ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.05.2024. u 05:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
203,00
69.223
341
203,00
204,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ako vise ne radi poveznica na site, screenshots u privitku.

Ako vise ne radi poveznica na site, screenshots u privitku.

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

Sve istina 100%..žalosno

Već sam pisao da bi bilo zanimljivo znati a u pravnoj bi državi već bilo provjereno tko je kupio najviše dionica za bagatelu kad fondovi ovako rasipaju tuđe novce i u kakvoj je vezi sa nalogodavci a takvih  rasprodaja

Materijalni troškovi su rapidno smanjeni,troškovi osoblja bit će manji za 20 milja,prema 1Q ernt bi trebao imati dobit ove godine najmanje 20 milja eura..15 eura po dionici,tako da je vrlo vjerovatno da će i iduće godine dividenda biti 10 eur po dionici..67% od dobiti što je u skladu sa politikom izdavanja dividende..mene čudi zašto ovdje šveđani ne počmu kupovati dionice i povećavati udio u vlasništvu…

Bakić je potpuno u pravu..očito da hanfa ne radi svoj posao kako treba..a ovi prodaju dionice i neko to skuplja jeftino..zato ti manageri imaju po 5 nekretnina na moru..to je ozbiljan kriminal o kojem niko ne govori..tek je Bakic sada progovorio o tome..ma dobro arnt stvarno nema dobre fundamente ..ali ernt..e to je vec priča za sebe..erste prodao 20 000 dionica..niko ne zna kome..sve rasprsili po privatnim racunima..

Ova dionica garantira dividendni prinos u godinu i 2 mjeseca od najmanje 12%..di to ima?i oni prodaju😅

Prodaje do 203 eur..ne ide ispod tog iznosa

alt666, 29.04.2024. u 14:55

Ova dionica garantira dividendni prinos u godinu i 2 mjeseca od najmanje 12%..di to ima?i oni prodaju😅

Oa kodt je meni u sličnom razdoblju doni 340%

Ja nisam htio kupovat kodt jer je bio p/e 60..al eto,i čuda se događaju,ovdje da nije bilo izlazaka erstea i sada pbz co mirovinaca bila bi cijena cca 250 eur,al eto zatukli su dionicu bezee,al šta ćeš,ko jači taj tabači..nije lako zaradit novac na burzi…

Jesam li ja u krivu kad mislim da je Ernt podcijenjena dionica i da valja se možda i jače pozicionirati u nju?

alt666, 04.05.2024. u 08:47

Ja nisam htio kupovat kodt jer je bio p/e 60..al eto,i čuda se događaju,ovdje da nije bilo izlazaka erstea i sada pbz co mirovinaca bila bi cijena cca 250 eur,al eto zatukli su dionicu bezee,al šta ćeš,ko jači taj tabači..nije lako zaradit novac na burzi…

Pa izaći će oni koji misle i onda će biti kraj masakru cijene.

Na nijednoj burzi na svijetu nema to da firma objavi vrlo solidne rezultate i dividendu+IZVANREDNU DIVIDENDU I DA DIONICA PADA..i da mirovinci drže obveznice sa 2% prinosa a da prodaju dionicu koja donosi najmanje 5% godišnje,očito se tu radi o kriminalu fond managera mirovinaca…a to što smo takva država kakva jesmo,to je već nešto drugo..kakva država takva i burza..

alt666, 05.05.2024. u 16:39

Na nijednoj burzi na svijetu nema to da firma objavi vrlo solidne rezultate i dividendu+IZVANREDNU DIVIDENDU I DA DIONICA PADA..i da mirovinci drže obveznice sa 2% prinosa a da prodaju dionicu koja donosi najmanje 5% godišnje,očito se tu radi o kriminalu fond managera mirovinaca…a to što smo takva država kakva jesmo,to je već nešto drugo..kakva država takva i burza..

Da, žalosno što kod nas toliko kriminala a institucije toliko korumpirane da ama baš nitko za ništa ne odgovara. No, kakav narod takva država. Nisu nam vanzemaljci krivi…. 🙁

New Report

Close