ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 16:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
203,34
112.042
551
202,00
204,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kako cijena stabilno raste mislim da bi divka mogla biti bliže troznamenkastoj brojci!!!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

eto dobre ponude
1075 dionica po 10 kn

komentara nikakvih,
a ide lagano gore,
očekivanja ??????

Očekuje se dobra dividenda, ugovorenih poslova vise nego prosle godine, ocekuje se i dobar FI .


Očekuje se dobra dividenda, ugovorenih poslova vise nego prosle godine, ocekuje se i dobar FI .
Očito je divka već procurila (za odabrane) i bi t će sigurno iznad 100kn.Sad možemo samo čeifit jer nadokupljivali smo okolo hiljadarke..povijest se ponavlja.Kod Ere je to lakoća zarađivanja..

Koje su to igre bez granice,kupac se naglo povlači(1130) i nakon toga se prodaje po 1085..a mi možemo samo nagađati šta se događa..na trenutak sam zaboravio da je to zagreburza i da je to Hrvatska..


Koje su to igre bez granice,kupac se naglo povlači(1130) i nakon toga se prodaje po 1085..a mi možemo samo nagađati šta se događa..na trenutak sam zaboravio da je to zagreburza i da je to Hrvatska..

navuče kupce visoko gore pa se istrese po njima?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ok, ali nije raslo na tako malim prometima, tak da ne znam.

Meni više liči na to da je človek moral hitno nekam otić (a možda su ga i otpeljali )..prvo se povukel sa kupnje a onda prodal ono kaj je imal..i sad bonaca,bonaca…prijem ? No istina je voda duboka ..ali simptomatićno je da je prodaja ostala na istim pozicijama..

Jučer se u jednoj TV emisiji vodila i rasprava oko 5G infrastrukture, gdje je naglašeno da je uz Huawei, koji trenutno nije na dobrom glasu glavni konkurent upravo Ericsson te je ovo velika prilika da se iskoristi situacija na tržištu za ugovaranje novih unosnih poslova. A isto najavljuju i u kompaniji
Vaš link …

huawei ruši ericsson,i neka ga ruši,ovi sus amo izvlačili lovu iz hrvatske,a kinezi ipak nude široki spektar mogućnosti,na obostrano iskustvo..


huawei ruši ericsson,i neka ga ruši,ovi sus amo izvlačili lovu iz hrvatske,a kinezi ipak nude široki spektar mogućnosti,na obostrano iskustvo..

Ericsson zapošljava 3000 ljudi u Hrvatskoj, a Huawei 20-30….
Imate vi pravo, treba srušiti Ericsson i podržati kompaniju koja ostvaruje proboj na tržištu dampinškim cijenama i sufinancirana je od strane kineske države…

Lagano padamo, a približava se objava dividende.
Možda i ne bude tako izdašna kako smo očekivali nakon objave rezultata za 2018.
Insajderi već sigurno znaju.
A možda se i iznenadimo (pozitivno).

Možda dividenda nije veća od prošle godine pa insajderi prodaju?

Ne znam, ja mislim da nema razloga da divka ne bude 100kn.

New Report

Close