ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 14.05.2024. u 00:06
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
203,18
125.766
619
203,00
205,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

što hanfa radi kad netko može tako kupiti i to po ovoj cijeni.to su kriminalne radnje.i ja bih htio kupiti toliko komada-744 po 1412 kuna no nikako to ne uspjevam.ako netko želi prodati po takvoj cijeni neka mi se hitno javi.uzimam 1200 komada.

upravo tako za jednu skupinu ljudi(investitora)vrijede jedna pravila a za drugu druga.Zadnja tri sata nije se prodala nijedna dionica jer nitko nije htio prodati ispod 1425 i onda se registrira 744 po 1412.Par minuta prije te transakcije netko je platio 1422 ocito nemajuci pojma da se negdje ispod tezge dijeli po 1412.Pa ne znam platformac mozda to ide preko nekog oglasa, dobar ti je ovaj pokusaj, mozda i preko foruma????????[emo_palacg]

@aussie
Kolega nije to ništa nezakonito već ti nisi vidio da je na par sekundi svjetlio nalog prodaje i odmah je bio poklopljen. To ti se tako radi kad želiš frendu prodati dionice. Isto ti je bilo i jučer na Korfu itd. Zar i ti nebi tako postupio.


@aussie
Kolega nije to ništa nezakonito već ti nisi vidio da je na par sekundi svjetlio nalog prodaje i odmah je bio poklopljen. To ti se tako radi kad želiš frendu prodati dionice. Isto ti je bilo i jučer na Korfu itd. Zar i ti nebi tako postupio.
ja sam pomno pratio monitor i nije bilo objave na kupnju ili prodaju od par sekundi moglo se samo raditi o nanosekundama tj.o necemu sto prosjecnom ljudskom oku nije uhvatljivo.Ako je netko moj prijatelj ja smatram da bi trebao dati nesto visu cijenu od one trenutno na prodaji(toliko o prijateljstvu).Medjutim dragi moj harpija pod okriljem prijateljstva se i desava sve ovo u lijepoj nasoj(korupcija, kriminal itd…)a ovdje se radi upravo o tome tj. o pokusaju manipuliranja cijenom dionice a na stetu svih onih koji su vlasnici te dionice ili potencijalni kupci.I na kraju da ti odgovorim na pitanje, definitivno ne bih tako postupio.Posteno sam dionice kupio, moj je nalog bio i vise nego vidljiv (ne govorim u nanosekundama)a tako ce biti i kod prodaje.Sve drugo bi bilo ne samo nemoralno nego i protuzakonito.[emo_palacg]

@aussie
Nisam mislio ništa loše a i sam bi tako frendu napravio. Gledam ja to danima i često uhvatim tu sekundu dvije i najednom cap ! Nekad to traje zaista kratko kako i sam kažeš. Osobno mislim da to nije protuzakonito s time da ću ti priznati da i mene bome dobro naljuti. Vrag bi ga znao na ovoj našoj burzi što je ok a što nije [emo_smijesak]

cini se da je zanimanje za dionicu veliko ali nitko ne grize

počinje se gristi ali nikako da malo spuste cijenu.izgleda da će prije otići gore nego dole.


počinje se gristi ali nikako da malo spuste cijenu.izgleda da će prije otići gore nego dole.

Spustit ce se cijena ako dividenda bude mala.
I to dosta.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

Spustit ce se cijena ako dividenda bude mala.
I to dosta.

Zakasnio s kupnjom pa drukas na pad, ha? I na adpl i ovdje…



počinje se gristi ali nikako da malo spuste cijenu.izgleda da će prije otići gore nego dole.

Spustit ce se cijena ako dividenda bude mala.
I to dosta.
[/quote]da,da sad nam je netko ovdje otkrio toplu vodu, apsolutno stoji da ce cijena pasti ako dividenda bude mala medjutim ono sto je upitno jeste koja je vjerojatnost takvog dogadjaja nakon izvjestaja za prvih devet mjeseci koji obaraju sve rekorde po pitanju prihoda i dobiti, to bi bilo kao da netko dok kisa pada i imamo poplavu kaze “joj ako dodje susa sve ce nam usjeve sprziti” sto je istinita tvrdnja koja je malo vjerovatna[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa]

pitanje je da li će cijena padati i nakon isteka prava na dividendu,s obzirom na skori ulazak u EU[emo_smijesak]



počinje se gristi ali nikako da malo spuste cijenu.izgleda da će prije otići gore nego dole.

Spustit ce se cijena ako dividenda bude mala.
I to dosta.
[/quote]

uzimajući u obzir izvanrednu poslovnu godinu u ERI lokalno i ne baš tako dobru u ERI globalno, sa velikom vjerojatnošću dividenda će biti preko 200 kuna po dionici. Meni dosta[emo_cool]


pitanje je da li će cijena padati i nakon isteka prava na dividendu,s obzirom na skori ulazak u EU[emo_smijesak]

a ti misliš da u EU dionice ne padaju nakon dividende??? [emo_smijeh]
ovdje se očekuje dividenda u rangu 170-200 kn, sve manje od toga uzrokovat će jaki pad cijene!

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

kupovina nešto slabo ide.valjda se čeka izvješće,no tad će već biti kasno jer će onda dosta skočiti.

sve u svoje vrijeme @platformac, postoji vrijeme sjetve i vrijeme zetve, u jedno sam siguran, zetva nije daleko[emo_palacg]i bit ce iznadprosjecno dobra[emo_novac].Ako to znam ja a znas i ti onda mozemo pretpostaviti da znaju svi a ako znaju svi mislis da su veslo sisali da cekaju objavu dividende???Veliki skok je neizbjezan i to uskoro!Dali ce to biti sutra ili iduci tjedan?Ako si unutra to su slatke muke[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa][emo_novac][emo_palacg]
[/quote]skok o kome sam pricao izgleda se upravo desava[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa][emo_namigusa][emo_smijesak][emo_namigusa][emo_novac][emo_palacg][emo_palacg]

Sve brane su popustile[emo_smijesak]

New Report

Close