ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 14.05.2024. u 00:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
203,18
125.766
619
203,00
205,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

aussie belje je odradilo već 5% [emo_namigusa]

hvala na informaciji kanabis ali nisam u toj dionici, pogledao sam malo i rekao bih da down trend jos uvijek nije prekinut, sto se mene tice preklizav teren [emo_vrtimise]doduse tu vazi i ona stara tko ne riskira ne profitira, sretno[emo_palacg]

IMAMO lijepo otvaranje uz blagi porast cijene dionice upravo ono sto je doktor prepisao, cini se da je barijera prema gore ako ne probijena ono debelo naceta sto ce omoguciti daljnji porast cijene ove dionice[emo_smijeh][emo_palacg]

ajme užas….http://www.business.hr/kompanije/otpis-ulaganja-ericssonu-uzima-8-milijardi-kruna


ajme užas….http://www.business.hr/kompanije/otpis-ulaganja-ericssonu-uzima-8-milijardi-kruna

totalno nepovezano ali malo sam zbunjen jer meni ta vijest djeluje UZASNO DOBRO, naime majka moze povuci od kceri extrA CASH kroz uvecanu DIVIDENDU sve bolja vijest od bolje puno hvala hahaha[emo_smijeh][emo_novac][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

ne bi se baš složio,ali luda vremena pa me ništa nebi iznenadilo….ako je dobra vijest onda jurišamo na 1350, ako ne 1180

Kraj je godine, rezultati se lagano već naziru pa se shodno tome i lagano formira cijena.

i na to dodati potencijalnu dividendu (150-200 hrk) ?

ero jos uvijek predstavlja povoljnu kupnju jer omogucuje gotovo sigurnu zaradu od 10% u sljedecih mjesec dana zato sam malo zbunjen ovim zastojem oko 347.Realna cijena bi se trebala kretati oko 1510-1540 krajem sijecnja[emo_palacg]

Mislim da bi do 14.02. mogli na 1600 tako da mogu izaći svi oni koji su onda izgubili i ušli…. a onda pad za vrijednost dividende……


Mislim da bi do 14.02. mogli na 1600 tako da mogu izaći svi oni koji su onda izgubili i ušli…. a onda pad za vrijednost dividende……

a fondovi su valjda budale koje će napumpati cijenu na 1600 kn da se ti i slični iskrcate po njima?!? [emo_palacd]

1600 kunica nije nikakav problem za dionicu koja isplacuje 200 kunica dividende iako se znacajan otpor moze ocekivati oko 1500[emo_palacg]

nije baš najpametnije vrijeme za prodaju sad.Treba pričekati EU pa tek onda prodavati.Ovo je sad prodaja daleko ispod cijene koliko vrijede.

dali jos uvijek ima onih koji sumnjaju u kom smjeru ide ova dionica?[emo_dolar]

Sijećam se samo osmog mjeseca ove godine kada su mi se svi na ovom forumu smijali kada sam spominjao ove vrijednosti on 1350 i rekao da ulaskom u eu idemo na 1600…po halerovoj metodi ova dionica vrijedi minimalno 2000kn, a fondovi jesu budaletine sa fakultetima koji im od prakse nedaju ništa pa nam vode svijet financija na ovako briljantan način kolega…svi su oni prestrašeni i neznaju što rade

New Report

Close