HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.04.2024. u 06:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,51
24.316
797
30,50
30,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=49253

All money is a matter of belief


dali itko ima ideju ili saznanje zašto AZ kipa dionice? Šta će mu toliko novog keša? Jel to možda dobrodošlica novom CEO HT?

možda zbog ovoga

Deutsche Telekom zainteresiran za Telekom Slovenije

ili OPTIME,čije preuzimanje treba krenuti.

Za par dana je skupština.

http://www.business.hr/kompanije/tele2-zadovoljan-rezultatima-u-hrvatskoj-upravljacki-tim-je-napravio-fantastican-posao

who dares, wins



dali itko ima ideju ili saznanje zašto AZ kipa dionice? Šta će mu toliko novog keša? Jel to možda dobrodošlica novom CEO HT?

možda zbog ovoga

Deutsche Telekom zainteresiran za Telekom Slovenije

ili OPTIME,čije preuzimanje treba krenuti.

Za par dana je skupština.
[/quote]
Evo malo štiva iz Lidera nema linka zato što je u tiskanom izdanju , a iz razgovora sa Davorom Tomaškovićem
“U slućaju preuzmanju Optime drugog najvećeg fiksnog operatera, glavnu riječ ima AZTN, a postupak je u završnoj fazi odlučivanja. trenutno se peglaju detalji i nateže oko nekoliko zadnjih mjera kojih bi se HT trebao pridržavati da bi se koncetracija odobrila. Cilj je oba regulatora AZTN i HAKOM-a da se na tržištu ne ponovi sudbina Iskona te da HT pazi na razvoj Optime dok bude njome upravljao”
Tako da oni koji su se nakrcali Optimom ne moraju se nadat da će HT kupit nego samo preuzet upravljanje.

http://zse.hr/userdocsimages/stjecanje_otpustanje/HT_stjecanje_otpustanje_2014__1022014102815.pdf

halfte trinken, halfte Šarcu geben




dali itko ima ideju ili saznanje zašto AZ kipa dionice? Šta će mu toliko novog keša? Jel to možda dobrodošlica novom CEO HT?

možda zbog ovoga

Deutsche Telekom zainteresiran za Telekom Slovenije

ili OPTIME,čije preuzimanje treba krenuti.

Za par dana je skupština.
[/quote]
Evo malo štiva iz Lidera nema linka zato što je u tiskanom izdanju , a iz razgovora sa Davorom Tomaškovićem
"U slućaju preuzmanju Optime drugog najvećeg fiksnog operatera, glavnu riječ ima AZTN, a postupak je u završnoj fazi odlučivanja. trenutno se peglaju detalji i nateže oko nekoliko zadnjih mjera kojih bi se HT trebao pridržavati da bi se koncetracija odobrila. Cilj je oba regulatora AZTN i HAKOM-a da se na tržištu ne ponovi sudbina Iskona te da HT pazi na razvoj Optime dok bude njome upravljao"
Tako da oni koji su se nakrcali Optimom ne moraju se nadat da će HT kupit nego samo preuzet upravljanje.
[/quote]

O preuzimanju OPTE se i radi .
http://www.seebiz.eu/aztn-ce-ht-u-dopustiti-preuzimanje-optime-po-modelu-tdz-a/ar-78260/

Saznali smo točan dogovor između HT-a i Zabe oko Optime

http://www.seebiz.eu/sto-ce-donijeti-konsolidacija-ht-a-i-optima-telekoma/ar-78464/





dali itko ima ideju ili saznanje zašto AZ kipa dionice? Šta će mu toliko novog keša? Jel to možda dobrodošlica novom CEO HT?

možda zbog ovoga

Deutsche Telekom zainteresiran za Telekom Slovenije

ili OPTIME,čije preuzimanje treba krenuti.

Za par dana je skupština.
[/quote]
Evo malo štiva iz Lidera nema linka zato što je u tiskanom izdanju , a iz razgovora sa Davorom Tomaškovićem
"U slućaju preuzmanju Optime drugog najvećeg fiksnog operatera, glavnu riječ ima AZTN, a postupak je u završnoj fazi odlučivanja. trenutno se peglaju detalji i nateže oko nekoliko zadnjih mjera kojih bi se HT trebao pridržavati da bi se koncetracija odobrila. Cilj je oba regulatora AZTN i HAKOM-a da se na tržištu ne ponovi sudbina Iskona te da HT pazi na razvoj Optime dok bude njome upravljao"
Tako da oni koji su se nakrcali Optimom ne moraju se nadat da će HT kupit nego samo preuzet upravljanje.
[/quote]

