono što ostaje neizvjesno, a zapravo je i vrlo izvjesno, a to je kako će se stvari razvijati sa opte i h1….
I dalje kažem da po ovim valuacijama imate telekoma koliko god hoćete vani, jedina prednost, a i određen nedostatak je ne korištenje leverage u smislu akvizicija i dodatnog razvoja….

Mislim da trebaju kupiti M SAN ili info bip ili bilo što iz tog sektora, igrice, jer to je budućnost. Combis ne razvijaju dovoljno brzo, i prvi put kada kupe tako neku kompaniju, onda znaš da su na dobrom putu.

Isto tako Tomašković je dobio jasan zadatak u prvom mandatu, ono što mene zanima je s čime i kojim planom je dobio drugi mandat. Sve mi se čini da će ići u neku akviziciju van branše jer treba i napraviti posla za McKinesy, mora platiti dug:)

Ne da su ovakve valuacije telekoma vani nego su i jeftinije.
Recimo giganti, Verizon ima P/E 13,AT&T isto a isplaćuje 5% dividende i spada u dividend aristocrats.
British telecom fw P/E 10,Orange P/E 12,Telefonica P/E 10….

"Only dead fish swim with the stream"

@bigfoot
Verizon sam recimo odjahao, i to sam i ovdje napisao, sad sam out…i opet cu uci ako bude prilike

al isti tako, svi oni imaju dosta drugacije bilance, onakve bilance kakvu recimo ima matica, a da ne pricam us t mobile…

tako da sve ima svoju cijenu…

meni jedino atlanska i njegova cijena nema nikakvo opravdanje nikada

Šta fali T?Doduše prodao sam jer pokušavam malo šparati,ne biti previše izložen dionicama.
Ti su telekomi profitabilniji od HT-a,imaju veći MCAP i veću sigurnost nego patuljci kao HT,bolji kreditni rejting,šire se agresivnije…i to na tržištu koje je na ATH.

"Only dead fish swim with the stream"

Vidim, neki prodali pa sad drukaju na pad!
A znamo da Ht otkupljuje dionice u vrijednosti čak dvogodišnjeg prometa ovom dionicom! i u trenu može napucati cijenu iznad 200.


Vidim, neki prodali pa sad drukaju na pad!

drukanje na dionici HT-a? daj nas nemoj ….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ovdje se cijede posljednji dobrovoljci koji žele izaći da bi ušli u nešto drugo?!
Opametio se i trezor, pa kad već daju po 170 umjesto barem 180, nema smisla da plaća skuplje.
A budući da je sve ostalo poraslo, a ovo palo, lako se kola mogu okrenuti u suprotnom smjeru.

New Report

Close