HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.05.2024. u 13:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,57
78.722
2,575
30,60
30,70
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.







Moja kristalna kugla kaže da ćemo danas završit s plusom.
Zapravo, pa dosta smo više padali?
I ne samo mi…
Korekcija bila, i danas će se dosta toga zazelenit.
(ovo je zapravo hipnotička sugestija – možda djeluje, nikad se nezna)

stvarno si pogodio, od sada samo tebe slušam lol
[/quote]

Hej Dinosaur!
Danas ćemo opet u plus!
[/quote]

Vjeruj mi – NEĆEMO
[thumbsup]
[/quote]

evo vidiš, čovijek je ipak pogodio. Ponovo!! to ne može biti slučajno lol
[/quote]

Zbog vaše zločestoće i nevjere u mene danas vam više neću govoriti kamo idemo (iako opet idemo u plus [cool])

Ma, čitajte samo vijesti. Dionica HT-a je najpotcjenjenija od svih ostalih a u kratkom slijedećem vremenu dolaze dobre vijesti (iPhone, ekstradividenda…) pa je i mnogi fondovi kupuju. Ono što se nažalost dešava gotovo svaki dan je da netko u zadnjih 15 sekundi trgovanja odkupi dionica za milion kuna i time poremeti normalni tijek rasta cijene drugi dan. To bi bilo neprimjetno na Wall streetu i sličnim velikim burzama ali na našoj burzi je itekako primjetno i utjecajno. To je možda čak i dozvoljeno (kaže kolega Ivan1902) ali je u svakom slučaju debelo nemoralno jer se namjerno radi (prilično uspješno) da se sruši cijena slijedeći dan.

Kolega Ivan1902
I ja vas molim da mi navedete ono pravilo o trgovanju u zadnjem trenutku sa ograničenjem od 10.000.
Hvala
[/quote]

Stvar je ovakva, neznam gdje to tocno pise ali se meni dogodilo sa sam isao poklopit neciji sitni nalog 2-3 minute prije zatvaranja trgovanja, radilo se od 8000kn i na PBZ investoru mi je nekon zadavanja naloga a prije autorizacije izbacilo tu poruku… Nisam nikakvih problema imao poslije, normalno je i namira prosla…

Potraziti cu pa cu postati ako nadem…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

do kad se mogu kpit povlastene radnicke ak moze neko rec


do kad se mogu kpit povlastene radnicke ak moze neko rec

16.06.08

najvrednije stvari u životu su besplatne


do kad se mogu kpit povlastene radnicke ak moze neko rec

Po mojim saznanjima ponedjeljak 16.06. je zadnji dan za uplatu. Po toj logici vjerojatno i zadnji dan za upis ponude.
Ne znam samo kad dionice sjedaju na račun radnika, zna netko?


do kad se mogu kpit povlastene radnicke ak moze neko rec

Uplata treba sjesti do ponedjeljka, 16.6. do 23:59



do kad se mogu kpit povlastene radnicke ak moze neko rec

Po mojim saznanjima ponedjeljak 16.06. je zadnji dan za uplatu. Po toj logici vjerojatno i zadnji dan za upis ponude.
Ne znam samo kad dionice sjedaju na račun radnika, zna netko?
[/quote]

u roku deset dana

Koliko je danas bilo "nevidljivih" milijunskih transakcija?
Nadam se da će jedna pokupiti i onih 2300 kom na 280,00 kuna.

Otišlo …
Što se ovdje dešava? U roku pola sata promet skočio 10milja i to po asku!
[thumbsup]

to je zato jer je samo oko 20% Branitelja prodalo svoje udjele i u ponedeljak ističe lock-ap [thumbsup]
i to je tek početak rasta

NEMA PREDAJE








Moja kristalna kugla kaže da ćemo danas završit s plusom.
Zapravo, pa dosta smo više padali?
I ne samo mi…
Korekcija bila, i danas će se dosta toga zazelenit.
(ovo je zapravo hipnotička sugestija – možda djeluje, nikad se nezna)

stvarno si pogodio, od sada samo tebe slušam lol
[/quote]

Hej Dinosaur!
Danas ćemo opet u plus!
[/quote]

Vjeruj mi – NEĆEMO
[thumbsup]
[/quote]

evo vidiš, čovijek je ipak pogodio. Ponovo!! to ne može biti slučajno lol
[/quote]

Zbog vaše zločestoće i nevjere u mene danas vam više neću govoriti kamo idemo (iako opet idemo u plus [cool])

Ma, čitajte samo vijesti. Dionica HT-a je najpotcjenjenija od svih ostalih a u kratkom slijedećem vremenu dolaze dobre vijesti (iPhone, ekstradividenda…) pa je i mnogi fondovi kupuju. Ono što se nažalost dešava gotovo svaki dan je da netko u zadnjih 15 sekundi trgovanja odkupi dionica za milion kuna i time poremeti normalni tijek rasta cijene drugi dan. To bi bilo neprimjetno na Wall streetu i sličnim velikim burzama ali na našoj burzi je itekako primjetno i utjecajno. To je možda čak i dozvoljeno (kaže kolega Ivan1902) ali je u svakom slučaju debelo nemoralno jer se namjerno radi (prilično uspješno) da se sruši cijena slijedeći dan.

Kolega Ivan1902
I ja vas molim da mi navedete ono pravilo o trgovanju u zadnjem trenutku sa ograničenjem od 10.000.
Hvala
[/quote]

Stvar je ovakva, neznam gdje to tocno pise ali se meni dogodilo sa sam isao poklopit neciji sitni nalog 2-3 minute prije zatvaranja trgovanja, radilo se od 8000kn i na PBZ investoru mi je nekon zadavanja naloga a prije autorizacije izbacilo tu poruku… Nisam nikakvih problema imao poslije, normalno je i namira prosla…

Potraziti cu pa cu postati ako nadem…
[/quote]

Nisam nista nasao pa sam pitao kolegu BurekSarma, evo sto mi je odgovorio:

To je tražila Hanfa. Mali nalozi koji se zadaju pred zatvaranje burze i koji bi se odmah izvršili (na nalogu je tržišna cijena) se smatraju potencijalnom manipulacijom. U stvarnosti često i jesu. Zbog toga se klijent upozorava kod zadavanja takvog naloga. Klijent svejedno može zadati nalog. Razlog upozorenja jeste da klijent bude svjestan da ga Hanfa može potencijalno optužiti za manipulaciju tržištem. Sad, kako bi to izgledalo u praksi i kakve bi posljedice po klijenta imalo ne znam ali naše je da upozorimo.

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Možda prodaje BF u dogovorenim transakcijama

a možda je nešto i procurilo…….

bit će bolje................

Dragi kolege!

Bilo mi je drago družit se s vama ovih dana.
***obrisano***
Ipak, da vas utješim, HT će rasti i u ponedjeljak.

Sretno,
Rene

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!


to je zato jer je samo oko 20% Branitelja prodalo svoje udjele …

Otkud ti ta informacija?


a možda je nešto i procurilo…….

Da, to sam i ja pomislio.

-... .-. .- -. -.- ---

što se tiče prognoze za ponedjeljak mogu reći samo da se nadam da se neće ponoviti prošli tj sad ovaj

New Report

Close