HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.05.2024. u 03:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,65
59.771
1,950
30,60
30,70
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




…..zasto je direktorica otpustila 234 dionice……

A ja kad sam govorio o insajd. info. onda je bilo bla, bla…
U zadnje vrijeme ovdje redovito dobijam jedinice ali mnogi zahtjevi za prijateljstvom potvrđuju da sam bio u pravu.
[/quote]

a kakvu ti to misliš da je ona imala informaciju, ajde podijeli to sa nama, ja i dalje mislim da je vidjela novu torbicu mirjane sanader pa je odlučila da i ona mora imat takvu

[/quote]

Verdi oće reći, da je ona znala da bu dionica roknula s 205 na 197 i da bu onda ona dokupila tj na svoje 234 zaradila 9 dionica, devet dionica.
E sad kak je znala da bu to još palo, pa znala je za odluku o kupovini trezora i znala je da kad trezor kupuje, cijena dionice pada vrtoglavo, nekad i do 5% dnevno.
Također prodala je dionica ht za 50k kuna, vjerojatno mnogo nekima, al kolko se kužim u plaće u Ht-u, tolko ima mjesečna primanja, s autekom i telefonom.
Tako da verdi, kužiš kaj ti hoći reći. Promašaj i to teži.

Ispričavam se!!!!Nisam vjerovao da se i za siće (mislim siće za direktoricu)tražilo ins.inf.
Za jedinice je odgovoran neko drugi!!



…..zasto je direktorica otpustila 234 dionice……

A ja kad sam govorio o insajd. info. onda je bilo bla, bla…
U zadnje vrijeme ovdje redovito dobijam jedinice ali mnogi zahtjevi za prijateljstvom potvrđuju da sam bio u pravu.
[/quote]

pozdrav svima !
nije mi namjera širit pesimizam,ali ćini se da na ZSE više nema sigurne luke.Osobno,osjećam se kao zatočenik,preveliki je
minus da se sada proda .Samo nemoćno pratim spretne brokere i slalome bogatih špekulanata kako vješto dolaze do svog cilja,to je njihovih pet minuta,na žalost i više
svima želim bolja vremena,to nam treba HITNO

Auuuuuuuuuuu sto se forum rasplamsao. Jos ja nisam siguran tko ce ovdje izaci kao pobjednik ali se slazem da trezor treba poceti kupovati inace smo pusiona. Drugovi vladari nam unistavaju mirovince, fondovi se zavukli u rupu pa tko onda da drzi cijenu i kupuje???

Cini se da je postavljena barijera:
Prodaja = 201,49 3467 kom
Kupnja = 200,00 5378 kom



HT ce poceti kupovati dionice za trezor….
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/352-09-HT_Poziv_GS.pdf

Za one koji mozda slabije barataju detaljima ‘korporacijskih financija’, ovakav buy-back je u biti ekvivalentan dividendi od 10% na cijenu dionice. Inace se koristi na zapadnim burzama gdje je dividenda oporeziva vise od kapitalne dobiti, pa drustvo na ovaj nacin isplacuje dividendu dionicarima.

ovo jedino može spasiti ht!

[/quote]



znaš li ti da papir, ma koliko bio velik, ne možeš savinuti na pola više od 7 puta?

Evo presavinuo A4 6 puta i ispalo malo neuredno, znaci A3 ide 7x isto tako neuredno, a A2 bi isao 7x ko beba. Analogija, jbg.
Jethro, 09.03.2009. u 13:46
znaš li ti da dionicu, ma koliko malena bila, možeš nebrojeno puta skratiti za 50%?

Tocno, ali kad sa 10 kn padne na 5, ti i ja cemo po 5 kn kupit par firmi, tako da se moze rec da je 5kn dno. [smiley]

Jethro, 09.03.2009. u 13:46
ovo će jedino održati ht koji je još najmanja klopka na zse.

Uh, ovo je opasna tvrdnja, HT nas je velikim dijelom doveo tu di jesmo [undecid]
[/quote]

niti jedan papir ne možeš savinuti više od 7 puta, ma kako tanak ili velik on bio.
analogija?
man’ se analogija!


niti jedan papir ne možeš savinuti više od 7 puta, ma kako tanak ili velik on bio.
analogija?
man’ se analogija!

Jesu to one vojnicke sheme sa pomicanjem zgrada ?
p.s.jedinicu sam ti ja uvaljao, nisam si mogao pomoc [embarass]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Ne vjerujem da će HT ludo kupovati na burzi. Moguće je da otkupe dionice od pojedinih fondova što bi trebalo smanjiti pritisak na prodaji.

Najviša cijena po kojoj se kupuju dionice Društva ne smije biti iznad 10%, odnosno ispod 10% prosječne tržišne cijene za dionicu koja je
ostvarena tijekom prethodnog dana trgovanja.
– Ova ovlast vrijedi 18 mjeseci od dana donošenja ove odluke.

who dares, wins

Jel sjela lova na ZABU?

Takva je priroda smrtnika, da nam se ništa ne sviđa više od onoga što smo izgubili. Iz čežnje za onim što nam je oduzeto, nepravedniji smo prema onom što nam je ostalo.


Jel sjela lova na ZABU?

Sjela i ne miče se.

Mislim da su u krivu svi koji podcjenjuju lukavost malih ulagača. Naime, onaj tko je na IPOu kupio jedan paket dionica i nije ga dirao do danas još uvijek ima otprilike uloženo. Takvi ljudi ne bulje svaki dan u ekran pa nisu nervozni kao mi ostali jer im je to vid štednje. Također znaju da su sve druge dionice pušiona i znaju da im je ovdje sigurna dividenda. Mislim da su takvi mali investitori puno čvršće ruke nego neki fondovi pa neće prodavati svoje dionice tek tako. Jedino u slučaju da ih doma stisne besparica zbog otkaza, već rata kredita zbog devalvacije kune i sl.
Pored svega navedenog još će i trezor otkupljivati a i Mudrinić je dodatno kupovao po 190 ako se ne varam. Mislim da se pri otkupu trezorskih dionica neće previše špekulirati već će se postaviti na bid i čuvati cijenu. Očekujem da cijena neće više bitnije padati.

E pa danas će da se makne.. Ona je vrlo plašljiva kad je na mom računu!

Takva je priroda smrtnika, da nam se ništa ne sviđa više od onoga što smo izgubili. Iz čežnje za onim što nam je oduzeto, nepravedniji smo prema onom što nam je ostalo.

dali je moguce da nista nije protrgovano od 13.48 ili je na PG opet riknuo monitor
200,34 200 13:48:58
200,34 100 13:48:58
200,31 17 13:42:14
200,31 69 13:41:55
200,31 74 13:40:04
200,31 100 13:40:04
201,00 120 13:39:11
201,00 725 13:39:11
200,99 242 13:39:11
200,99 100 13:38:35

http://aqua-art.org/news.php

New Report

Close