HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.04.2024. u 06:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,51
24.316
797
30,50
30,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

konjica je tu…ili je mm odlucio podignuti i rijesit se robe..

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Mislim da bi se svi mogli iznenaditi sa izviješćem za 3 Q.Pogotovo radi turističke sezone.Po meni dividenda će biti kao i ove godine ako me dobro služi matematika.
Vidjelo se to kako je kupnja uletila snažno.
Rast prihoda sa prodajom el. energije i drugim akvizicijama ostavlja prostora za veće prihode a sam tim rast dionice i dividende.
Najsigurnija tvrđava na zse.
Jedina dionica koja tko je ušao na tržište 2007 do danas je u plusu.

Hrvatski telekom odredio rok: Do idućega ljeta ulazi na tržište platnog prometa


Mislim da bi se svi mogli iznenaditi sa izviješćem za 3 Q.Pogotovo radi turističke sezone.Po meni dividenda će biti kao i ove godine ako me dobro služi matematika.
Vidjelo se to kako je kupnja uletila snažno.
Rast prihoda sa prodajom el. energije i drugim akvizicijama ostavlja prostora za veće prihode a sam tim rast dionice i dividende.
Najsigurnija tvrđava na zse.
Jedina dionica koja tko je ušao na tržište 2007 do danas je u plusu.

Kolega ,svima je to jasno ,barem nama kaj smo tu od ipo-a i 2009,omastili smo brk svi,ZATO[emo_smijesak]

pitanje za znalce. koliko još mirovinac može kupovati po ovim cijenama da ne pređe zakonski limit? ili koliko dionica smije narasti ako ne kupuju više(manja mogućnost)


pitanje za znalce. koliko još mirovinac može kupovati po ovim cijenama da ne pređe zakonski limit? ili koliko dionica smije narasti ako ne kupuju više(manja mogućnost)

Vidim da ste mladi ulagač,imate na tražilici dividende od prije 7 godina,znate kak je bila cijena ipo-10%,ako niste odmah prodali,znate cijenu od ove dionice 2009-bilo je po cca 190,pa si sve stavite na papir,tko nije dirao ht,omastio je brk ,a i bude dalje[emo_smijesak]

branitelj
o čemu ti pričaš??? to je tvoj odgovor na moje pitanje???

Kompanija u totalnom rasulu…
Stopirali sve investicije, projekte…
Manageri prepreplaceni za rezultate…
Frizira se izvjesce…
Ivana7 je sve rekla…
Dividenda 2014; 15,13 kn – porezi…

puno hvala!

Stiglo odobrenje prilično brzo.


Kompanija u totalnom rasulu…
Stopirali sve investicije, projekte…
Manageri prepreplaceni za rezultate…
Frizira se izvjesce…
Ivana7 je sve rekla…
Dividenda 2014; 15,13 kn – porezi…

Možete li malo pojasniti kako ste točno došli do iznosa dividende od 15,13 kn???

ma nagađaju bezveze. ako već gađamo, onda ja kažem 18kn!

kozelj
Obratite mi se ponovo nakon 30.10.2013.
Mozda cete i vi doci do identicnog iznosa….



Kompanija u totalnom rasulu…
Stopirali sve investicije, projekte…
Manageri prepreplaceni za rezultate…
Frizira se izvjesce…
Ivana7 je sve rekla…
Dividenda 2014; 15,13 kn – porezi…

Možete li malo pojasniti kako ste točno došli do iznosa dividende od 15,13 kn???
[/quote]

Da kolega ima dvije ,tri tisuće dionica ,bilo bi mu sve jasno[emo_smijesak]


kozelj
Obratite mi se ponovo nakon 30.10.2013.
Mozda cete i vi doci do identicnog iznosa….

Nemam dionice HT i svejedno mi je hoće li dividenda biti 15,xx, 18,xx kn, ali mislim da je, blago rečeno neodgovorno tako precizno navoditi visinu dividende nepuna tri mjeseca prije završetka poslovne godine i potencijalno zavaravati, nadam se malobrojne lakovjerne male dioničare. To je Vaše mišljenje i možda ste u pravu, ali bilo bi lijepo to mišljenje zadržati za sebe.

New Report

Close