HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.05.2024. u 17:52
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,79
808.493
26,261
30,80
30,90
0,65%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ako ih hoće kupiti

Alternativci POSTOJE samo da bi HT imao pokriće da nema tobožnji monopol, dakle HT (DT) ima monopol, a ovije ga postoje da ga kao tobož nema, i to je to…

proklet bio na božić 2010.



Alternativci nisu ni zamišljeni da rade pozitivno do 2011g, nemoguće je. Svi su gubitaši bez iznimke, čak i HT-ov Iskon.
Što mislite zašto banke finaciraju tolike gubitaše, zašto su Optimi i ostalima dali novce prije 5 godina a znali su da tu nema kruha bar 5 godina, osiguranja im je gotovo nikakvo?

joj kolega koje pitanje, evo da vas riješim muke odgovor je da su im glavne investicije u ht, adrs, itd. a ovo im dođe ko vama kad susjedinom klincu kupite sladoled jer bože dragi, ima dobru mamu
[/quote]

ova za mamu u susjedstvu ti je jaka [thumbsup]

ne mari za male stvari i ostat ce male


Alternativci nisu ni zamišljeni da rade pozitivno do 2011g, nemoguće je. Svi su gubitaši bez iznimke, čak i HT-ov Iskon.
Što mislite zašto banke finaciraju tolike gubitaše, zašto su Optimi i ostalima dali novce prije 5 godina a znali su da tu nema kruha bar 5 godina, osiguranja im je gotovo nikakvo?

To ne ide ni po jednu kunu.Evo,pa si pročitaj još jednom.

Matija Martić, većinski vlasnik Optima telekoma i novi predsjednik Uprave, pojašnjava zašto je preuzeo vodstvo kompanije te otkriva plan revitalizacije operatera koji ima milijardu kuna duga

hoce li biti dividenda

@antiša

nemoj se truditi nema smisla, neka uživaju u HT dividendi 2011, a posebno 2012 .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


@antiša

nemoj se truditi nema smisla, neka uživaju u HT dividendi 2011, a posebno 2012 .


Da nisi ti Matija Martić većinski vlasnik Optima telekoma i novi predsjednik Uprave, i to je tvoj način ili bolje plan spasa Optime. To pisanje po "Poslovnom.hr"?

Treća sreća moderatori,

sudeći po prometu i dizanju cijene uskoro objava rezultata, prije se mora malo podignut da se lakše obrani kota od 250

[bye]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/HT-fin2010-1H-NotREV-K-HR.xls

Mislim da je ovo taman u skladu sa očekivanjim…

I kao što sam neki dan rekao, očito da je Končar jedini blue chip koji nas je i koji će nas, u ovom polugodištu, pozitivno iznenaditi.

Ostalo je super ako je tek u skladu sa očekivanjima (kao ovdje), jer negativna iznenađenja vrebaju na sve strane…

lijepo izvješće, danas tko uspije ovo prodati po 260-258 je pravi sretnik

Pad dobiti od 24,7% ???? [shocked]

Valjda je svima jasno da se HT treba malo korigirati. [bye] [cry] [bye] [cry]

HT-u pala marža za pola, a dobit manja 25 % . Bolje nego sam predviđao .
U prijevodu dividenda 18-20 Kuna, a što je isto jako dobro na ovu cijenu dioninice.
Međutim kao što sam najavio polako se HT približava u realne EU okvire davatelja TK usluga.


@vrana

nisam Matija Marić, ali sam siguran da bi to bolje od njega radio, bolje poznajem struku od njega kao i TK okolnosti i mogućnosti. Matija Marić je navodno dobar biznismen, ali ovdje treba i tehničkog poslovnog umiječa.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

loris, kad će dividenda od 100 kuna?


loris, kad će dividenda od 100 kuna?

Pretpostavljam da me pitaš za HT ?
Da odgovorim , čim devalvira Kuna za 80% !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

biti če ona vrlo brzo tim ciframa….ako ne 100 onda cca.50 vrlo brzo…… [cool] [thumbsup]

New Report

Close