Našli stan i platili kaparu od 30.000 eura, ali još ne znaju hoće li ove godine biti subvencioniranih kredita

Naslovnica Forum Komentari članaka Našli stan i platili kaparu od 30.000 eura, ali još ne znaju hoće li ove godine biti subvencioniranih kredita

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Dali 30000 EURa kapare i njima treba subvencija države… Pod hitno treba redizajnirati taj model financiranja da si penthause ne uzimaju djeca bogataša i k tome ih sirotinja sufinancira od onoga što im država otme. Legaliziran kriminal.

mlijeko, 19.08.2020. u 10:35

Dali 30000 EURa kapare i njima treba subvencija države… Pod hitno treba redizajnirati taj model financiranja da si penthause ne uzimaju djeca bogataša i k tome ih sirotinja sufinancira od onoga što im država otme. Legaliziran kriminal.

šta da rade kad čobani traže 20% kapare u Zagrebu. Ja sam morao dići kratkoročni gotovinski kredit da platim kaparu jer mi je uletila nekrentnina koju sam baš htio. Brzo se sve rasproda pa sam brže-bolje u banku po kredit da imam za kaparu. Srećom pa sam trebao samo 10%, inače bi bilo čupavo.

mlijeko, 19.08.2020. u 10:35

Dali 30000 EURa kapare i njima treba subvencija države… Pod hitno treba redizajnirati taj model financiranja da si penthause ne uzimaju djeca bogataša i k tome ih sirotinja sufinancira od onoga što im država otme. Legaliziran kriminal.

Pa naravno, sve skupa je organizirana pljačka i pogodovanje interesnim skupinama od samog početka. Bilo je odmah jasno što će biti s cijenama nekretnina, istog trena kada su objavili da kreću s tim socijalističkim mjerama. Socijalizam za bogate i interesne skupine. Od banaka, građevinara, posrednika, prodavača. A oni kojima su te mjere zapravo bile namijenjene, a to su oni koji sigurno nemaju 30.000 EUR-a za kaparu i sl., ti sada umjesto 1.200 EURA po m2 plaćaju isti kvadrat u Zg 2.500+ EUR-a sve zahvaljujući državnom intervencionizmu i subvencijama. Naravno svi ostali koji to gledaju sa “strane”, oni u konačnici još i podmiruju račun na ovaj ili onaj način…

New Report

Close