HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.05.2024. u 22:11
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,61
345.050
11,274
30,60
30,70
-0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Što niže, to bolje za dokup 🙂 Još samo da sjedne predujam na Zabu, bilo bi super.


Tu svi samo komentiraju jel sjela lova, kao da je to bitno, kao da će tu lovu upucati na burzu.
Smješnih likova ima tu koliko ti srce želi.

Nego, može li kakvo mišljenje oko toga zašto je ht potonuo na 201 kunu, i to na dan kad je izašla vijest da će trezor kupovati?
Kaj ne bi trebalo biti obrnuto?
Ili opet neka teorija zavjera by fondovi ?
Ajmo genijalci nek se čuje vaš glas.

u tom i jeste stvar :-))
prvo rušenje, onda dolazi konjica koja reanimira dionicu.
vidim, škvadri još nije jasno: nakon prvog dijela dividende, predviđeno je da padne u vražju mater.
tek par dana prije 2. dijela nešto bi kao mogla živnuti radi drugog dijela isplate…

odluka je donesena i padat će dok je trezor ne kupi. odluka je donesena, no kad će trezor u akciju, ne znamo…
vijest nema veze sa stanjem dionice. još će ona dolje ohoho…
koji ht, koja izvanredna dividenda, koji bakrači??

jedino što može (pri/po)držati ovu dionicu je trezor.

znači, prosječan ulagač razmišlja:
danas kupim ht za 200 kn (ili koliko je već), porast će za mjesec i pol barem 5% (210 kn) i prodam je prije dividende koju više nitko ne želi i solidna zarada.
brus.
ode ht doleeeeeeeee…. da ovo nije objavljeno, vrlo brzo bi otišla ispod knjigovodstvene 151 i ne bi dodirivala više taj plafon.
dividenda? tko je hebe kad nakon dodjele dividende padne više od nje same.
to je kao ono: kila narandži 2 kune. gdje? ma nema ni 15 minuta od čabra pješke…

ovo je spasilo dionicu (da trezor kupuje).

samo, još će ona zveknut, ne bojte se…

tko tebe sluša


Što niže, to bolje za dokup 🙂 Još samo da sjedne predujam na Zabu, bilo bi super.

ma koji dokup čovječe?
riječ dokup je sinonim za "prikriveno osiromašivanje".
nema dokupa, nema jeftinih dionica, nema povoljne kupnje, nema ničeg više…
ožujak nakon prve trijade, nas čeka još par godina čemera, a vi o dokupu….
koliko je ono dionica ne poslujući loše izgubilo 50% vrijednosti na burzi?
znaš li ti da papir, ma koliko bio velik, ne možeš savinuti na pola više od 7 puta?
znaš li ti da dionicu, ma koliko malena bila, možeš nebrojeno puta skratiti za 50%?

zse ključ u bravu je jedini siguran čin.
ovo postaje za ovce.

hvala bogu što se odustalo od ht mostar, nekih trap dividendi, trica i kučina,
ovo će jedino održati ht koji je još najmanja klopka na zse.

…..zasto je direktorica otpustila 234 dionice……

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

nema mi ništa druge nego da čekam HT na nekih 100kn [sealed]


…..zasto je direktorica otpustila 234 dionice……

A ja kad sam govorio o insajd. info. onda je bilo bla, bla…
U zadnje vrijeme ovdje redovito dobijam jedinice ali mnogi zahtjevi za prijateljstvom potvrđuju da sam bio u pravu.

who dares, wins


znaš li ti da papir, ma koliko bio velik, ne možeš savinuti na pola više od 7 puta?

Evo presavinuo A4 6 puta i ispalo malo neuredno, znaci A3 ide 7x isto tako neuredno, a A2 bi isao 7x ko beba. Analogija, jbg.
drhtava_r., 09.03.2009. u 11:54
znaš li ti da dionicu, ma koliko malena bila, možeš nebrojeno puta skratiti za 50%?

