ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.04.2024. u 21:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
203,15
92.433
455
202,00
204,00
-0,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Zanimljivo,prije tjedan-dva kad je dionica ronila svi su govorili da nema perspektive i da valjda izac sto prije,sad nakon ovog mini rasta je postala odjednom velika perspektiva ZSE.Daj bar ostanite dosljedni(cast izuzecima)

sreca je samo popratni faktor znanja

Nitko ne komentira da se ERICSSON NIKOLA TESLA D.D. (1/1) osnovni račun nalazio na 10 mjestu u topu10 i imao je 9052 dionice, a sada se na tom mjestu nalazi Splitsa banka sa 8062 dionice. Dakle sam ericsson je prodavao dionice


Nitko ne komentira da se ERICSSON NIKOLA TESLA D.D. (1/1) osnovni račun nalazio na 10 mjestu u topu10 i imao je 9052 dionice, a sada se na tom mjestu nalazi Splitsa banka sa 8062 dionice. Dakle sam ericsson je prodavao dionice

Nije Ericsson prodavao dionice. Dijeli tj. nagrađuje svoje zaslužne zaposlenike dionicama.



Nitko ne komentira da se ERICSSON NIKOLA TESLA D.D. (1/1) osnovni račun nalazio na 10 mjestu u topu10 i imao je 9052 dionice, a sada se na tom mjestu nalazi Splitsa banka sa 8062 dionice. Dakle sam ericsson je prodavao dionice

Nije Ericsson prodavao dionice. Dijeli tj. nagrađuje svoje zaslužne zaposlenike dionicama.
[/quote]

ma zna to i kanabis, ali vidi da je rasprodaja na ERNT gotova i da kreće rast, a on je sav keš utukao u belje pa mu je sad muka [tongue]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

zna li se tko kupuje? ima li netko podatke?


zna li se tko kupuje? ima li netko podatke?

vjerojatno su prošli tjedan na 1040-1050 kupovali fondovi….sada kupuju mali jer se boje da ne zakasne, a ne gledaju da je vani sve crveno i da ćemo možda već danas i mi okrenuti u crveno, a onda će opet biti ERNT po 1050 kn…nisu ovo vremena da se trči za dionicama!
sad, više nego ikad, KEŠ JE KRALJ, a osobna likvidnost – najbitnija!

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Kako mi idu na živce ovi drukeri, to nije normalno. Ako je keš kralj i ako će se sve urušiti, koji vrag svi radite na ovom forumu i komentirate dionice? Iz altruizma?


zna li se tko kupuje? ima li netko podatke?

ja kupujem, dvije milje ću upucati u ernt, zadovoljan?
[yawn]


Kako mi idu na živce ovi drukeri, to nije normalno. Ako je keš kralj i ako će se sve urušiti, koji vrag svi radite na ovom forumu i komentirate dionice? Iz altruizma?

Kolega koji su to SVI na forumu?????




Nitko ne komentira da se ERICSSON NIKOLA TESLA D.D. (1/1) osnovni račun nalazio na 10 mjestu u topu10 i imao je 9052 dionice, a sada se na tom mjestu nalazi Splitsa banka sa 8062 dionice. Dakle sam ericsson je prodavao dionice

Nije Ericsson prodavao dionice. Dijeli tj. nagrađuje svoje zaslužne zaposlenike dionicama.
[/quote]

ma zna to i kanabis, ali vidi da je rasprodaja na ERNT gotova i da kreće rast, a on je sav keš utukao u belje pa mu je sad muka [tongue]
[/quote]

Rast je samo za naivne. Ja i dalje čekam ernt ispod 1000kn.





Nitko ne komentira da se ERICSSON NIKOLA TESLA D.D. (1/1) osnovni račun nalazio na 10 mjestu u topu10 i imao je 9052 dionice, a sada se na tom mjestu nalazi Splitsa banka sa 8062 dionice. Dakle sam ericsson je prodavao dionice

Nije Ericsson prodavao dionice. Dijeli tj. nagrađuje svoje zaslužne zaposlenike dionicama.
[/quote]

ma zna to i kanabis, ali vidi da je rasprodaja na ERNT gotova i da kreće rast, a on je sav keš utukao u belje pa mu je sad muka [tongue]
[/quote]

Rast je samo za naivne. Ja i dalje čekam ernt ispod 1000kn.
[/quote]
Bome cete se nacekat kolega, osim ako Italija ili Grcka ne odu u bankrot, a ja se tome ne nadam.

kolege,

Grčka ima problem solventnosti, ali tehnička vlada oktroirana od strane EU provesti će dogovoreno.
( deficit proračuna ideficit bilance plaćanja )
Italija pak ima problem likvidnosti, a tehnička vlada oktroirana od strane EU onemogučiti će da se problem širi.( deficit proračuna, a bilanca plaćanja u ravnoteži )

A šta ako bude smak svijeta, koliko će onda koštati ERNT???? Poslje neće ni burza raditi…[huh]





Nitko ne komentira da se ERICSSON NIKOLA TESLA D.D. (1/1) osnovni račun nalazio na 10 mjestu u topu10 i imao je 9052 dionice, a sada se na tom mjestu nalazi Splitsa banka sa 8062 dionice. Dakle sam ericsson je prodavao dionice

Nije Ericsson prodavao dionice. Dijeli tj. nagrađuje svoje zaslužne zaposlenike dionicama.
[/quote]

ma zna to i kanabis, ali vidi da je rasprodaja na ERNT gotova i da kreće rast, a on je sav keš utukao u belje pa mu je sad muka [tongue]
[/quote]

Rast je samo za naivne. Ja i dalje čekam ernt ispod 1000kn.
[/quote]

i sto ako se spusti ispod 1000? onda ces ga cekat ispod 500?
trebalo bi znat koliko to vrijedi, a ne se tako olako razbacivat brojevima.

Pa koliko vrijedi? 2000, 3000kn? Postajte malo poslove od ernta, da vidim što oni to rade. Na kraju godine očekujem p/e 50. Većina hotela će imati bolji rezultat. Ovdje svi kupuju s nadom velike dividende i onda da te dionice nekom uvale. Ako je to pogled na dobru firmu onda [sealed]

New Report

Close