ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.04.2024. u 14:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
203,15
92.433
455
202,00
204,00
-0,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


kolega viljam,

kupnja se orkestrirano povukla do trenutka u kojem će se isto tako orkestrirano vratiti.

Još malo da ćape između ovog trenutka i onog u kojim ćemo svi čuti zvono.


ALI NEMA BAŠ NI PRODAJE I PRODAJA SE POVUKLA I ČEKA OBJAVU



kolega viljam,

kupnja se orkestrirano povukla do trenutka u kojem će se isto tako orkestrirano vratiti.

Još malo da ćape između ovog trenutka i onog u kojim ćemo svi čuti zvono.


ALI NEMA BAŠ NI PRODAJE I PRODAJA SE POVUKLA I ČEKA OBJAVU
[/quote]

490 komada @ 1.210,00

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

netko se baš želi riješit 490 kom odjednom kao da nema sutra

Dečki ! Nek vas ne sekira ovaj sa 490 kom,jer mi se čini da je on običan splašitelj i tera male ribice u mrežu ovom đekiju na bidu,koji ima skriven nalog (1200,03) i uspel je od 13.10-13 55 skupit 55komada a vidljiva količina mu je 5-6-8 kom.Igra je prozirna(mužnja ovčica)ali uvjek daje rezultate.Naravno,možda griješim u vezi ovog sa 490(možda žena naručila nekaj s placa ) ali ovaj sa bida je čisti sisavac,sad je videl da mu dobro ide pak je spustil letvicu na 1190,01.Srdelice čuvajte se !

kako bilo, počele su ribice grickati ovoga na 1210….još mu je od 500 komada ostalo 356…možda i to ode do kraja dana jer podatak o dividendi je jako blizu

Dali se zna točan datum objave dividende ?


Dali se zna točan datum objave dividende ?

šuška se o idućem ponedjeljku, službeno nisam ništa vidio

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti!



Dali se zna točan datum objave dividende ?

šuška se o idućem ponedjeljku, službeno nisam ništa vidio
[/quote]
Ja sam načuo petak, ali osjetit ćemo mi to već sutra ,prekosutra !!! poz…

Pa ljudi se drže reda ! Prošle godine je dividenda predložena 21.2. nešto prije 11h(več sam to napiso u prošloj porukici).Znači moglo bi biti pon-utorak,još samo nek ponove i cifru i eto nas ko i prošle godine u zelenoj blokadici..

Se je to lepo i se bu pet,samo mi se nesviđa dosta gužvice na ASK-u,nadam se da nemaju insajderske informacije.Prošle godine sam na Dalekovodu iskočio van tri sata prije objave god.izvješča, bio je to bingo iako sam izašo sa -2 %.No ,ove firme se nemogu uspoređivati,zato se nadam nekoj solidnoj zaradici./prosjek mi je 1112,00/. Pozdrav svima dobronamjernima !!


Se je to lepo i se bu pet,samo mi se nesviđa dosta gužvice na ASK-u,nadam se da nemaju insajderske informacije.Prošle godine sam na Dalekovodu iskočio van tri sata prije objave god.izvješča, bio je to bingo iako sam izašo sa -2 %.No ,ove firme se nemogu uspoređivati,zato se nadam nekoj solidnoj zaradici./prosjek mi je 1112,00/. Pozdrav svima dobronamjernima !!

To što je gužva na ASK-u jako je poznata igra stvaranja krivog dojma!!!


Se je to lepo i se bu pet,samo mi se nesviđa dosta gužvice na ASK-u,nadam se da nemaju insajderske informacije.Prošle godine sam na Dalekovodu iskočio van tri sata prije objave god.izvješča, bio je to bingo iako sam izašo sa -2 %.No ,ove firme se nemogu uspoređivati,zato se nadam nekoj solidnoj zaradici./prosjek mi je 1112,00/. Pozdrav svima dobronamjernima !!

nema nekog pritiska na prodaji, to su više- manje mali igrači koji skaču iz dionice u dionicu. danas su prodavali ERNT da preskoče u HT, a za dan-dva će biti obrnuto [wink]

Godišnje izvješče ERNT je u ponedjeljak, 21. veljače. U skladu s dosadašnjom praksom objavom godišnjeg izvješća je i predložena dividenda, pa nema razloga da ne buda tako i ove godine (ako dividenda uopće bude predolžena).
http://www.ericsson.hr/investitori/kalendar.shtml

znači u ponedjeljak se saznaje iznos dividende, a bit će je vrlo izvjesno jer matičnoj kompaniji ne cvjetaju ruže pa im je keš iz ERNT dobro došao…možda čak i isplate predujam prije 01.03.2012. da izbjegnu porez na dividendu (ako se taj porez odnosi i na zarade iz ranijih godina?)….
ovaj četvrtak i petak očekujem jače zauzimanje poziacija u ERNT i rast na 1300 kn, a ovisno o visini dividende u ponedjeljak bi moglo skočiti za još stotinjak kuna?! [cool]

Možda budu mudri pa po uzoru na HT isplate predujam do 01. 03 koji ne bi bio oporezovan – vidjet ćemo vrlo brzo sretno svima !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

New Report

Close