HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.05.2024. u 17:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,56
96.192
3,148
30,60
30,70
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Beware: ” Skoro na svim dionicama je bila slicna situacija, promet mali, malo popustanja jos manje lupanja po asku. [huh] ” Nije li to znak da su dionice u čvrstim rukama [thumbsup]

Ne bih rekao, prije ce biti kao nekakav status quo, svi cekaju rasplet.
[tongue]


Molio bih Vaš kratak odgovor na boldirano pitanje!

– možda ti tu nedostaje kalkulacija radničke dionice i po kojoj cijeni.
– to je srušilo INU,
– INA može i na 1.500kn kad su je radnici dobili na cca 1.200kn, a gdje je bila 3.400kn.
– možda ti pripomogne i razmišljanje ovoga tipa.
– po meni je HT odlična dionica, samo će trebati proći vremena dok većina to ne isprodaje.
Pozdrav !

Do sada smo uglavnom pisali o negativnom trendu i svim negativnim aspektima koji se vrte oko ove dionice (previše drhtavih, interes fondova, branitelji, radnici…), ali postoji i ona druga strana. Recimo, odluka o dividendi, kakva god da bude, i na najnižim razinama će HT dignuti. Sigurno će postojati interes da se ovu dionicu ima pred skupštinu i u momentu se okrene trend. Prije par dana sam pratio na Londonu, kupljeno je 55000 dionica po 317 u deset minuta. da se to ovdje dogodi okrene se trend u čas. Pogotovo smatram da je HT idealan fondovima u onom momentu ako tržište loše stoji, pošto svi znamo da je trenutno na niskim razinama. Oni, da bi podigli prinose ili izašli iz minusa koji se nagomilao međedom mogu za tren sve to samo s HT-om riješiti.
Normalno, zaključak je da im se realno sada ne isplati da im joker u rukavu pobjegne visoko, al ostanu li stvari kilavo il nedaj bože, krenu još nizbrdo, HT može ublažiti stvar. Smatram da će 4 mjesec ipak okrenuti ploču kako treba na ovoj dionici.

Goran8:

Molio bih Vaš kratak odgovor na boldirano pitanje!

– možda ti tu nedostaje kalkulacija radničke dionice i po kojoj cijeni.
– to je srušilo INU,
– INA može i na 1.500kn kad su je radnici dobili na cca 1.200kn, a gdje je bila 3.400kn.
– možda ti pripomogne i razmišljanje ovoga tipa.
– po meni je HT odlična dionica, samo će trebati proći vremena dok većina to ne isprodaje.
Pozdrav !

Puno, puno vremena…[yawn][yawn][yawn]

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...

Update znacajnijih promjena u top 10:

4.PBZ D.D. 3.012.174 3,68 Skrb. račun 30.01.2008
4.PBZ D.D. 2.939.018 3,59 Skrb. račun 14.02.2008 – 73156 kom

6.SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. 365.618 0,45 Skrb. račun
6.SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. 371.618 0,45 Skrb. račun + 6000 kom

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


Update znacajnijih promjena u top 10:

4.PBZ D.D. 3.012.174 3,68 Skrb. račun 30.01.2008
4.PBZ D.D. 2.939.018 3,59 Skrb. račun 14.02.2008 – 73156 kom

6.SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. 365.618 0,45 Skrb. račun
6.SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. 371.618 0,45 Skrb. račun + 6000 kom


tko stoji iza tog skrbničkog u PBZ-u?

