ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 01:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
203,15
92.433
455
202,00
204,00
-0,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

1.488,00 2 10:31:40
1.487,00 120 10:28:21
1.485,90 7 10:28:21
1.485,90 1 10:21:54
1.485,00 692 10:16:27
jel ovo zbog dividende ili mi je nešto promaklo? [wink]

Nadam se da će se preć danas 15ookn. [thumbsup]


Nadam se da će se preć danas 15ookn. [thumbsup]

1500 je veliki otpor. Prošli se puta odbila od 1500 na 1300

mozda i ode preko…ipak je tu dividenda u pitanju….mada oscilatori vrište

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


poštovani kolege. molio bi ako mi ko može dati info kad je zadnji dan za kupnju ernt radi dividende. gledao sam malo ali nisam našao
fala

Na sastanku održanom 24. veljače 2010. godine Nadzorni odbor Ericssona Nikole Tesle podržao je prijedlog Uprave da predloži Glavnoj skupštini usvajanje isplate redovne dividende u iznosu od 20 kuna po dionici i izvanredne dividende od 100 kuna po dionici. Glavna skupština društva održat će se 20.05.2010. godine.

dakle T-3 u odnosu na 20.05. dakle petak 14.05.2010. zadnji dan kupovine. neka me ispravi netko ako griješim

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Do dividende očekujem rast cijene do 1750-1800kn. Ova dionica ima potencijal rasta, za razliku od HT-a, a dividenda je dobra i povečavat će se s godinama izlaska iz krize.

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/telekomunikacije/ericsson-nikola-tesla-i-crnogorski-telekom-potpisali-ugovore-vrijedne-85-milijuna-kuna,70330.html

T-Mobile Crna Gora će tako na raspolaganju imati najnovija Ericssonova rješenja, a osim toga ugovorene su i usluge podrške za T-Mobile CG i T-Com CG. Ukupan iznos potpisanih ugovora je preko 21 milijun kuna godišnje, odnosno gotovo 85 milijuna kuna u naredne četiri godine, ističe se u priopćenju Ericssona Nikole Tesle.

"Ugovori s Crnogorskim Telekomom predstavljaju nastavak naše uspješne suradnje koja traje od samih početaka razvoja telekomunikacija na području Crne Gore. Crnogorski Telekom je, u suradnji s Ericssonom Nikolom Teslom, uvijek nudio najsuvremenije usluge crnogorskim korisnicima. Ovaj ugovor je daljnja potvrda strateškog usmjerenja Crnogorskog Telekoma da takve usluge nudi i u budućnosti", komentirala je Gordana Kovačević, predsjednica Ericssona Nikole Tesle.

sreca je samo popratni faktor znanja

Samo je pitanje vremena kad će se ekipa ozbiljnije preselit iz HT-a, ovdje dividenda još nije ukalkulirana, 120 kn je nekih 8% na trenutnu cijenu ERNT

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Samo je pitanje vremena kad će se ekipa ozbiljnije preselit iz HT-a, ovdje dividenda još nije ukalkulirana, 120 kn je nekih 8% na trenutnu cijenu ERNT

Kod objave dividende cijena je bila 1400 pa nevidim zašto bi išlo još 8% na trenutnu cijenu (iako bih volio da si u pravu).



Samo je pitanje vremena kad će se ekipa ozbiljnije preselit iz HT-a, ovdje dividenda još nije ukalkulirana, 120 kn je nekih 8% na trenutnu cijenu ERNT

Kod objave dividende cijena je bila 1400 pa nevidim zašto bi išlo još 8% na trenutnu cijenu (iako bih volio da si u pravu).
[/quote]

Povijest se uvijek ponavlja, kako kod HT tako i tu. I ja se nadam da sam u parvu [wink]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Mislim da ERNT ima itekako još prostora za rast, usprkos ovom simboličnom rastu zadnjih par dana jer pretpostavimo da je i uračunata dividenda u cijenu (makar po meni nije), onda sigurno nisu i ugrađene objave novih poslova od preko 100 milijuna kuna u zadnja dva tjedna, tako da ja vjerujem da bi cijena do ex dividend day mogla i morala ići gore barem još 5 do 10 posto.

ja mislim da je zadnji dan za kupnju, a da se dobije dividenda 17.05.2010


ja mislim da je zadnji dan za kupnju, a da se dobije dividenda 17.05.2010

Može li malo opširnije,zašto je zadnji dan za kupnju??????????
Koliko znam, da se zna na dan skupštine koji je datum određen za dividendu…..jedino ako ti nisi koji je jedan od onih koji odlučuju o tome???????



ja mislim da je zadnji dan za kupnju, a da se dobije dividenda 17.05.2010

Može li malo opširnije,zašto je zadnji dan za kupnju??????????
Koliko znam, da se zna na dan skupštine koji je datum određen za dividendu…..jedino ako ti nisi koji je jedan od onih koji odlučuju o tome???????
[/quote]

na žalost nisam od onih koji odlučuju o tome, ali …
na sastanku održanom 24. veljače 2010. godine Nadzorni odbor Ericssona Nikole Tesle podržao je prijedlog Uprave da predloži Glavnoj skupštini usvajanje isplate redovne dividende u iznosu od 20 kuna po dionici i izvanredne dividende od 100 kuna po dionici. Glavna skupština društva održat će se 20.05.2010. godine.

dakle T-3 u odnosu na 20.05. je petak 17.05.2010. za zadnji dan kupovine.

New Report

Close