HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 18:45
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,96
297.171
9,598
31,00
31,10
1,97%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

HT je i dalje ukopan na 219-220 i ne mrda. može netko stavti trenutnu cijenu HT u Londonu? hvala


Nema komentara di smo u ponediljak, moglo bi kreniti zagrijavanje do 27.02.2009.. Triba već su ponediljak ući tko misli……..

mislim da je onaj ko je mislio ući, već ušao, a isto tako da je dividenda već uračunata u ovu cijenu dionice, i to za cca 20 – 30 kn. Mislim da neće bit većih oscilacija.

sutra je novi dan.




@budd

Mislim da krenu kupovati eure za te pare da bi otišla kuna u k***c. Moje laičko mišljenje, molio bih komentare

ne bi baš u kura*, ali nije da ne bi tektonski pokreti nastali. dobro razmišljanje.

[/quote]

Mozda je ta lova vani pa ce sa dividendom donjeti EUR-e(strane obveznice, depoziti, itd…)… onda bi vladi pogodovala sto veca dividenda… doslo bi dosta EUR u hrvatsku a ne bi toliko izaslo…
[cool]

U londonu je HT na 40 dolara…

Ovdje upišite svoj komentar…

ja mislim da fondovi čekaju da se stvori bid pa da se iskrcaju…plus još lock up koji prestaje 26.2…sve u svemu ht-ra ide ispod 200 kn jer je drugo sve palo


ja mislim da fondovi čekaju da se stvori bid pa da se iskrcaju…plus još lock up koji prestaje 26.2…sve u svemu ht-ra ide ispod 200 kn jer je drugo sve palo

a ja mislim da se varas, posebno na boldani dio

uopce ne razumijem kako netko pokusava drukati na jednoj likvidnoj dionici kao sto je ht (kad kazem likvidna mislim u odnosu na ostale dionice na zse)

uglavnom, cudi me da vec nije jace krenula gore, vjerujem da je dio dividende vec uracunat u cijenu, no ipak sam ocekivao veci pomak, no to bi se (vjerujem) trebalo dogoditi tokom ovih dana
osim ako naravno ne budu izvanredne situacije koje bi mogle jos vise poremetiti trziste i povecati ovu psihozu

vidjet cemo koliki ce biti iznos dividende, ako bude "premali" (u sto sumnjam) mogao bi se dogoditi kontraefekt, da zaista padne (ali sitno i spekulativno) jer trziste ocekuje vecu dividendu i to je uracunato vec u cijenu, no u takvom scenariju mislim da bi se brzo vratila i stabilizirala na nekim razinama, ali ne prevelikim u odnosu na trenutnu cijenu

mislim da se drugi scenarij nece dogoditi, no ipak, u ovim vremenima na sve moramo biti spremni

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti


HT je i dalje ukopan na 219-220 i ne mrda. može netko stavti trenutnu cijenu HT u Londonu? hvala

Ne trži se ništa u zadnje vrijeme.
http://www.londonstockexchange.com/en-gb/pricesnews/prices/system/detailedprices.htm?sym=US4432962078USUSDIOB%20B288P82THTC

who dares, wins



ja mislim da fondovi čekaju da se stvori bid pa da se iskrcaju…plus još lock up koji prestaje 26.2…sve u svemu ht-ra ide ispod 200 kn jer je drugo sve palo

a ja mislim da se varas, posebno na boldani dio

uopce ne razumijem kako netko pokusava drukati na jednoj likvidnoj dionici kao sto je ht (kad kazem likvidna mislim u odnosu na ostale dionice na zse)

uglavnom, cudi me da vec nije jace krenula gore, vjerujem da je dio dividende vec uracunat u cijenu, no ipak sam ocekivao veci pomak, no to bi se (vjerujem) trebalo dogoditi tokom ovih dana
osim ako naravno ne budu izvanredne situacije koje bi mogle jos vise poremetiti trziste i povecati ovu psihozu

vidjet cemo koliki ce biti iznos dividende, ako bude "premali" (u sto sumnjam) mogao bi se dogoditi kontraefekt, da zaista padne (ali sitno i spekulativno) jer trziste ocekuje vecu dividendu i to je uracunato vec u cijenu, no u takvom scenariju mislim da bi se brzo vratila i stabilizirala na nekim razinama, ali ne prevelikim u odnosu na trenutnu cijenu

mislim da se drugi scenarij nece dogoditi, no ipak, u ovim vremenima na sve moramo biti spremni
[/quote]
ti jako puno misliš al živi bili pa vidjeli

ht je sa 190 kn skočio na 220. 30 kn… to je ta uključena dividenda.
cijena će se nakon dana d strmokrobeksnut na 190.

Pretpostavljam da nitko ne zna,ali da ipak pitam koji bi bio zadnji dan za kupnju radi dividende.Bar otprilike.

4 dana prije odluke o dividendi kupi i ne možeš fulati.

who dares, wins

Znači još samo danas.

New Report

Close