HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.05.2024. u 02:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,54
56.707
1,857
30,50
30,90
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

oif-i su pozitivna stvar,sl.obodan izbor svakoga da ulaže a ne razmišlja i još diverzificira.

problem su mirovinci,koji su nametnuti,izbor samo 4,uzimaju od dohotka a ne pitaju a ulažu kako je njima volja i još uništavaju našu burzu jer mogu kupovati gdje god hoće po svijetu.
uvjeren sam da uskok uđe u mirovince da bi bilo još kandidata ta remetinec biznis akademiju.

čini mi se da je pbz mirovinac lani imao 17 milja dobiti.a ostali su tu negdje.to sve treba pretvoriti u dobrovoljne a dosad uloženo vratiti svakome na račun.
jedina svrha mirovinaca je fee i dodatno ojačavaju depozite kod matičnih banaka.
slična priča je i sa obveznim rezervama koje hnb drži po raznim bankama i minimalnim kamatama vani dok se država zadužuje kod tih istih banka po velikim kamatama jer je neka rejting kuća svrstala naš rejting u junk.
neka heroj rohatinski lijepo devizne rezerve iskoristi da vrati dug pa neće više trkeljati da idemo u propast.i kod njega bi imao uskok posla.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


oif-i su pozitivna stvar,sl.obodan izbor svakoga da ulaže a ne razmišlja i još diverzificira.

problem su mirovinci,koji su nametnuti,izbor samo 4,uzimaju od dohotka a ne pitaju a ulažu kako je njima volja i još uništavaju našu burzu jer mogu kupovati gdje god hoće po svijetu.
uvjeren sam da uskok uđe u mirovince da bi bilo još kandidata ta remetinec biznis akademiju.

čini mi se da je pbz mirovinac lani imao 17 milja dobiti.a ostali su tu negdje.to sve treba pretvoriti u dobrovoljne a dosad uloženo vratiti svakome na račun.
jedina svrha mirovinaca je fee i dodatno ojačavaju depozite kod matičnih banaka.
slična priča je i sa obveznim rezervama koje hnb drži po raznim bankama i minimalnim kamatama vani dok se država zadužuje kod tih istih banka po velikim kamatama jer je neka rejting kuća svrstala naš rejting u junk.
neka heroj rohatinski lijepo devizne rezerve iskoristi da vrati dug pa neće više trkeljati da idemo u propast.i kod njega bi imao uskok posla.

I ja mislim da bi imao uskok posla kod Rohatinskog i pitanje je dal te rezerve uopce i postoje .


neka heroj rohatinski lijepo devizne rezerve iskoristi da vrati dug pa neće više trkeljati da idemo u propast.i kod njega bi imao uskok posla.

Ukupni vanjski dug svih entiteta u RH iznosi oko 45 milijardi EUR, a devizne rezerve centralne banke 11 milijardi EUR. To je jedan nezgodni problemčić… jer je dug u stranoj valuti, pa zapravo stabilnost cijelog gospodarstva ovisi o mogućnosti njegovom vraćanja a koja može izmaknuti kontroli ukoliko tečaj izmaknke kontroli a jedino oružje koje HNB ima su ove rezerve, 4 puta manje od trenutnih obveza domaćeg gospdoarstva (a koje i dalje rastu…).


Zagrebačka burza: HT-u otvoren put prema 330 kuna?

btw seebiz je relevantan izvor kao i radio mileva o dionicama.em što skidaju tuđe vijesti gdje stignu bez da ikoga pitaju,čuo sam da se ti koji danas vode portal prevarili ulagače u taj projekt,redom ekipu koja ulaže na burzu ili su profesionalci.a portal prijavljen van hrvatske pa im hanfa ne može ništa.

inače,daj bože da ht ode na 330 ,svima bi nam bilo bolje.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


Zagrebačka burza: HT-u otvoren put prema 330 kuna?

Kumpa,daj link. [smiley]



neka heroj rohatinski lijepo devizne rezerve iskoristi da vrati dug pa neće više trkeljati da idemo u propast.i kod njega bi imao uskok posla.

Ukupni vanjski dug svih entiteta u RH iznosi oko 45 milijardi EUR, a devizne rezerve centralne banke 11 milijardi EUR. To je jedan nezgodni problemčić… jer je dug u stranoj valuti, pa zapravo stabilnost cijelog gospodarstva ovisi o mogućnosti njegovom vraćanja a koja može izmaknuti kontroli ukoliko tečaj izmaknke kontroli a jedino oružje koje HNB ima su ove rezerve, 4 puta manje od trenutnih obveza domaćeg gospdoarstva (a koje i dalje rastu…).
[/quote]
http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Ekonomija/Rast-dolara-zasluzan-za-porast-HNB-ovih-rezervi-na-81-milijardu-kuna

nisam stručnjak za devizne rezerve,samo bi bilo transparentno da vidimo di rohatinski drži tih 11 milijardi,i koje od tih banka daju kredite za to zaduženje od 45 milijardi.

po meni je najbolje rješenje za strani dug,proglasiti bankrot kao argentina i opet ispočetka.
a pogotovo ovaj dio revolvinga koji se koristi za otplatu starih obveza,to je samo umjetan novac na papiru,a kamate su stvarne.
nije tema ali s obzirom da ova naša debilna vlast želi prodavati i dalje telkom da bi isplaćival plaće i penzije,moramo se dotaknuti i toga.
svi zajedno sa sanaderom na malo vitra i odjedrite,i nitko iznad 40 godina na smije u vlast.jedino rješenje.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

da vidiš kako bi bebić i šeks mam se proglasili 36-to godišnjacima. jaca bi uz suze rekla da ima samo 38, te da može vladati samo 2 godine. kalmeta bi rekao da je tek lani postao punoljetan, a hebrang da ima samo 13 godina.

