HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,65
59.771
1,950
30,60
30,70
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dali se zna kolika bi bila cijena telekoma da je trziste aktivno, tj kolka mu je otprilike realna cijena ako se gleda imovina koju ima i dobit. Dali se zna kolike su rezerve u gotovini i zaduzivacki neki potencijal.

Grebemo po dnu?

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Vi ste jako daleko od dna….

Gubitak fiksne telefonije, penetracija VIPneta, gubitak rominga…..gubitak 1 milijarde prihoda u narednih 3 godine, pa vi računajte što je dno.
Prije sam pisao da je dno i dobar ulazak 120 kn, sada više nisam ni u to siguran

Krenuli[emo_palacg]

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Ajm[emo_ooooo][emo_palacg][emo_namigusa]

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

skupilo se dovoljno 69 tki na ponudi..pa da se pocisti [emo_cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Tko nije do sada prodao ove 69 sumnjam da prodaje i sada.
Nego,zar nije bilo price da ce u drugom djelu godine izlaziti Drzava ili BF?
Tko bi to kupio,trezor ili DT?

http://www.bug.hr/vijesti/ht-priznanje-najbolju-mrezu/144676.aspx
Najveći je pa je logično da ima najbolju mrežu. Drugačije bi bilo neprikladno.

ovaj ZSE je smješan uskoro će HT na burzi vrijediti manje od nominalne vrijednosti dionice aktiva im je veće od tržišne kapitalizacije
šta više reci


ovaj ZSE je smješan uskoro će HT na burzi vrijediti manje od nominalne vrijednosti dionice aktiva im je veće od tržišne kapitalizacije
šta više reci

HT je na ovim razinama izgleda povoljna kupnja..samo to investitori ne shvaćaju

Pa ako vam je povoljno, kupujte…

Mislim da nitko ovdje od ozbiljnih investitora više ni ne pomišlja na HT dok ima toliko dobrih prilika okolo… Osim fondova, ali to je opet drugi par rukava…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Pa ako vam je povoljno, kupujte…

Mislim da nitko ovdje od ozbiljnih investitora više ni ne pomišlja na HT dok ima toliko dobrih prilika okolo… Osim fondova, ali to je opet drugi par rukava…


Ima dobrih prilika sigurno s većim potencijalom od HT..HT je ipak za malo konzervativnije investitore koji pored prinosa žele i kakvu takvu sigurnost. Omjer ove dvije stvari mi se sad na HT-u čini jako dobar..

mislim da bi bilo mudro pričekati fi.


Pa ako vam je povoljno, kupujte…

Mislim da nitko ovdje od ozbiljnih investitora više ni ne pomišlja na HT dok ima toliko dobrih prilika okolo… Osim fondova, ali to je opet drugi par rukava…

Ček, ček, …. ozbiljni investitor u HR …
Jel to ona ekipa koja nema smisla za humor?
[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Izvješće stiglo. Ugodno je oku konačno vidjeti rast i prihoda i dobiti![emo_palacg]

New Report

Close