ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 14.05.2024. u 03:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
203,18
125.766
619
203,00
205,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

PD
Švedski div ERicsson dijeli 1550 otkaza..

[emo_ooooo]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


PD
Švedski div ERicsson dijeli 1550 otkaza..

Manje para u Švedskoj = veća dividenda ET[emo_namigusa]

HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. (14036333877)/RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND (53009692506) 123.444 9,27 Skrb. +958

Čeka nas gadan pad, brzo će svi shvatiti, da će izvješća u 2013 biti daleko od ovogodišnjih brojeva i stvari će se vratiti u normalu, odnosno na vrijednosti oko 1100kn. Izađite dok je vrijeme na ovim vrijednostima jer će poznati analitičari prije kraja ove godine, vratiti svoje preporuke na stare vrijednosti jer ovakvih poslova u idućoj neće biti….nemojte čekati da vam ne bude žao….

HAHABA-PRODAO SI SVOJE PO 1280 PA SAD ŽELIŠ KUPITI PO 1100.PROZIRAN SI KO STAKLO.PUSTI LJUDE DA SAMI ODLUĆE ŠTO ĆE I KAKO.

@hahaba
Ako će na ERI biti gadan pad kako ti kažeš onda će 80% firmi sa ZSE nestati a ostalima vrijednost pasti do 80%…..eh niste ni vi drukeri bili kao nekad,sigurno vas slabo plaćaju

Promet odličan uz rast cjene,manje više ovako je uvjek prije objave dobrih vjesti…još kad bi ekipa sa Belja,Ingre i ostalih perjanica svratila malo sa drukom gdje bi nam bio kraj….

Ovaj jesi siguran da ti je to želja?

Ja volim ispunjavati želje.

[emo_smijesak]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

@Hasenfefer

neka vas ipak tamo[emo_smijeh]


Čeka nas gadan pad, brzo će svi shvatiti, da će izvješća u 2013 biti daleko od ovogodišnjih brojeva i stvari će se vratiti u normalu, odnosno na vrijednosti oko 1100kn. Izađite dok je vrijeme na ovim vrijednostima jer će poznati analitičari prije kraja ove godine, vratiti svoje preporuke na stare vrijednosti jer ovakvih poslova u idućoj neće biti….nemojte čekati da vam ne bude žao….

Stvarno gadan pad sa 1275 na 1100, što bi rekli oni s DLKV….dividenda po rba i erste ove godine od 150-200 kn, dogodine 100, pa i ljeto iza toga 100..ma neka samo pada ili raste, meni je svejedno!
Pa na ernt i kad je normalno je jako dobro!
Imam ove dionice…imati ću ove dionice… svatko neka za sebe odlučuje sam…potrebe su različite…želje su različite…želje za rizikom su različite….

Možda i padne na 1100 ali poslije ispate dividende [emo_smijeh]

Čeka nas gadan pad, brzo će svi shvatiti, da će izvješća u 2013 biti daleko od ovogodišnjih brojeva i stvari će se vratiti u normalu, odnosno na vrijednosti oko 1100kn. Izađite dok je vrijeme na ovim vrijednostima jer će poznati analitičari prije kraja ove godine, vratiti svoje preporuke na stare vrijednosti jer ovakvih poslova u idućoj neće biti….nemojte čekati da vam ne bude žao….

Krenulo je ono o čemu sam pričao, spašavaj glavu tko može, azija, europa, america, sve se crveni, iduća dva tjedna vraćamo se u realnost….


Krenulo je ono o čemu sam pričao, spašavaj glavu tko može, azija, europa, america, sve se crveni, iduća dva tjedna vraćamo se u realnost….

Hajde spašavajte glavu možda u tom spašavanju i mene netko poklopi.


moli vas ne nasjedajte na ove vrijednosti od 1260, 1270 kn po dionici, prije mjesec dana sam pisao o 1300 i dosta kolega sa ovog foruma mi se smijalo,ali evo i to smo doživijeli, i dalje ostajem kod onog da se ne prodaje ispod 1350 a to nas čeka brzo, nažalost uvijek ima onih kojima hitno treba novac pa ide to i po 1270 itd…. ali još malo strpljenja, pa kada krene dividenda 250, i još jedan veliki posao lth mreže, tu smo na oko 1450,1500. ne nasjedajte na spuštanje cijene sa prometom malo boljim od bljeg restorana uz more. Dajte molim vas ingra objavi poslić od 20mil. kn pa skoči 30% a ovdije govorimo o nečemu što neke tvrtke ne zarade u idućih pet godina i vrijednost tone. jako prozirno. Namještavaju se pozicije i ulaze polako veliki igrači koji će do objave dividende zaraditi barem 40% na ovoj dionici ove godine, zato strpljenja i sve će se posložiti. ipak vam to govori netko tko je konstantno ocijenjen najlošije od ovog foruma a kome se stalno realiziraju prognoze po kojima svi pljuju 🙂

Priče se mijenjaju kako se krate/povećavaju pozicije.

Kažete, pravi ste dugoročni igrač[emo_palacg]

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

sve gore navedeno stoji do ulaska u EU iduće godine, ali pričam o tome da nam u iduća tri mjeseca sljedi val od 40%, jer toliko će još potonuti cijena na današnju iz razloga što je brzo nova godina i vip klijenti banaka moraju u kratkom vremenu zaraditi za novogodišnje poklone, o tome pričam, i to ćemo sve proći, jer tako je svake godine, stoga želim samo kome je puno čekati još pola godine, da izađe sada jer ove vrijednosti nećemo vidijeti sigurno još koji mjesec odnosno do 14.02.2013. sretno svima, a ja i dalje jašem na valovima naše dobre stare prozirne burze, i našiv krasnih privatnih brokera koje bi i dijete sa srednjom ekonomskom pročitalo……

New Report

Close