a što se tiče proglašenja defaulta na dug, ja podržavam. no, nakon tog čina ne bi šuki višemogao u inzemstvo po nova zaduženja. a to ga toliko veseli. malo vidjeti 5th avenue, malo po covent gardenu. ta ionako ga bolii kita, on toliki dečko, a porezni obveznici sve plaćaju. da bi na kraju ispalo da on uopće nije donio nova zaduženja. to su neka stara i ovo je samo statistička metoda prolongiranja tih starih. evo pogledajte, zapravo to je uspjeh, što debeli čini hrvatskom narodu.
ima bit (a bez da vrijeđam sebe, vas i druge u ovoj zemlji), da smo g___a koja i ne zaslužuju bolje

I POŠTENOG čovjeka možete potkupiti, samo morate POŠTENO i platiti...




neka heroj rohatinski lijepo devizne rezerve iskoristi da vrati dug pa neće više trkeljati da idemo u propast.i kod njega bi imao uskok posla.

Ukupni vanjski dug svih entiteta u RH iznosi oko 45 milijardi EUR, a devizne rezerve centralne banke 11 milijardi EUR. To je jedan nezgodni problemčić… jer je dug u stranoj valuti, pa zapravo stabilnost cijelog gospodarstva ovisi o mogućnosti njegovom vraćanja a koja može izmaknuti kontroli ukoliko tečaj izmaknke kontroli a jedino oružje koje HNB ima su ove rezerve, 4 puta manje od trenutnih obveza domaćeg gospdoarstva (a koje i dalje rastu…).
[/quote]
http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Ekonomija/Rast-dolara-zasluzan-za-porast-HNB-ovih-rezervi-na-81-milijardu-kuna

nisam stručnjak za devizne rezerve,samo bi bilo transparentno da vidimo di rohatinski drži tih 11 milijardi,i koje od tih banka daju kredite za to zaduženje od 45 milijardi.

po meni je najbolje rješenje za strani dug,proglasiti bankrot kao argentina i opet ispočetka.
a pogotovo ovaj dio revolvinga koji se koristi za otplatu starih obveza,to je samo umjetan novac na papiru,a kamate su stvarne.
nije tema ali s obzirom da ova naša debilna vlast želi prodavati i dalje telkom da bi isplaćival plaće i penzije,moramo se dotaknuti i toga.
svi zajedno sa sanaderom na malo vitra i odjedrite,i nitko iznad 40 godina na smije u vlast.jedino rješenje.

[/quote]
Kolega…pa ne mozete vi proglasiti bankrot, sve vam oproste i onda ajmo ponovo…Ako se nas par nadje u kafiću popimo par litara vina , 2 bode viskija to neko mora platiti…ako nemamo para, vjerojatno cemo imati posla s redarima, pa ko jaci…u slucaju hrvatske, redari su puno jaci od nas, pa ce nas itekako natjerati da vratimopare( prodajte otoke, tvrtke u drzavnom vlasnistvu, šume)..ono sto smo potrošili to cemo morat i vratiti…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Dobro si napiso blackstone .
Otisli smo malo daleko od HT-a ali tako stvari stoje u RH .
Dok ne dodje u fotelju netko ko zaista voli ovu zemlju i ovaj narod crno nam se pise .

ok,argentina je bila proglasila default i rusija 98 pa nisu ništa prodali.i bolje im je sad nego što im je bilo dok su ih stiskali kreditori.
slažem se da nije dozvoljeno volu( u našem primjeru bi rekao teletu )ono što i jupiteru,ali nisu baš sve stvari oko tih dugova crno-bijele.

u piigsovim se realno spašavaju njemačko-francusko-engleske banke koje su davale kredite.
a nisam primjetio ni da je grčka prodala neki otok,osim što je onaj onazisov na prodaju koji ima tunel ispod mora,pa možda todorić odluči otvoriti opet neki hotel kao na sljemenu.
inače todorić ima privatni otok,kod rogoznice ako niste znali.

kako uopće spriječiti da zapisničarka ne proda i ovo jada što nam je ostalo do ht?

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


ok,argentina je bila proglasila default i rusija 98 pa nisu ništa prodali.i bolje im je sad nego što im je bilo dok su ih stiskali kreditori.
slažem se da nije dozvoljeno volu( u našem primjeru bi rekao teletu )ono što i jupiteru,ali nisu baš sve stvari oko tih dugova crno-bijele.

u piigsovim se realno spašavaju njemačko-francusko-engleske banke koje su davale kredite.
a nisam primjetio ni da je grčka prodala neki otok,osim što je onaj onazisov na prodaju koji ima tunel ispod mora,pa možda todorić odluči otvoriti opet neki hotel kao na sljemenu.
inače todorić ima privatni otok,kod rogoznice ako niste znali.

kako uopće spriječiti da zapisničarka ne proda i ovo jada što nam je ostalo do ht?


Kolega, sami ste dali odgovor …
nije dozvoljeno teletu ono sto i jupiteru…
I grčka i argentina i rusija su nemjerljivo vaznije i utjecajnije države u svijetu od hrvatske

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Dragi kolega, pa na svom računu kod SKDD-a.

Na temi ht-r-a pišem iz čistog alturizma, a podaci su sa http://www.mojedionice.

Evo vam malo preciznijih i točnijih podataka, sve lijepo i transparentno piše. E da su bar sve firme kao HT…
[lol]

New Report

Close