Svi smo ovdje ja se nadam vise-manje dionicari HT osim par ljudi koji se samo hvale kako su oni znali da ce HT doci na ovako niske grane i kako su oni prodali po 395 kn, ali to nije bitno sad… Nego zanima me, Vi svi kao dionicari (tu je i moja malenkost), sto mislite o akvizicijama HT prema regiji, a mozda i sire, jeste li za ili protiv? Mozda imate primjer neke dobre akvizicije, npr. srpski ili crnogorski telekomi ili slicno?!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Svi smo ovdje ja se nadam vise-manje dionicari HT osim par ljudi koji se samo hvale kako su oni znali da ce HT doci na ovako niske grane i kako su oni prodali po 395 kn, ali to nije bitno sad… Nego zanima me, Vi svi kao dionicari (tu je i moja malenkost), sto mislite o akvizicijama HT prema regiji, a mozda i sire, jeste li za ili protiv? Mozda imate primjer neke dobre akvizicije, npr. srpski ili crnogorski telekomi ili slicno?!
kolega biti ce skupstina dionicara pa vi u prve redove blok u ruke i tuci po upravi…
nego kakve to ima veze sto vi ocekujete i prizeljkujete, da preuzme Vodatel cena nebi isla gore jer ce neko uvek dati ispod…
valjda ve rat na kosovu koji se vodi ima utjecaja

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


pick: ” Beware: ” Skoro na svim dionicama je bila slicna situacija, promet mali, malo popustanja jos manje lupanja po asku. [huh] ” Nije li to znak da su dionice u čvrstim rukama [thumbsup] ” Ne bih rekao, prije ce biti kao nekakav status quo, svi cekaju rasplet. [tongue]

Rat na kosovu moze povecati broj medunarodnih poziva, sumljam da ce granata pogodit kakvu antenu ili ostetiti dtk, ali riskantna smo zemlja to se vidi po velikim nalozima na kupnji

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Današnja manja likvidnost od prosječne možda govori slijedeće: 1. mali ulagači koji su mislili prodavati to su već učinili(prošli su novogodišnji praznici a i skijanje je za nama) 2. u dionici ostaju oni koji će čekati dividentu o kojoj se sve više govori 3. u dionici ostaju i oni koji su spremni čekati nagradne dionice današnji promet koji govori da pri ovoj cijeni od 295 sve je manje onih koji su spremni prodavati, to zanači da će cijena drastično gore ili dolje da bi se povećala likvidnost. Budući da je dolje prema 265 vrlo opasno jer bi se javili dodatni problemi, nabrojit ću samo neke: – pali bi certifikati na 275kn – a radnici bi tražili dodatne povlaštene uvjete jer bi u tom slučaju vrlo jeftino mogli kupovati na burzi Mišljenja sam da će HT pomalo krenuti u pozitivan teritorij. jer nisam čuo niti jednog analitičara koji kaže da je pri ovoj cijeni HT precjenjen.

da i mislim da je nominala 100 cist ok, ako od dividende uberes barem 30 % nebi bilo lose, jer ima koja dionica u hr na realnoj cijeni?
mozda jamnica na 150k a on slucajno na prodaji

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

izgleda da nam je belje palo ispod HT -a strasno a firma je u todex-u ej ljudi pa to vredi

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Gledam malo promjene u top10 u zadnjih tjedan dana…

4. PBZ skrb. -42241 kom
5. HPB skrb. -659 kom
6. SG/AZ OMF +6000 kom
8. PBZ skrb. -5033 kom

Znamo li tko se nalazi iza ovog pbzovog skrbničkog na 4. mjestu?


. da i mislim da je nominala 100 cist ok, ako od dividende uberes barem 30 % nebi bilo lose, jer ima koja dionica u hr na realnoj cijeni? mozda jamnica na 150k a on slucajno na prodaji ”

Ne razumijem što želite reći ovo sa 100kn i 30% dividente.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


LookaBorna: ” . da i mislim da je nominala 100 cist ok, ako od dividende uberes barem 30 % nebi bilo lose, jer ima koja dionica u hr na realnoj cijeni? mozda jamnica na 150k a on slucajno na prodaji ” ” Ne razumijem što želite reći ovo sa 100kn i 30% dividente.

To je Lookin cinizam na realne cijene na nasem trzistu.
[lol]

evo malo usporedbe s telekomima u okruženju…

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close