Tocno, ali kad sa 10 kn padne na 5, ti i ja cemo po 5 kn kupit par firmi, tako da se moze rec da je 5kn dno. [smiley]

drhtava_r., 09.03.2009. u 11:54
ovo će jedino održati ht koji je još najmanja klopka na zse.

Uh, ovo je opasna tvrdnja, HT nas je velikim dijelom doveo tu di jesmo [undecid]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


Što niže, to bolje za dokup 🙂 Još samo da sjedne predujam na Zabu, bilo bi super.

pbz, splitska i investor uplaćeno….posudim ti za dokup po kamati od 8%, može?

znaš li ti da papir, ma koliko bio velik, ne možeš savinuti na pola više od 7 puta?

Nije istina probati, pa onda pisati.
I ovisi koji papir i koje debljine, nije stvar u formatu, nego u debljini papira.



…..zasto je direktorica otpustila 234 dionice……

A ja kad sam govorio o insajd. info. onda je bilo bla, bla…
U zadnje vrijeme ovdje redovito dobijam jedinice ali mnogi zahtjevi za prijateljstvom potvrđuju da sam bio u pravu.
[/quote]

Eh frende verdi, kad bi zahtjevi za prijateljstvom imali veze s ičim.
Ja imam 20-30 frendova, a ono to sve zajedno 4 lika sa po 10 nikova svaki.
To nisam skužio odmah, ali mi je nedavno sinulo, kad su mene napadali da imam više nikova.



…..zasto je direktorica otpustila 234 dionice……

A ja kad sam govorio o insajd. info. onda je bilo bla, bla…
U zadnje vrijeme ovdje redovito dobijam jedinice ali mnogi zahtjevi za prijateljstvom potvrđuju da sam bio u pravu.
[/quote]

a kakvu ti to misliš da je ona imala informaciju, ajde podijeli to sa nama, ja i dalje mislim da je vidjela novu torbicu mirjane sanader pa je odlučila da i ona mora imat takvu



Što niže, to bolje za dokup 🙂 Još samo da sjedne predujam na Zabu, bilo bi super.

ma koji dokup čovječe?
riječ dokup je sinonim za "prikriveno osiromašivanje".
nema dokupa, nema jeftinih dionica, nema povoljne kupnje, nema ničeg više…
ožujak nakon prve trijade, nas čeka još par godina čemera, a vi o dokupu….
koliko je ono dionica ne poslujući loše izgubilo 50% vrijednosti na burzi?
znaš li ti da papir, ma koliko bio velik, ne možeš savinuti na pola više od 7 puta?
znaš li ti da dionicu, ma koliko malena bila, možeš nebrojeno puta skratiti za 50%?

zse ključ u bravu je jedini siguran čin.
ovo postaje za ovce.

hvala bogu što se odustalo od ht mostar, nekih trap dividendi, trica i kučina,
ovo će jedino održati ht koji je još najmanja klopka na zse.
[/quote]

A što da Vam kažem, Vi onda svoje dionice prodajte, ako smatrate da će HT niže ili na 100 kuna kako neki ovdje tvde, a ja ću kao i do sada, svaki mjesec malo gricnuti, koliko mi mogućnosti dopuštaju.
Da, znam da bi bilo najbolje da sam ih prodao na 230, pa sad dokupio ali nitko nije vidovit, pa ni ja.
Hoće li na 150 ili 100 kuna, vidjet ćemo.




…..zasto je direktorica otpustila 234 dionice……

A ja kad sam govorio o insajd. info. onda je bilo bla, bla…
U zadnje vrijeme ovdje redovito dobijam jedinice ali mnogi zahtjevi za prijateljstvom potvrđuju da sam bio u pravu.
[/quote]

a kakvu ti to misliš da je ona imala informaciju, ajde podijeli to sa nama, ja i dalje mislim da je vidjela novu torbicu mirjane sanader pa je odlučila da i ona mora imat takvu

[/quote]

No, s plaćom kakvu ima, sigurno joj se da zajebavati sa "shortanjem" na burzi kako bi zaradila par tisuća kuna.

New Report

Close