O preuzimanju OPTE se i radi .
http://www.seebiz.eu/aztn-ce-ht-u-dopustiti-preuzimanje-optime-po-modelu-tdz-a/ar-78260/

Saznali smo točan dogovor između HT-a i Zabe oko Optime

http://www.seebiz.eu/sto-ce-donijeti-konsolidacija-ht-a-i-optima-telekoma/ar-78464/
[/quote]

preuzimanju upravljanja a ne vlasništva. Vlasnički se odnosi ne mijenjaju. E sad … kako se to upravljanje može regulirat? Prodaja ide za 5 godine, dakle HT i ZABA će ušminkavat mladu za udaju. Što to znači za HT? Hoće li namjerno neki segment HTa rušit i prepuštat to optimi ne bi li ju bolje prodali? Ili će ići na sinergiju sa svojim sustavima možda i tu tražiti prostor za konsolidaciju?

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Oznaka Cijena Količina Iznos Datum
HT-R-A 171,50 15000 2.572.500,00 11.2.2014 10:09:40
HT-R-A 171,00 40 6.840,00 11.2.2014 10:08:07
HT-R-A 171,50 29920 5.131.280,00 11.2.2014 10:02:47
HT-R-A 171,45 80 13.716,00 11.2.2014 10:02:45
HT-R-A 170,94 30 5.128,20 11.2.2014 10:00:58
HT-R-A 170,75 500 85.375,00 11.2.2014 10:00:25
HT-R-A 170,73 6 1.024,38 11.2.2014 9:39:28
HT-R-A 171,00 10000 1.710.000,00 11.2.2014 9:37:49
HT-R-A 171,00 10000 1.710.000,00 11.2.2014 9:33:25
HT-R-A 171,40 1000 171.400,00 11.2.2014 9:30:01

Jel se konačno AZ iskipao, da odemo barem na 180, 00 kn do objave rezultata? [emo_namigusa]

66.666 kom

who dares, wins

12 milja prometa ? ni b ni m??

mi smo ipak zemlja slučaj

Opet fondovi igraju poznate igre prije objave rezultata… Sakuplja se cash da bi u petak opet kupili za 160,00 kada dođe objava dvocifrenog pada prihoda i dobiti i kada zavlada panika među drhtavim ručicama….

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

svašta je tu moguće samo mi ni je jasno kome je tu namjenjena uloga drhtavih ručica? bez oporavka cijene ht-a i volumena približnih današnjem nikad se ne će oporaviti ni zse. rijetki su oni koji umiju, imaju živaca i vremena hvatati okolo po raznim tickerima 1,2,3 ili 5%. od njih se ne živi. oni koji su već poznatim tehnikama doveli cijenu tu gdje jest opet će ju vratiti tamo gde joj je mjesto, a do tad ide dividenda. na drugima ide i stečaj.

who dares, wins

dividenda i dobit sve manja, kao i cijena dionice, a što je zabrinjavajuće pad prihoda sve veći. dok konkurencija raste oni dobro padaju u svakom segmentu tako da ne vidim razloge većeg rasta.


Opet fondovi igraju poznate igre prije objave rezultata… Sakuplja se cash da bi u petak opet kupili za 160,00 kada dođe objava dvocifrenog pada prihoda i dobiti i kada zavlada panika među drhtavim ručicama….

Jel ovo poznati hrvatski jal? Zapeli smo u stečajušama pa udri po svemu ostalome? Ovo je jedna od rijetkih kompanija koje ostvaruju dobit i još isplačuju i dividendu. Znači firma će OPET ostvariti dobit ali će biti manja nego prošle godine i zbog toga bi trebala pasti na ATL?! Prošle godine u ovo vrijeme je bila debelo preko 200,00 kn. Mislim da je ovaj pad dobiti apsolutno uračunat u ovu cijenu. Da se AZ nije iskrcavao cijena bi sigurno bila 190,00 možda bi je napucali i na 200,00.
Imam dionice HT
Lp

Nije jal Ananas… Oprosti ako sam krivo protumačen… Ja sam debelo u HT-u i to dugoročno, samo po malo dokupim ponekad… Ne mislim uopće izlaziti, jer mi paše svake godine uzeti lijepu dividendu… A kada tad će doći čas kada će cijena biti realna i zrela da odlučim prodati svoje obiteljsko srebro… Mislio sam reći kako mi ide na živce ovo stalno manipuliranje fondova sa ovom dionicom…

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

New Report

Close