Nekretnine nekad uspješne velike zagrebačke tvornice prodane za 5,43 milijuna eura

Naslovnica Forum Komentari članaka Nekretnine nekad uspješne velike zagrebačke tvornice prodane za 5,43 milijuna eura

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Listen very carefully…

Dođem ja u Konzum mali.. blagajnica nešto mete.. kažem dobar dan i odem i uzmem šta trebam s polica . Dođem za kasu.. ova mete i dalje, ništa ju ne tangira. Dolazi dido i signifikantno me odmjeri ( debil), odobravajući kimne glavom i debil jr. ( Blagajnica) dolazi na kasu i otkuca kupovinu ..

Radi se dakle o ersatzhandlungu osnovnoškolske budale od 60 godina ( čije divljaštvo štiti policija) koji misli da je još uvijek faca ko u srednjoj trgovačkoj..

 

Jedina veća faca od njega je taksist

Predmnijevam da su u Kaufland i Konzum obiteljski (međugeneracijski)  dućani ko i pliva😄

Of olive ni azitro icin neću

nepoduzetnik, 09.08.2023. u 11:25

Radi se dakle o ersatzhandlungu osnovnoškolske budale od 60 godina ( čije divljaštvo štiti policija) koji misli da je još uvijek faca ko u srednjoj trgovačkoj..

 

Jedina veća faca od njega je taksist

Ustvari, ne bi me čudilo da se radi o kriminalcu, koji je ovakvu obradu već negdje doživljavao

I dođem ja u Konzum veliki na Sveticama.. neka Slavonka prištava me opslužuje na teki s mesom .. malo mi je žao ali nije baš ugodna osoba.. uglavnom, doletava lijepa Dalmatinka i mete i nešto mi se smiješi.. Reko ova prištava ne voli gospodina 😎..

 

Ima jedan nesretnik takav i u Kauflandu, ni on ne voli gospodina 😎..

Ja volim gospodina

I mene je dr. Pokušao ozlijediti, ali nije mu jasno da je malo gluplji od gospodina😄

U ovom trenutku je za imljivija činjenica da će većina ako ne i svaki hr. Ginekolog mladoj prepisati debljajuće pilule

New Report

Close