HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.05.2024. u 02:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,54
56.707
1,857
30,50
30,90
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

super24:

ja bi rekao da ovih 700 cini one koji imaju placu ISPOD prosijeka a ne prosjecnu..

Valjda će među ovih 700 biti jedan od 200 članova menadžmenta


Svako otpuštanje znači smanjenje troškova, a to je dobra vijest za dioničare zar ne ?[bye]

prirodni procesi su paralelni - moramo ih slijediti

Tko pod drugim jamu kopa,dvije sreće grabi.
A otpremnine?One su u prvoj godini.
Čisto sumnjam da će Vas većina ostaviti te dionice u nasljedstvo.

maslina je obrana![left][/left]

Ajde ljudi lakše malo s veseljem, otpuštaju se ljudi, ljudi ostaju bez posla, halo….
Zamislite da se radi o vama…
Zaradit ćemo mi na drugačiji način ne trebaju oni zbog nas nikog otpuštat.
Idemo sad par postova podrške budućim otpuštenim radnicima.

700*bruto otpremina 300000= 210 000 000 manje prihoda u 2008g.[bye]


700*bruto otpremina 300000= 210 000 000 manje prihoda u 2008g.[bye]

Ali zato osjetna dugoročna korist za HT

Dugoročno, svi smo mrtvi


Beware: ” 700*bruto otpremina 300000= 210 000 000 manje prihoda u 2008g.[bye] ” Ali zato osjetna dugoročna korist za HT

Cijeli HT svesti na jedan server!
To nam mora biti cilj.[cool]


Ajde ljudi lakše malo s veseljem, otpuštaju se ljudi, ljudi ostaju bez posla, halo…. Zamislite da se radi o vama… Zaradit ćemo mi na drugačiji način ne trebaju oni zbog nas nikog otpuštat. Idemo sad par postova podrške budućim otpuštenim radnicima.

na to su trebale misliti bivse vlade, sad je prekasno, kao i kada rasprodamo jos jednu banku, osiguranje i pokoji hotel…. sta cemo onda?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Yarman: ” Beware: ” 700*bruto otpremina 300000= 210 000 000 manje prihoda u 2008g.[bye] ” Ali zato osjetna dugoročna korist za HT ” Cijeli HT svesti na jedan server! To nam mora biti cilj.[cool]

koliko ja znam citati “oko 200 će dobiti otkaze kao tehnološki višak” a ostali se izdvajaju kao kuhari i cistacice i strazari ilti zastitari,
dakle 200 x 300 000= 60 milja bruto, nije puno a niti malo obzirom da metronet tolko ne vredi

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Mozda glupo pitanje. Kupio sam dionice HTa preko IPOa. Ako sad kupim jos dionica HTa i ostanu registrirane s brokerom i prodam ih nakon nekog vremena, hoce li to utjecati na one bonus dionice iz IPOa?

naravno, pomanjkanje povjerenje u dionicu smanjuje cijenu iste[cry]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Tko god je bio taj kome nije odgovaralo da prođemo 300 kuna, uspio je.

svima kolega svima koji su kupovali po ovim diskontnim cjenama odgovara, to je oduvjek i zauvjek tako i mislim da ako postoje burze i na drugim planetima tako nema razlike niti kod njih

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Nebi se iznenadio od današnjih novinara da objave, HT lansiran na 298 kn

dobra vijest nikog ne zanima osim ako nije predobra da pobudi zavist, pomirite se da smo jednostavno takvi, dakle nece biti

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Uprava HT-a namjerava nastaviti s otpuštanjem radnika i u ovoj godini, kada bi tu kompaniju trebalo napustiti još 700 zaposlenih, upozorio je Republički sindikat radnika Hrvatske na današnjoj konferenciji za novinare. http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=039d99ba-bcf2-4d71-96ae-384ccb28e550 Prosječna plaća u T-HT-u iznosi 6.814 kuna Bruto plaća je cca 11.000 kn puta 700 radnika puta 12 mj. =92.400.000 kn

kolega vjerujem da niste uposlenih HT -a onda bi znali da ti bokceki na odrzavanju imaju 5500-7500 bruto ilti 525-620 bodova x 9,1 kn (vrijednost boda koja je smanjana sa 9,5) dakle opet kriva pretpostavka.
u prosjeku siguran sam da bruto ne prelazi 7000 a netko ce morati odradivati i te poslove dakle njihov rad nije bacen novac vec se dobije protuvrijednost koja ce se s tada vanjskim izvodacem takoder placati.
vi sigurno radite u drzavnoj sluzbi kad vam neke elementrane stvari nisu jasne?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

New Report

Close