HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 12.05.2024. u 01:47
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,65
179.856
6,066
29,50
29,70
-3,57%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

kozelj
Naravno da je to moje misljenje…
Ja nisam xy guru igrac i mnogi ini…
Ali dosadasnje srozavanje vrijednosti dionice
daje mi takav odgovor (logican)…

Ovi su sve ludi od prodaje, svi bi jeftinije dokupili ali ovim tempom po 69 komada svake tri do pet minuta vjerojatno će povratit netko tko je istresao par tisuća komada postići za dva mjeseca ovakve latrgije. Dividendni prinos i od 15 i od 18 kuna u idućoj godini neće biti presudan , presudna će biti opća poslovna godina svih subjekata rast bdp, rast turizma . Mislim da su mnogi zaboravili da je umjesto rominga došla fiskalizacija koja će s rastom potrošnje debelo nadoknaditi taj dio. Trenutni negativni učinci vjerojatno svakog žuljaju ali dionice ovog tipa, ako dođe do pozitivnih pomaka prve će osjetiti rast.

Posjedujem dionice HT,ATPL,BLJ,LRI


Ovi su sve ludi od prodaje, svi bi jeftinije dokupili ali ovim tempom po 69 komada svake tri do pet minuta vjerojatno će povratit netko tko je istresao par tisuća komada postići za dva mjeseca ovakve latrgije. Dividendni prinos i od 15 i od 18 kuna u idućoj godini neće biti presudan , presudna će biti opća poslovna godina svih subjekata rast bdp, rast turizma . Mislim da su mnogi zaboravili da je umjesto rominga došla fiskalizacija koja će s rastom potrošnje debelo nadoknaditi taj dio. Trenutni negativni učinci vjerojatno svakog žuljaju ali dionice ovog tipa, ako dođe do pozitivnih pomaka prve će osjetiti rast.

Posjedujem dionice HT,ATPL,BLJ,LRI

Kolega ,netreba rast,samo da i dalje kapa dividenda,a sa tim bu i dionica ok.Tko voli kupuje,a sa par tisuća dionica bilo bu ovdje uvijek [emo_smijesak]



Ovi su sve ludi od prodaje, svi bi jeftinije dokupili ali ovim tempom po 69 komada svake tri do pet minuta vjerojatno će povratit netko tko je istresao par tisuća komada postići za dva mjeseca ovakve latrgije. Dividendni prinos i od 15 i od 18 kuna u idućoj godini neće biti presudan , presudna će biti opća poslovna godina svih subjekata rast bdp, rast turizma . Mislim da su mnogi zaboravili da je umjesto rominga došla fiskalizacija koja će s rastom potrošnje debelo nadoknaditi taj dio. Trenutni negativni učinci vjerojatno svakog žuljaju ali dionice ovog tipa, ako dođe do pozitivnih pomaka prve će osjetiti rast.

Posjedujem dionice HT,ATPL,BLJ,LRI

Kolega ,netreba rast,samo da i dalje kapa dividenda,a sa tim bu i dionica ok.Tko voli kupuje,a sa par tisuća dionica bilo bu ovdje uvijek [emo_smijesak]
[/quote]
Ne drukam za rast nego nastojim biti realan jer od ovih plašljivaca po forumu već mi je sila k…t. ,




Ovi su sve ludi od prodaje, svi bi jeftinije dokupili ali ovim tempom po 69 komada svake tri do pet minuta vjerojatno će povratit netko tko je istresao par tisuća komada postići za dva mjeseca ovakve latrgije. Dividendni prinos i od 15 i od 18 kuna u idućoj godini neće biti presudan , presudna će biti opća poslovna godina svih subjekata rast bdp, rast turizma . Mislim da su mnogi zaboravili da je umjesto rominga došla fiskalizacija koja će s rastom potrošnje debelo nadoknaditi taj dio. Trenutni negativni učinci vjerojatno svakog žuljaju ali dionice ovog tipa, ako dođe do pozitivnih pomaka prve će osjetiti rast.

Posjedujem dionice HT,ATPL,BLJ,LRI

Kolega ,netreba rast,samo da i dalje kapa dividenda,a sa tim bu i dionica ok.Tko voli kupuje,a sa par tisuća dionica bilo bu ovdje uvijek [emo_smijesak]
[/quote]
Ne drukam za rast nego nastojim biti realan jer od ovih plašljivaca po forumu već mi je sila k…t. ,
[/quote]

Kolega ,nikad nitko na nijednom forumu nije uspio u svojoj namjeri-ako je imao ,da skrene u ovom ili onom smjeru cijenu dionice-kaj je usput deplasirano-valjda svatko odlučuje u svezi onih službenih podataka koji su mu dostupni,a ne na osnovi mojeg,vašeg ili bilo čijeg traljasanja-imate sve dostupno na službenim stranicama i držite se toga-postovi na forumu su više nego upitni ,pogotovo kad vam pojedinci pišu o bilo kakvim ciframa[emo_smijesak]

Dok je iznad 6%, samo neka ide.

