HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.05.2024. u 20:09
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,61
345.050
11,274
30,60
30,70
-0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://hr.seebiz.eu/ht-prema-valuacijama-najpovoljniji-telekom-operater-u-regiji/ar-80900/

već se 17 komada prodalo. ooooo mile kako ova burza melje sa prometom[emo_vrtimise]

who dares, wins


već se 17 komada prodalo. ooooo mile kako ova burza melje sa prometom[emo_vrtimise]

A za kraj je prošlo točno 20 komada u zadnjoj minuti, samo da se sruši cijena i da zadnja bude ispod 170 kuna. Jel to netko možda dokupljuje? Moje skromno mišljenje je da prodavač mora ako hoće još prodavati dati extra bonus i ići ispod 170 kuna ili odustati od prodaje a dionica će inercijom do 180 kuna samo zato što je dividenda i zato što smo jako blizu ATL koji iznosi 165,60 kuna
lp

pad cijene vjerojatno rezultat nastavka pada tržišnog udjela tj. prihoda, dobiti, te niže dividende koja bi zbog moguće akvizicije mogla biti još niža.

A za kraj je prošlo točno 20 komada u zadnjoj minuti, samo da se sruši cijena i da zadnja bude ispod 170 kuna.
Kada sa 20 komada tj. sa simboličkih 3.400 kn uspiješ “srušiti” cijenu na dionici s dnevnom likvidnošću koja je daaaleko iznad tih 3.400 kn, onda to nije dobar znak.[emo_palacd]

@persjesus
ako ste unutra i možete samo čekati onda nije dobar znak ako imate još keša i spremni ste ga uložiti možda i jest. U svakom slučaju prodavač će morati spustiti još cijenu jer danas je promet bio slabih 3 268 komada s prosječnom 170,26
Da mi je netko sredinom 2013 rekao da će se HT krajem sječnja tržiti po 170 kuna ne bih vjerovao


@piero2

po toj logici 80 posto dionica ne bi ni trebalo biti na ZSE, ne da im se dobit prepolovila nego ostvaruju enoromne gubitke a cijena se začudo lijepo održava (pad je proporcionalno daleko manji nego HT u odnosu na ostvarene rezultate)
Lp

stvarno atipična situacija. nego gdje li nam je nestao branitelj??!! nešto ga predugo nema.

Izgleda da jedini pratim trgovanje HT. Desetak dana prije objave cijena je završila na 168,50 [emo_vrtimise]
ako se prodavaču žuri bojim se da bi cijena mogla još pasti [emo_beztona]
Neka druga mišljenja? Ivana očekuje div od 15-ak kuna, ja sam malo optimističniji ali pad cijene mi uopće ne uljeva povjerenje
Lp


Izgleda da jedini pratim trgovanje HT. Desetak dana prije objave cijena je završila na 168,50 [emo_vrtimise]
ako se prodavaču žuri bojim se da bi cijena mogla još pasti [emo_beztona]
Neka druga mišljenja? Ivana očekuje div od 15-ak kuna, ja sam malo optimističniji ali pad cijene mi uopće ne uljeva povjerenje
Lp

Ja očekujem dividendu nakon poreza od 12 kn. A cijena bi nažalost lako mogla i do 150 kn.

po meni prije 17-18 kn. porez ne računam jer se dobije nazad tako da nije tragedija. ipak ovu igru još nismo vidjeli dosad. koliko vidim AZ rasprodaje ko lud dok RBA dokupljuje njihovo i još sve od malih. moguće da su se dogovorili da probaju izbacit što više malih….

PersJesus, 03.02.2014. u 23:48
moguće da su se dogovorili da probaju izbacit što više malih….

Samo nemojte previše fantazirati i stvarati teorije urote. Mo’š mislit što im je “važno” baviti se malima…

to nije fantaziranje nego mogućnost. ili ti hoćeš reći da AZ zna da je izvješće loše dok su ovi u RBA kreteni pa kupuju?

dali itko ima ideju ili saznanje zašto AZ kipa dionice? Šta će mu toliko novog keša? Jel to možda dobrodošlica novom CEO HT?

samo da ne bude stečaj ili psn [emo_smijeh] na moment je i mm bio nestao. bar na bidu. baš me zanima koliko su ti eksperti do sad zaradili ovakvom trgovinom. oni šatro nešto kupuju a stalno pada…

who dares, wins

izgleda da se kreće malo u šoping

New Report

Close