ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 12:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
203,62
59.252
291
203,00
205,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


pa nije to malo, kako drugi dijele, ovo nije loše

6% je famozno… naravno ništa od rasta za tih 70 kn… samo u rvackoj.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Prihodi Ericssona NT skočili gotovo 14 posto, porasla i neto dobit

mislim da trenutna cijena opravdava dividendu, a rezultati mogu dici ju jos 50-tak kn navise.Problem ERNT-a je da nema stabilno dizanje profitabilnosti vec su to veliki skokovi plus i minus. Ako dodje do 1050 i nize dokupit cu jos…za sada ostajem na poziciji…

ERICSSON NIKOLA TESLA d.d. – poziv na Glavnu skupštinu

Je li moguće da mahom jedno te isti “lik” već godinu i par mjeseci istovaruje svojih 15.000 dionica i predstavlja nepremostivu barijeru za rast vrijednosti? Pratim redovito što se događa i sve izgleda kao da se doslovno pet ljudi nateže oko ERNT. Početkom mjeseca malo potegnu mirovinci i onda vakuum do sljedećeg mjeseca, kada ovaj iz prve rečenice raspali po bidu. U dionici sam već godinama i briga me za 20% gore dolje. Ovo je više retorički komentar stanja na dionici/burzi općenito nego žalopojka za rastom. Još kad se sjetim JOPPD obrasca..ne razumijem zašto to SKDD i porezna međusobno ne riješe da se bar nešto od 12% + prirez vrati rijetkim Robinsonima na ovoj prčvarnici od burze. Eto, toliko do daljnjeg. 🙂


. Još kad se sjetim JOPPD obrasca..ne razumijem zašto to SKDD i porezna međusobno ne riješe da se bar nešto od 12% + prirez vrati rijetkim Robinsonima na ovoj prčvarnici od burze. Eto, toliko do daljnjeg. 🙂

Isprike ako sam nešto krivo shvatio. Pa ako se “bude u dionici godinama” (tj dvije i više godine), nikakav obrazac nije potreban i nikakav se porez ne obračunava prilikom prodaje iste.?

Rekao sam da je retorički. Ne govorim o sebi nego općenito o uređenosti odnosa i “lakoći” trgovanja. Npr. čak i da prodaš dionice nakon 5 min. i uz gubitak, moraš ispunjavati joppd. Doduše sad više ne tjedan dva po transakciji nego prilikom godišnje prijave. Čemu toliki klipovi i kome je to u interesu? I imaju li takva pitanja uopće smisla u HR…

bumblebee:ja san i prošle godine i pretrpošle godine ima sitni gibitak na kraju godine i nisam ispunja jppd obrazac jer su u poreznoj rekli svaki gubitak il dobitak manji od 112 kn nema obveze ispunjat joppd…


Rekao sam da je retorički. Ne govorim o sebi nego općenito o uređenosti odnosa i "lakoći" trgovanja. Npr. čak i da prodaš dionice nakon 5 min. i uz gubitak, moraš ispunjavati joppd. Doduše sad više ne tjedan dva po transakciji nego prilikom godišnje prijave. Čemu toliki klipovi i kome je to u interesu? I imaju li takva pitanja uopće smisla u HR…

Kolega, moguće je da Vi ne razumijete kako razmišlja birokracija.


Je li moguće da mahom jedno te isti "lik" već godinu i par mjeseci istovaruje svojih 15.000 dionica i predstavlja nepremostivu barijeru za rast vrijednosti? Pratim redovito što se događa i sve izgleda kao da se doslovno pet ljudi nateže oko ERNT. Početkom mjeseca malo potegnu mirovinci i onda vakuum do sljedećeg mjeseca, kada ovaj iz prve rečenice raspali po bidu. U dionici sam već godinama i briga me za 20% gore dolje. Ovo je više retorički komentar stanja na dionici/burzi općenito nego žalopojka za rastom. Još kad se sjetim JOPPD obrasca..ne razumijem zašto to SKDD i porezna međusobno ne riješe da se bar nešto od 12% + prirez vrati rijetkim Robinsonima na ovoj prčvarnici od burze. Eto, toliko do daljnjeg. 🙂

Koliko taj lik jos ima dionica? Moglo bi to potrajati.

Prometno danas. I napokon fini porast cijene, napokon vrednovanje nase najvece IT firme kako i treba


Prometno danas. I napokon fini porast cijene, napokon vrednovanje nase najvece IT firme kako i treba

svaka čast na rastu, poraslo je gotovo 2x od iznosa dividende


Prometno danas. I napokon fini porast cijene, napokon vrednovanje nase najvece IT firme kako i treba

Upitni razlozi porasta cijene.
Na globalnoj razini se raspravlja negativno o 5G tehnologiji ,a Ericsson je većinu jaja stavio u tu košaru.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Ericsson je većinu jaja stavio u tu košaru.

– gospon Crumarix, a gdje ste vi stavili većinu vaših jaja ???

– I love this game.
Pozdrav !

u sta ERNT trlja ruke….bit ce u 5g mrezi love..

https://www.index.hr/vijesti/clanak/uz-google-s-huaweijem-prekidaju-suradnju-i-vodeci-svjetski-proizvodjaci-cipova/2086775.aspx

New Report

Close