problem je ht što s marže sve manje,pa eu direktiva o jedinstvenom roamingu , tarife koje su jeftinije od fiksnog telefona pa ljudi masovno otkazuju fiksne telefone, najava smanjenja veleprodajnih cijena od hakoma , a prihodi su djelomično nabildani s raznim akcijama s televizijama, tabletima i mobitelima
jedino ako im uspije šta ušičariti s strujom !
a dividenda mozda i bude 10-15% od vrijednosti dionice
samo koja će biti cijena na tk to ovisi o fi 3q ali po svemu sudeći mislim da će prihodi biti znatno smanjeni ali i dobit
dovoljno je i evidentno prikazano u fi 2q

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Možda dokupljuju i ovi što su jučer prodavali ispod 169,50

ide to I ispod 160


ide to I ispod 160

još koji dan neće, ali čim se vani jače zacrveni (a hoće jer su narasli na rekordne razine), onda će i HT vrlo vjerojatno ispod 160 kn

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

Neka neka, to će prisiliti ove muljatore da se maknu iz dionice. Taj IPO je pojeo već sigurno preko 70kn od cijene dionice. Samo smiješno je to sve skupa kada HT usporedimo sa recimo dionicom ZABA-e.

ovo izvješće će još biti loše ali ono zadnje ne. svi zaboravljaju da je prošle god u zadnjem kvartalu bilo rezervirano 200 milijuna kn za otpremnine. ove god su to napravili u prvom kvartalu ali samo 60 milijuna. ako nebude toga više dobit bi trebala biti na razini prošlogodišnje….

Očito je vi živite u uvjerenju kako ste jako pametnia, a kako to da u Njemačkoj DT(mama HT-a) unatoč ovim svim elementima navedenim s vaše strane u zadnjih nepunih mjesec dana naraste za cca 50% pa i oni su u EU, zar ne?

Nije stvar u tome šta vi pričate već u tome šta za razliku od Hrvata oni kao i ostali normalni svijet znaju cijeniti i čuvati svoje vrijednosti, a ne ko Hrvati po svemu pljuvati i sve omalovažavati, a najviše manjina koja bi se dionica htjela doćepati po što je moguće nižim cijenama, nadajuči se da kada oni kupe kako će iste strelovito poćeti rasti, mislim da i vi spadate u takve.

Nije spas u padu pa onda u strelovitom rastu , već u očuvanju vrijednosti(vidi sve ostale burze svijeta)i kontinuiranom umjerenom rastu.


Očito je vi živite u uvjerenju kako ste jako pametnia, a kako to da u Njemačkoj DT(mama HT-a) unatoč ovim svim elementima navedenim s vaše strane u zadnjih nepunih mjesec dana naraste za cca 50% pa i oni su u EU, zar ne?

Nije stvar u tome šta vi pričate već u tome šta za razliku od Hrvata oni kao i ostali normalni svijet znaju cijeniti i čuvati svoje vrijednosti, a ne ko Hrvati po svemu pljuvati i sve omalovažavati, a najviše manjina koja bi se dionica htjela doćepati po što je moguće nižim cijenama, nadajuči se da kada oni kupe kako će iste strelovito poćeti rasti, mislim da i vi spadate u takve.

Nije spas u padu pa onda u strelovitom rastu , već u očuvanju vrijednosti(vidi sve ostale burze svijeta)i kontinuiranom umjerenom rastu.


_______________________________________________________
http://finance.yahoo.com/echarts?s=DTE.DE+Interactive#symbol=dte.de;range=my;compare=;indicator=volume;charttype=area;crosshair=on;ohlcvalues=0;logscale=off;source=undefined;
Bilo je i tu uspona i padova



Očito je vi živite u uvjerenju kako ste jako pametnia, a kako to da u Njemačkoj DT(mama HT-a) unatoč ovim svim elementima navedenim s vaše strane u zadnjih nepunih mjesec dana naraste za cca 50% pa i oni su u EU, zar ne?

Nije stvar u tome šta vi pričate već u tome šta za razliku od Hrvata oni kao i ostali normalni svijet znaju cijeniti i čuvati svoje vrijednosti, a ne ko Hrvati po svemu pljuvati i sve omalovažavati, a najviše manjina koja bi se dionica htjela doćepati po što je moguće nižim cijenama, nadajuči se da kada oni kupe kako će iste strelovito poćeti rasti, mislim da i vi spadate u takve.

Nije spas u padu pa onda u strelovitom rastu , već u očuvanju vrijednosti(vidi sve ostale burze svijeta)i kontinuiranom umjerenom rastu.


_______________________________________________________
http://finance.yahoo.com/echarts?s=DTE.DE+Interactive#symbol=dte.de;range=my;compare=;indicator=volume;charttype=area;crosshair=on;ohlcvalues=0;logscale=off;source=undefined;
Bilo je i tu uspona i padova
[/quote]

zašto pad sa 102 na 10-15 nakon 2000 god? jel bilo kakvog cijepanja ili?

New Report

Close