HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.05.2024. u 09:01
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,75
364.348
11,850
30,80
30,90
0,98%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



stigla laka konjica, danas nema negativne blokade

Šteta! Zakasnili su točno 24 sata, trebali su to napraviti ili jučer, ili pustiti da padne koliko padne i omogučiti nama pravim investitorima što jeftiniji dokup. Oni su tu ionako bez stvarne želje za kupnjom, na sigurnoj distanci, samo kao moralna potpora. Ovako su samo pomogli burekmajstorima da budu u pravu kad vele da je najbolje ući u siječnju i izaći 20.-og veljače. Nietzsche je govorio: "Netreba pomagati onomu koji pada-treba ga pogurnuti da što prije padne." Stvarno sam se jučer nadao dokupu na 23x, a sad su mi pokvarili veselje. [angry]
[/quote]
—-točno tako

Kune nisu problem, kuna nema



stigla laka konjica, danas nema negativne blokade

Šteta! Zakasnili su točno 24 sata, trebali su to napraviti ili jučer, ili pustiti da padne koliko padne i omogučiti nama pravim investitorima što jeftiniji dokup. Oni su tu ionako bez stvarne želje za kupnjom, na sigurnoj distanci, samo kao moralna potpora. Ovako su samo pomogli burekmajstorima da budu u pravu kad vele da je najbolje ući u siječnju i izaći 20.-og veljače. Nietzsche je govorio: "Netreba pomagati onomu koji pada-treba ga pogurnuti da što prije padne." Stvarno sam se jučer nadao dokupu na 23x, a sad su mi pokvarili veselje. [angry]
[/quote]
bit će prilike za dokup,po nižoj cijeni nego što misliš 2 kvartal bit će vjeroatno katastrofa u prvom ih izvukao combis donekle

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''



stigla laka konjica, danas nema negativne blokade

Šteta! Zakasnili su točno 24 sata, trebali su to napraviti ili jučer, ili pustiti da padne koliko padne i omogučiti nama pravim investitorima što jeftiniji dokup. Oni su tu ionako bez stvarne želje za kupnjom, na sigurnoj distanci, samo kao moralna potpora. Ovako su samo pomogli burekmajstorima da budu u pravu kad vele da je najbolje ući u siječnju i izaći 20.-og veljače. Nietzsche je govorio: "Netreba pomagati onomu koji pada-treba ga pogurnuti da što prije padne." Stvarno sam se jučer nadao dokupu na 23x, a sad su mi pokvarili veselje. [angry]
[/quote]
Kolega ako ste Vi "pravi investitor" a očekujete pad dinice 20%, ovo je zbilja za razmisliti.

Eno naivaca sve više [lol] kupnja jača [cool]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ako cijena danas pređe kojim slučaje 258,xx kn ide se u popunu GAPA… SRETNO !! [angry]

I very much love INGRA !!

Danas će se vrtjeti od 255 do 257 i tu će se par dana šišati naivci a onda će potegnuti gori.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

he, he, opet u sedlu [thumbsup]

…sve iznad 250 SKUPO……


…sve iznad 250 SKUPO……

prije su napisali iznad 230 k….više nisam siguran [lol] [lol] [lol]

Kune nisu problem, kuna nema

http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:2:3189629799602776::::P2_SEC_CODE,P2_PROCESS,P2_PROCESS_VALUE:F1OOTM,10,1212

Kolega Onine 1210, niste razumjeli što sam htio reći. Ja samo želim da se stvari prepuste zakonitostima tržišta- ekonomskim, psihološkim i fizikalnim, a ne da se netko igra Akire Kurosawe i režira kad će rasti, kad i dokle će padati. Očito bi bilo prodavatelja i po znatno nižim cijenama, a zašto ne kupiti povoljnije? Najgore je to što će tim velikim nalozima moderirati cijenu i održavati je dugo vremena na ovim razinama.


"nije nužan žiro račun" – http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:2:3189629799602776::::P2_SEC_CODE,P2_PROCESS,P2_PROCESS_VALUE:F1OOTM,10,1212

to mi je drago čuti, jer sam baš danas mislio otvoriti žirac i proslijediti ga SKDD-u


…sve iznad 250 SKUPO……

Sve je relativno…Ako se misli dugo držati na 2 onda je, ako misli znatno rasti onda nije.
Firma koja u okrilju ima veliki potencijal kao što je Iskon i Bonbon i ulaže u dotične mreže, ai i HT sama po sebi sa izvanrednom dobiti – ovo je dugoročno za džabe a to bi najbolje znali fondovi koji su je spustili na ovo dno da bi je još jeftinije kupili

novcem se može kupiti zdravlje ali ne i sreća, posesivnost ali ne i ljubav

Uh sreća pa nisam prodao pred dividendu, idemo mi nazad na 280-290 [cool]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!



"nije nužan žiro račun" – http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:2:3189629799602776::::P2_SEC_CODE,P2_PROCESS,P2_PROCESS_VALUE:F1OOTM,10,1212

to mi je drago čuti, jer sam baš danas mislio otvoriti žirac i proslijediti ga SKDD-u

Dajte napištite o čemu se radi i što ste htjeli reći jer kad kliknem piše "sesija je završila".
Hvala

[/quote]

New Report

Close